Gość: Lolek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.04.04, 19:31
czy raczej Koło Gospdyń Wiejskich FK ? Myślę, że raczej to drugie:)
To tak trochę nie na temat ostatnio tutaj modny, ale ..?:
- kilka forumowiczek ubzdurało sobie w swoich ślicznych i mądrych główkach,
że wchodząc w komitywę z adminką FK, mogą sterować Fk jak i sama adminką.
Po części się im udało - manipulują sobie dla zabawy naiwną i łatwowierną
adminką. Ta znowu osóbka cieszy się, jak ją od czasu do czasu pochwalą,
pogłaszczą i pchną do dalszych cenzorskich działań.
Ja kiedyś sie wpisałem w czyjeś obronie, to zrazu otrzymałem reprymendę od
jednej z "gospodyń", żebym sie nie wtrącał i siedział cicho, bo jestem tutaj
nowy.
A już w bardziej w modnym dzisiaj temacie: NIGDZIE, na żadnym forum (no, może
poza FK) wpisywanie się jako gość nickiem kogoś mającego taki sam nick stały
nie jest przestępstwem lub złamaniem regulaminu - takie wpisy po prostu sie
olewa!
Kiedyś na jednym z forum gazety było "modne" podrabianie stałych nicków
innych forumowiczów poprzez kombinację pewnych liter - jedyne, co wtedy
admini zrobili, to wytłuścili stałe nicki.
Tamci forumowicze jakos sobie poradzili sami.
Z obywatelskim pozdrowieniem,
nie bedą nam podszywacze nicków
pluli w twarz :)