Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ! Podczytuję sobie Was z z
zaciekawieniem od jakiegoś czasu więc pozwoliłam sobie umieścić wątek tez u
Was a ponieważ od dawna nurtuje mnie to pytanie - a rozwinięty wątek o
numerologii na forum "Wróżbiarstwo" jeszcze bardziej zmobilizował mnie do
odezwania się - mam nadzieję że znajdzie się wsród Was osoba która poznała
numerologię ale pozostała lub nie przy astrologii.
...a więc chodzi mi o taką rzecz - wiadomo że gdy chcemy dobrać dla nowo
narodzonego dziecka imiona - aby wraz z nazwiskiem i datą urodzenia tworzyły
w miarę prawidłową czy też najlepszą z możliwych harmonię wiec niejako na
tym etapie "ingerujemy" w przyszły los naszego dziecka w moim akurat
odczuciu robimy to w imię "dobra i szczęścia" dla dziecka czy też po to aby
rozwijało się i dorastało z bardzo dobrym przygotowanym prezentem w
postaci "dobrego losu" a jak się to ma w obliczu astrologii ?
Właściwie jak mi wiadomo (a wiem praktycznie nic na temat astrologii
profesjionalnej) Na rodzące się dziecko dokładnie w tym momencie ma wpływ
układ planet (czy jak by to inaczej nazwać prawidłowo) które właściwie
niejako już z góry określa jakie to dziecko będzie i ten układ dla laików
jest tajemnicą bo co tam może nam powiedzieć data 25.08.2002 godz. 22.10 w
jakimś mieście na północy polski. Właściwie my laicy z astrologii wiemy ze to
na pewno jest "Panna" ale żeby wiedzieć co los przygotował dziecku musimy
udać się do astrologa ale wcześniej skorzystamy z numerologa i zrobimy to co
powyżej już napisałam. No więc jak się to ma teraz razem ? załóżmy
optymistyczny wątek i do świetnego układu planet dodaliśmy
rewelacyjny "portret numerologiczny" więc w sumie powinno nam
wyrosnąć "cudowne dziecko

))))) ale jeśli układ planet był "taki sobie"
więc istnieje szansa że troszkę numerologią poprawiliśmy przyszłe życie
dziecka ? Ojej

) mam nadzieję że nie zagmatwałam

ale chciałam jak
najdokładniej i z różnych stron temat ten przedstawić - no więc jak to
jest ? Czy w astrologii da się zobaczyć tę świadomą zmianę którą dokonaliśmy
stosując numerologię i jak się to ma do dalszego układu w astrologii ?
Pzdr wszystkich
Anna-