Dodaj do ulubionych

zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.

23.02.04, 07:40
zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.
Obserwuj wątek
    • Gość: pawel.MKS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 80.48.119.* 23.02.04, 13:11
      Po co? Zaproś lepiej kolegów i idźcie zaorać pole:))))))))))
      • Gość: AS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.04, 18:22
        Inwencja kibiców kolporterka kielce nie przekracza sformułowania: "zaorać pole"
        • Gość: pawel.MKS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 80.48.119.* 24.02.04, 10:03
          A do jakich ogranicza sie inwecja twórcza kibiców klubiku stasiak-kszo-celsa-
          opoczno-ostrowiec-ptak-itd:)))))))))))
          • Gość: AS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.04, 10:08
            Nie ośmieszaj się więcej, głupcze!!
            Wypisuj sobie te głupie teksty na swoim forum:
            www.korona-kielce.pl/forums/forums.asp?ForumId=11
            • Gość: pawel.MKS Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 80.48.119.* 24.02.04, 10:43
              Nie no sorry ale ty tu jesteś u siebie. Wypad na swoje wieśniackie forum na
              którym się nikt nie wypowiada bo i po co z wieśniakami dyskutować.
              • Gość: Trew Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 12:14
                sam jestes wieśniakiem - a na forum OSTROWIEC zapraszam kulturalnych ludzi a
                nie buraków z Miasta kielce!!!!!!!
                • jajur Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 26.02.04, 12:32
                  Niewielu tych kulturalnych tam zawitało.
                  Życzę owocnych poszukiwań i pomyślności dla Ostrowca
                  • Gość: dzięki za życzenia Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 12:49
                    Ale moze Ty pomożesz zrobić modnym odwiedzania tego miejsca.
                • Gość: pablo Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 213.241.75.* 26.02.04, 12:57
                  1. obrazasz mieszkancow Kielc
                  2. nikt Ci nie zabreania pisania na tym forum
                  3. sam jestes burak
                  4. klub KSZO nie istenieje a do tego jest zaoisany pod łódz wiec nie nalezy do
                  regionu swietokrzyskiego i dzieki temu mamy mniej głosów w PZPN na wybó nowego
                  prezesa
                  5. wychodzi na to że nieky=tóre osoby z Ostrowca sabotuja Kielce i woj
                  Świetokrzyskie
                  • Gość: Trew Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.04, 13:11
                    1. najpierw były niepochlebne opinie o nas\
                    2. dziękuję za pozwolenie pisania na tym forym- to taka ironia
                    3. Sam jesteś burak
                    4. KSZO nie istnieje i nnie zmienimy tego już.
                    5. to kielce sabotują Ostrowiec i jego mieszkańców
                    • Gość: pablo Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 213.241.75.* 26.02.04, 13:43
                      1.ktos musiał to zaczac wiec skoncz z tym
                      2.forum jest Ostrowca wiec piszcie sobie osobiscie nigdy nie miałem nigdy nic
                      przeciw temu zeby ludzie z ostrowca pisali na forum Kielc bo tylko takie było i
                      dotyczyło zarówno miasta jak i regionu
                      3.Sam jestes burak
                      4.a KSZO mi szkoda był kiedys fajny klub gd=yby nie Szostak i kilku działaczy
                      5.Sabotujecie sie sami mowiac takie opinie
                      I na koniec skonczmy z tymi animozjami bo nie o to tu chodzi
                      • Gość: Raf Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.04, 18:03
                        Ale może jednak zmienisz zdamnie bop to nie my zaczęliśmy
      • Gość: Piotrek Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.04, 13:49
        A co kielce juz zaorane ze chcialbys tu zaorac?:))))
        • Gość: tak tak Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.04, 09:25
          Tak tak zgadzam się z Tobą
          • Gość: pablo Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: 213.241.75.* 01.03.04, 10:56
            Kielce nie sa zaorane ja Ty dajesz sobie orac rów marianski to Twoja pryeatna
            sprawa.
      • Gość: morf Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.04, 14:35
        no może w tym tygodniu znajdziemy chętnych na nasze forum
    • Gość: raf Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.04, 15:14
      konsekwentnie dążę do szerzenia wiedzy o tym forum
    • Gość: lll Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.04, 18:19
      lll
    • Gość: MOrfinka Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 13:30
      Może w weekend cos zaskoczy
    • rrenduda Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 11.03.04, 11:50
      konsekwentnie
    • Gość: fajne Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.04, 10:46
      fajne ale mało wypowiedzi
      • Gość: maksio Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.swic.dialup.inetia.pl 14.03.04, 00:00
        dlaczego nie macie wpisów
    • malywroc Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 12.03.04, 13:33
      ok
    • Gość: re Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.03.04, 13:00
      gulgul
    • Gość: morfinka Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.04, 15:06
      zapraszamy do nas
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 24.03.04, 17:30
      Zapraszamy staram sie trzymać wysoko ten link żeby go inni widzieli
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 25.03.04, 13:45
      zap
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 09.08.04, 12:57
      zapraszamy
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 10.08.04, 13:00
      albinosik napisał:

      > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 11.08.04, 15:31

    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 13.08.04, 10:32

    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 13.08.04, 11:56
      albinosik napisał:
      kkkk
      > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 17.08.04, 15:44
      albinosik napisał:

      > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 20.08.04, 13:03
      albinosik napisał:

      > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 23.08.04, 12:09
      albinosik napisał:

      > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 27.08.04, 12:05
      albinosik napisał:

      > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.
      • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 29.12.04, 16:30

        • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.. 04.01.05, 12:17
      • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.a 04.01.05, 12:17
    • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 30.12.04, 12:22
      albinosik napisał:

      > zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św.
      • morfinka_12 Re: zapraszam na forum regionalne Ostrowiec Św. 04.01.05, 12:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka