Dodaj do ulubionych

Nowy covid

02.08.22, 01:12
W owych przypadkach "procent zajętości płuc jest mniejszy", ale spora część chorych skarży się też na nowe objawy, które wcześniej nie towarzyszyły COVID-19. - Mówimy o katarze, bólu głowy, gorączce. To objawy przeziębieniowe, ale pojawiły się też takie, których nie obserwowaliśmy wcześniej. Na przykład budzimy się rano i czujemy się bardzo zmęczeni, pojawiają się też szumy w uszach, ból karku i wrażliwość na światło - wyjaśnił Kraska
Obserwuj wątek
  • seremine Re: Nowy covid 02.08.22, 01:14
   Nie odpuszcza!
   • seremine Re: Nowy covid 04.08.22, 18:04
    Niestety
  • seremine Re: Nowy covid 10.08.22, 12:28
   "To ekscytujące wyniki, które mogą pomóc w ulepszeniu terapii pacjentów wrażliwych na COVID-19 i w unikaniu pojawiania się opornych na leczenie wirusów" — mówi jeden z liderów projektu prof. Martin Michaelis z University of Kent.

   Przetestowane przez naukowców leki łączone w badaniu z betaferonem to remdesiwir, molnupirawir, paxlovid oraz znana od długiego czasu aprotynina.

   Ta sama grupa badaczy odkryła także niedawno, że aprotynina może pomagać chorym na COVID-19.

   Szczególnie efektywnie działało połączenie betaferonu z molnupirawirem, paxlovidem i aprotyniną. Skuteczność remdesiwiru w połączeniu z betaferonem rosła w niewielkim stopniu.

   Prawdopodobnie to z tego samego powodu niewielką różnicę powodowało w innych badaniach dodanie do terapii remdesiwirem przeciwwirusowego interferonu.

   Naukowcy zachęcają jednocześnie do dalszego testowania połączenia wymienionych trzech leków właśnie z interferonem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka