waskes29
19.01.06, 14:13
Pierwsze miejsce prawie jak zawsze od 30lat dla tego samego samochodu.
www.autobild.de/aktuell/meldungen/artikel.php?artikel_id=10600&artikel_seite=1
Jak mozna bylo sie spodziewac nowa stylistyka BMW przynosi efekty ale
marne , kluczowy model tej marki BMW3 sprzedaje sie kiepsko {chyba
wkrotce fl go czeka } mimo tego te pod wzgledem technicznym to chyba
najlepszy samochod w klasie ale ta stylistyka musila go polozyc.
Audi wypiera Mercedesa i BMW notujac wzrost sprzedazy dla
najwazniejszych modeli przy jednoczesnym spadku BMW i Mercedesa
Historyczny moment -po raz pierwszy Audi A6 wyprzedzilo Mercedesa i BMW w
klasie wyzszej!
Sprzedaz w/g marek
www.autobild.de/aktuell/meldungen/artikel.php?artikel_id=10600&artikel_seite=5