Gość: iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 10:50 Polecam - tam jeżdżą po mojemu wreszcie, zasady są jasne i przejrzyste, wiadomo, o co chodzi. www.gamma.com.pl/private/Pawel/fahrschule.swf Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elvispresley Re: Bardzo dobry film instruktażowy 08.06.05, 12:15 Perelka. Postulowalbym nawet o oficjalne nadanie tytulu: NAJLEPSZEGO PODSUMOWANIA WIĘKSZOŚCI BEZSENSOWNYCH, NIEUPRZEJMYCH UTARCZEK SLOWNYCH NA FORUM AUTO-MOTO. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roberto Re: Bardzo dobry film instruktażowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 15:03 A czy kiedykolwiek bylas na miejscu fioletowej kropki? Zapewne nie bo droge znasz tylko z pozycji czerwonego samochodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: Bardzo dobry film instruktażowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 15:51 Rzeczywiście, Roberto, tu masz rację. Nie bywam kropką, jakoś nie umiem. Ale Ty chyba czujesz się z kolei trochę zaszczuty, zdaje się, ze używasz tylko roweru? Czy coś pokręciłam? Odpowiedz Link Zgłoś
robertrobert1 Re: Bardzo dobry film instruktażowy 09.06.05, 09:20 Nie, Iwonko. Nie uzywam tylko roweru. W pracy jezdze jak najbardziej samochodem, chore dzieci takze zawoze samochodem do lekarza a takze samochodu uzywam do przewiezienia kilkunastu paczek glazury. Jednak do normalnego poruszania sie po miescie uzywam przede wszystkim roweru i w zwiazku z tym nie odczuwam zadnych niedogodnosci. O zaletach moglbym wiele napisac ale sadze, ze by cie to nudzilo, nieprawdaz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: Bardzo dobry film instruktażowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.05, 10:42 Rower rekreacyjnie - tak! Do jeżdżenia po mieście - po trzykroć NIE!!! Ale jeżeli fakt użytkowania roweru ci nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie - to ja nie mam nic przeciwko temu. Jestem nawet za:)) Odpowiedz Link Zgłoś
robertrobert1 Re: Bardzo dobry film instruktażowy 09.06.05, 10:49 A dlaczego nie? Wymień, prosze przynajmniej 3 powody. A dlaczego do rekreacji tak? Takze, prosze cie, wymien ze 3 powody. Odpowiedz Link Zgłoś
tjaktoj Re: Bardzo dobry film instruktażowy 09.06.05, 16:47 Jako, że używam roweru dość często, pozwolę sobię na wtręt w dyskusyję. Do pracy, piszesz, jeździsz autem. Do lekarza z dziećmi również, jak i glazurę wozisz też autem. Roweru używasz do normalnej jazdy po mieście. I tu przestaję rozumieć. Ja, akurat używam roweru do noramlnej jazdy po mieście, żeby dojechać do pracy. Myslę sobie, co to jest, wg ciebie, normalna jazda po mieście po zakończeniu pracy. Robisz zakupy na rowerze - tak? Co jeszcze, do apteki po recepty, jak nie kupisz będąc autem. Ile masz do apteki- 500 m? Napisz coś więcej o tym rowerze. Bo zakładam, że to nie rekreację po mieście masz na mysli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roberto Re: Bardzo dobry film instruktażowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 08:54 tjaktoj napisał: > Do > pracy, piszesz, jeździsz autem. Nie "do pracy" ale "w pracy". Tak jezdze autkiem w pracy gdyz jestem radiowcem- serwisantem i z drabina, linami, szelkami, sprzetem radiowym, kablami, walizka narzedziowa i laptopem naprawde baaaardzo ciezko byloby mi poruszac sie na rowerze chociaz nieukrywa kilka razy na rowerze bylem u klienta. > Roweru używasz do normalnej jazdy po mieście. I tu przestaję > rozumieć. Ja, akurat używam roweru do noramlnej jazdy po mieście, żeby dojechać > do pracy. Myslę sobie, co to jest, wg ciebie, normalna jazda po mieście po > zakończeniu pracy. Normalna jazda po miescie to jest wtedy kiedy przemieszczasz swoje dupsko + ewentualnie pakunek do 10 kg na odleglosci do 30 km. > Robisz zakupy na rowerze - tak? Tak, a poniewaz mam pelna rodzinke wiec i zakupy sa dosc pokazne a nie tylko dropsy i batony. > Co jeszcze, do apteki po > recepty, jak nie kupisz będąc autem. Ile masz do apteki- 500 m? Do apteki tez jade rowerkiem. > Napisz coś > więcej o tym rowerze. Bo zakładam, że to nie rekreację po mieście masz na mysli > . Zdecydowanie. Rekreacja na rowerze po miescie, zwlaszcza takim jak Warszawa, to calkowita pomylka. Rekreacja na rowerku to ja uprawiam w zdecydowanie innych warunkach www.bike.pl/fotogaleria/duze.php?idu=1247&id=588&offset=6 A oto ja moj rowerek: www.bike.pl/fotogaleria/duze.php?idu=1247&id=589&offset=6 Odpowiedz Link Zgłoś
emes-nju Re: Bardzo dobry film instruktażowy 08.06.05, 17:12 Nie zwrociles uwagi, ze jest to komentarz do NIEWLASCIWYCH zachowan na drodze? Odpowiedz Link Zgłoś
robertrobert1 Re: Bardzo dobry film instruktażowy 09.06.05, 09:23 Wiekszosc ludzi nie patrzy na komentarze tylko slepo patrzy i jak dla niego cos jest fan to bedzie tak postepowac bo znacznie ciekawiej sie jedzie jak jest zabawniej acz niebezpieczniej niz gdy jedziez jak smutas ale za to ludzie w kolo ciebie chowaja sie po bramach. Odpowiedz Link Zgłoś