Gość: ... IP: 213.199.253.* 09.09.05, 21:41 Czy kogoś zaczepiała ta wróżka ??? Jak tak to napiszcie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: idea Re: Wróżka... koło wdk-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 23:46 Ja miałam przyjemność rozmawiać z wróżką, ale w parku koło Urzędu Miejskiego. Przyznam, że powiedziała mi wiele ciekawych rzeczy, które ponoć mają się sprawdzić, w nawiązaniu do przeszłości oczywiście...Czekam więc:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiermasz tandety Re: Wróżka... koło wdk-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 07:38 Pewnie powiedziała tobie to co chciałaś usłyszeć ,albo to co może spotkać wielu ludzi na tej planecie . Bzdury do potęgi . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (...) Re: Wróżka... koło wdk-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 10:57 Ciekawe, że w kraju który określa się jako chrześcijański a 95% obywateli to katolicy ludzie masowo korzystają z usług wróżek (również tych telewizyjnych i odpowiadających za pomocą SMS-ów)... Czyżby Rzymsko - Katolliccy duchowni nie uczyli swoich owieczek co mówi o takich praktykach Biblia??? A może po prostu mało kto Ją czyta... Smutne... Czyż nie było choć trochę racji w stwierdzeniu jednego z Krzyżaków w znanym filmie : "Pogański to kraj - i pogańskie obyczaje..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mokas Re: Wróżka... koło wdk-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 11:27 95% zapytanych o powody kozystania z jakiej kolwiek wróżby odpowiada, że robi to poprostu dla zabawy i nie ma to dla nich zupełnie żadnego znaczenia!!! ;-p Jesteś malkoltentem i takich jak ty powinno się izolować bo wieczne marudzenie powoduje zły humor i innych... oby jak najmniej takich ciot jak ty :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idea Re: Wróżka... koło wdk-u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 21:41 Być może, ale jednak to powiedziała nie znając mnie. Nie oznacza to, że od tej chwili śledzę dokładnie każdy moment mojego życia. Czasem warto, choć na chwilę, oderwać się od ziemi. Pod warunkiem, że posiada się takie umiejętności... Odpowiedz Link Zgłoś