Dodaj do ulubionych

Podgrzewane lusterka - montaz?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.04, 12:48
Czy montował ktoś folie grzewcze do lusterek? Jak sie do tego zabrac, co
trzeba miec oprocz samych folii? Chcialbym to podlaczyc pod grzanie tylnej
szyby, ale nie mam pojecia jak sie do tego zabrac. Bede wdzieczny za pomoc.
Obserwuj wątek
    • mar_elx motor nr 7 17.02.04, 12:55
      Gość portalu: student napisał(a):

      > Czy montował ktoś folie grzewcze do lusterek? Jak sie do tego zabrac, co
      > trzeba miec oprocz samych folii? Chcialbym to podlaczyc pod grzanie tylnej
      > szyby, ale nie mam pojecia jak sie do tego zabrac. Bede wdzieczny za pomoc.

      opisali na przykłądzie łady samary. Wprawdzie dość pobieżnie, ale jakie takie
      pojęcie można mieć. ALe moim zdaniem, szkoda roboty. Jeździłem samochodami z
      podgrzewanymi lusterkami i ze zwyjkłaymi. Teraz też mam podgrzewane. Wcale mi
      to do szczęścia nie jest potrzebne. Gorzej przeszkadza brud, którego i tak
      podgrzewanie nie usuwa (a nawet utrwala). Może nie doceniam, bo mam garaż i
      wiatę, więc nie ogarniam sniegu rano...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka