agnes000 19.09.05, 15:06 Glownie pediatrow ale tez i innych. Wykupujemy pakiet rodzinny, czekam na jakies podpowiedzi..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aagulek Re: ENEL-MED, szukam dobrych lekarzy 19.09.05, 22:11 witam, wiem ze juz byl taki watek, ale nie wiem gdzie, moje typy to: Dr Rutka-pediatra/nefrolog do Pana Dr chodzimy z racji wady UKM Dr Witkowski - pediatra - tu glownie szczepienia Dr Zegadło to wg mnie totalna pomyłka, zero kontaktu Dr Mierzecki - jako jedyny zauważył dziobnięcie bociana i o nim opowiedział i zwrócił uwagę na stópki - prawie końsko-szpotawe-po ugnieceniu w brzuszku powodzenia, napisz kiedyś na priv na kogo się zdecydowałaś i jakie wrażenia, ja tu bardzo rzadko zaglądam, poza tym przy karcie możesz za każdym razem chodzić do kogoś innego, ja tak właśnie zrobiłam, oczywiście poza Dr Rutką. Pozdrawiam,Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
ammeux Re: ENEL-MED, szukam dobrych lekarzy 20.09.05, 00:38 Z ginekologów polecam dr Dziąga Odpowiedz Link Zgłoś
kirania Re: ENEL-MED, szukam dobrych lekarzy 20.09.05, 11:34 potwierdzam.ginekolog dr.Dziąg i zaden inny!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś