Dodaj do ulubionych

Bardzo dobry film instruktażowy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 10:50
Polecam - tam jeżdżą po mojemu wreszcie, zasady są jasne i przejrzyste,
wiadomo, o co chodzi.
www.gamma.com.pl/private/Pawel/fahrschule.swf
Obserwuj wątek
    • emes-nju Re: Bardzo dobry film instruktażowy 08.06.05, 11:00
      C U D N E !!!
    • elvispresley Re: Bardzo dobry film instruktażowy 08.06.05, 12:15
      Perelka. Postulowalbym nawet o oficjalne nadanie tytulu: NAJLEPSZEGO
      PODSUMOWANIA WIĘKSZOŚCI BEZSENSOWNYCH, NIEUPRZEJMYCH UTARCZEK SLOWNYCH NA FORUM
      AUTO-MOTO.
      ;)
    • Gość: Roberto Re: Bardzo dobry film instruktażowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 15:03
      A czy kiedykolwiek bylas na miejscu fioletowej kropki?
      Zapewne nie bo droge znasz tylko z pozycji czerwonego samochodu.
      • Gość: iwona Re: Bardzo dobry film instruktażowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 15:51
        Rzeczywiście, Roberto, tu masz rację. Nie bywam kropką, jakoś nie umiem.
        Ale Ty chyba czujesz się z kolei trochę zaszczuty, zdaje się, ze używasz tylko
        roweru? Czy coś pokręciłam?
        • robertrobert1 Re: Bardzo dobry film instruktażowy 09.06.05, 09:20
          Nie, Iwonko. Nie uzywam tylko roweru. W pracy jezdze jak najbardziej
          samochodem, chore dzieci takze zawoze samochodem do lekarza a takze samochodu
          uzywam do przewiezienia kilkunastu paczek glazury.
          Jednak do normalnego poruszania sie po miescie uzywam przede wszystkim roweru i
          w zwiazku z tym nie odczuwam zadnych niedogodnosci.
          O zaletach moglbym wiele napisac ale sadze, ze by cie to nudzilo, nieprawdaz?
          • Gość: iwona Re: Bardzo dobry film instruktażowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.05, 10:42
            Rower rekreacyjnie - tak!
            Do jeżdżenia po mieście - po trzykroć NIE!!!
            Ale jeżeli fakt użytkowania roweru ci nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie -
            to ja nie mam nic przeciwko temu. Jestem nawet za:))
            • robertrobert1 Re: Bardzo dobry film instruktażowy 09.06.05, 10:49
              A dlaczego nie? Wymień, prosze przynajmniej 3 powody.
              A dlaczego do rekreacji tak? Takze, prosze cie, wymien ze 3 powody.


          • tjaktoj Re: Bardzo dobry film instruktażowy 09.06.05, 16:47
            Jako, że używam roweru dość często, pozwolę sobię na wtręt w dyskusyję. Do
            pracy, piszesz, jeździsz autem. Do lekarza z dziećmi również, jak i glazurę
            wozisz też autem. Roweru używasz do normalnej jazdy po mieście. I tu przestaję
            rozumieć. Ja, akurat używam roweru do noramlnej jazdy po mieście, żeby dojechać
            do pracy. Myslę sobie, co to jest, wg ciebie, normalna jazda po mieście po
            zakończeniu pracy. Robisz zakupy na rowerze - tak? Co jeszcze, do apteki po
            recepty, jak nie kupisz będąc autem. Ile masz do apteki- 500 m? Napisz coś
            więcej o tym rowerze. Bo zakładam, że to nie rekreację po mieście masz na mysli.
            • Gość: Roberto Re: Bardzo dobry film instruktażowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 08:54
              tjaktoj napisał:

              > Do
              > pracy, piszesz, jeździsz autem.

              Nie "do pracy" ale "w pracy". Tak jezdze autkiem w pracy gdyz jestem radiowcem-
              serwisantem i z drabina, linami, szelkami, sprzetem radiowym, kablami, walizka
              narzedziowa i laptopem naprawde baaaardzo ciezko byloby mi poruszac sie na
              rowerze chociaz nieukrywa kilka razy na rowerze bylem u klienta.

              > Roweru używasz do normalnej jazdy po mieście. I tu przestaję
              > rozumieć. Ja, akurat używam roweru do noramlnej jazdy po mieście, żeby
              dojechać
              > do pracy. Myslę sobie, co to jest, wg ciebie, normalna jazda po mieście po
              > zakończeniu pracy.

              Normalna jazda po miescie to jest wtedy kiedy przemieszczasz swoje dupsko +
              ewentualnie pakunek do 10 kg na odleglosci do 30 km.

              > Robisz zakupy na rowerze - tak?

              Tak, a poniewaz mam pelna rodzinke wiec i zakupy sa dosc pokazne a nie tylko
              dropsy i batony.

              > Co jeszcze, do apteki po
              > recepty, jak nie kupisz będąc autem. Ile masz do apteki- 500 m?

              Do apteki tez jade rowerkiem.

              > Napisz coś
              > więcej o tym rowerze. Bo zakładam, że to nie rekreację po mieście masz na
              mysli
              > .

              Zdecydowanie. Rekreacja na rowerze po miescie, zwlaszcza takim jak Warszawa, to
              calkowita pomylka. Rekreacja na rowerku to ja uprawiam w zdecydowanie innych
              warunkach

              www.bike.pl/fotogaleria/duze.php?idu=1247&id=588&offset=6
              A oto ja moj rowerek:

              www.bike.pl/fotogaleria/duze.php?idu=1247&id=589&offset=6


      • emes-nju Re: Bardzo dobry film instruktażowy 08.06.05, 17:12
        Nie zwrociles uwagi, ze jest to komentarz do NIEWLASCIWYCH zachowan na drodze?
        • robertrobert1 Re: Bardzo dobry film instruktażowy 09.06.05, 09:23
          Wiekszosc ludzi nie patrzy na komentarze tylko slepo patrzy i jak dla niego cos
          jest fan to bedzie tak postepowac bo znacznie ciekawiej sie jedzie jak jest
          zabawniej acz niebezpieczniej niz gdy jedziez jak smutas ale za to ludzie w
          kolo ciebie chowaja sie po bramach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka