albinosik 23.02.04, 07:40 zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pawel.MKS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 80.48.119.* 23.02.04, 13:11 Po co? Zaproś lepiej kolegów i idźcie zaorać pole:)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 18:22 Inwencja kibiców kolporterka kielce nie przekracza sformułowania: "zaorać pole" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel.MKS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 80.48.119.* 24.02.04, 10:03 A do jakich ogranicza sie inwecja twórcza kibiców klubiku stasiak-kszo-celsa- opoczno-ostrowiec-ptak-itd:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.04, 10:08 Nie ośmieszaj się więcej, głupcze!! Wypisuj sobie te głupie teksty na swoim forum: www.korona-kielce.pl/forums/forums.asp?ForumId=11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel.MKS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 80.48.119.* 24.02.04, 10:43 Nie no sorry ale ty tu jesteś u siebie. Wypad na swoje wieśniackie forum na którym się nikt nie wypowiada bo i po co z wieśniakami dyskutować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trew Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 12:14 sam jestes wieśniakiem - a na forum OSTROWIEC zapraszam kulturalnych ludzi a nie buraków z Miasta kielce!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jajur Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 26.02.04, 12:32 Niewielu tych kulturalnych tam zawitało. Życzę owocnych poszukiwań i pomyślności dla Ostrowca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzięki za życzenia Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 12:49 Ale moze Ty pomożesz zrobić modnym odwiedzania tego miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 213.241.75.* 26.02.04, 12:57 1. obrazasz mieszkancow Kielc 2. nikt Ci nie zabreania pisania na tym forum 3. sam jestes burak 4. klub KSZO nie istenieje a do tego jest zaoisany pod łódz wiec nie nalezy do regionu swietokrzyskiego i dzieki temu mamy mniej głosów w PZPN na wybó nowego prezesa 5. wychodzi na to że nieky=tóre osoby z Ostrowca sabotuja Kielce i woj Świetokrzyskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trew Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 13:11 1. najpierw były niepochlebne opinie o nas\ 2. dziękuję za pozwolenie pisania na tym forym- to taka ironia 3. Sam jesteś burak 4. KSZO nie istnieje i nnie zmienimy tego już. 5. to kielce sabotują Ostrowiec i jego mieszkańców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 213.241.75.* 26.02.04, 13:43 1.ktos musiał to zaczac wiec skoncz z tym 2.forum jest Ostrowca wiec piszcie sobie osobiscie nigdy nie miałem nigdy nic przeciw temu zeby ludzie z ostrowca pisali na forum Kielc bo tylko takie było i dotyczyło zarówno miasta jak i regionu 3.Sam jestes burak 4.a KSZO mi szkoda był kiedys fajny klub gd=yby nie Szostak i kilku działaczy 5.Sabotujecie sie sami mowiac takie opinie I na koniec skonczmy z tymi animozjami bo nie o to tu chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raf Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.04, 18:03 Ale może jednak zmienisz zdamnie bop to nie my zaczęliśmy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.04, 13:49 A co kielce juz zaorane ze chcialbys tu zaorac?:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak tak Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.04, 09:25 Tak tak zgadzam się z Tobą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 213.241.75.* 01.03.04, 10:56 Kielce nie sa zaorane ja Ty dajesz sobie orac rów marianski to Twoja pryeatna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: morf Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.04, 14:35 no może w tym tygodniu znajdziemy chętnych na nasze forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raf Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.04, 15:14 konsekwentnie dążę do szerzenia wiedzy o tym forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lll Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.04, 18:19 lll Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MOrfinka Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 13:30 Może w weekend cos zaskoczy Odpowiedz Link Zgłoś
rrenduda Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 11.03.04, 11:50 konsekwentnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fajne Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.04, 10:46 fajne ale mało wypowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maksio Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.swic.dialup.inetia.pl 14.03.04, 00:00 dlaczego nie macie wpisów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.03.04, 13:00 gulgul Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: morfinka Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.04, 15:06 zapraszamy do nas Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 24.03.04, 17:30 Zapraszamy staram sie trzymać wysoko ten link żeby go inni widzieli Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 09.08.04, 12:57 zapraszamy Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 10.08.04, 13:00 albinosik napisał: > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 13.08.04, 11:56 albinosik napisał: kkkk > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 17.08.04, 15:44 albinosik napisał: > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 20.08.04, 13:03 albinosik napisał: > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 23.08.04, 12:09 albinosik napisał: > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 27.08.04, 12:05 albinosik napisał: > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 30.12.04, 12:22 albinosik napisał: > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. Odpowiedz Link Zgłoś