Gość: student
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.02.04, 12:48
Czy montował ktoś folie grzewcze do lusterek? Jak sie do tego zabrac, co
trzeba miec oprocz samych folii? Chcialbym to podlaczyc pod grzanie tylnej
szyby, ale nie mam pojecia jak sie do tego zabrac. Bede wdzieczny za pomoc.