Gość: -
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
21.05.06, 18:08
Zamiast rezerwowych domagających się gry mimo całkowitego "bezformia" (Kłos,
Rząsa, Frankowski) i do tego wspieranych nie wiedzieć czemu przez niektóre
media, mamy rezerwowych, którzy nawet jeśli zagrają na Mundialu tylko w
dziada na treningach, to będą szczęśliwi i nabiorą doświadczeń na przyszłość.
I bardzo dobrze!!!