Dodaj do ulubionych

Kim jest Michalkiewicz..

22.10.21, 22:00
Na skandaliczne słowa publicysty toruńskiej rozgłośni zareagował jego syn Mateusz Michalkiewicz, który przeprasza ofiarę gwałtu dokonanego przez księdza za wypowiedź swojego ojca.

"Umniejszanie, czy wręcz negowanie, krzywdy, jakiej Pani doznała, przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej, których doświadczyła Pani jako dwunastoletnie dziecko, dziewczynka uczęszczająca do szóstej klasy szkoły podstawowej, urąga elementarnym zasadom sprawiedliwości. Dzięki Pani odwadze przełamana zostaje zmowa milczenia na temat pedofilii w polskim Kościele. Dzięki Pani odwadze przełamywane są niezrozumienie i pogarda dla ofiar seksualnej przemocy" – napisał w liście otwartym Michalkiewicz junior.

Brawo Syn!
Obserwuj wątek
    • seremine Re: Kim jest Michalkiewicz.. 22.10.21, 22:07
      Stanisław Michalkiewicz , kontrowersyjny publicysta Radia Maryja , dwa tygodnie temu zaatakował publicznie toruńską posłankę Nowoczesnej, Joannę Scheuring-Wielgus , nazywając ją "gestapowską kurwą", którą należy "ostrzyc do gołej skóry". Michalkiewiczowi nie spodobał się bowiem bojkot wykładu na temat "żołnierzy wyklętych" organizowanego w jednej z tamtejszych szkół średnich, na którym, w ramach protestu, pojawiła się posłanka

      Straszny człek ..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka