Dodaj do ulubionych

ENEL-MED, szukam dobrych lekarzy

19.09.05, 15:06
Glownie pediatrow ale tez i innych. Wykupujemy pakiet rodzinny, czekam na
jakies podpowiedzi.....
Obserwuj wątek
    • aagulek Re: ENEL-MED, szukam dobrych lekarzy 19.09.05, 22:11
      witam, wiem ze juz byl taki watek, ale nie wiem gdzie, moje typy to:
      Dr Rutka-pediatra/nefrolog do Pana Dr chodzimy z racji wady UKM
      Dr Witkowski - pediatra - tu glownie szczepienia
      Dr Zegadło to wg mnie totalna pomyłka, zero kontaktu
      Dr Mierzecki - jako jedyny zauważył dziobnięcie bociana i o nim opowiedział i
      zwrócił uwagę na stópki - prawie końsko-szpotawe-po ugnieceniu w brzuszku

      powodzenia, napisz kiedyś na priv na kogo się zdecydowałaś i jakie wrażenia, ja
      tu bardzo rzadko zaglądam, poza tym przy karcie możesz za każdym razem chodzić
      do kogoś innego, ja tak właśnie zrobiłam, oczywiście poza Dr Rutką.
      Pozdrawiam,Agnieszka
    • ammeux Re: ENEL-MED, szukam dobrych lekarzy 20.09.05, 00:38
      Z ginekologów polecam dr Dziąga
      • kirania Re: ENEL-MED, szukam dobrych lekarzy 20.09.05, 11:34
        potwierdzam.ginekolog dr.Dziąg i zaden inny!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka