kla-ra
18.10.04, 10:36
Z wlasnego doswiadczenia wiem z jaka ogromna trudnoscia przychodzilo mi
mowienie-mamo- do mojej tesciowej.
Unikajac tego slowa zwracalam sie do niej bezosobowo.Ten sam problem mial i
ma moj maz w stosunku do moich rodzicow.
W przyszlosci chce zaproponowac mojej synowej aby zwracala sie do mnie po
imieniu.
Co o tym sadzicie?
Jak Wy rozwiazaliscie lub planujecie rozwiazac ten problem?