Dodaj do ulubionych

Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.05.06, 18:08
Zamiast rezerwowych domagających się gry mimo całkowitego "bezformia" (Kłos,
Rząsa, Frankowski) i do tego wspieranych nie wiedzieć czemu przez niektóre
media, mamy rezerwowych, którzy nawet jeśli zagrają na Mundialu tylko w
dziada na treningach, to będą szczęśliwi i nabiorą doświadczeń na przyszłość.

I bardzo dobrze!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.abhsia.telus.net 21.05.06, 18:31
      Ciekawe czy Mila dalej sie przewraca.
      • Gość: pjuk brawo Kuzza !!! IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 21.05.06, 21:38
        Pokażę, że warto na mnie postawić - mówił w Warszawie Kuszczak.
        ---------------------------------------------------------------

        "Kuzza" jak na boisku, tak i w wypowiedziach jest typem pewnego siebie
        twardziela. Wbrew pozorom to nie arogancja tylko swiadomosc reprezentowanej
        przez siebie klasy - temu w duzej mierze zawdziecza "Kuzza" swoj sukces w
        angielskim futbolu (choc to dopiero pocztek jego drogi).

        Dla mnie jest oczywiste, dokladnie obserwujac poczynania Kuszczaka i Boruca w
        ciagu minionych miesiecy, ze jesli decydowac ma aktualna forma w bramce Janas
        powinien wystawic Kuszczaka. O ile bedzie inaczej, to znaczy ze decyduja
        wzgledy pozasportowe, sponsorzy browaru, badz uklad Boruca z Kazimierskim.

        Wierze jednak w Janasa, on potrzebuje KONCERTOWEJ gry polskiego golkipera na
        mundialu aby zamknac ostatecznie usta tym ktorzy krytykuja niepowolanie Dudka.

        Wierze takze ze "Kuzza" swoim zaangazowaniem na treningach (a z tego slynal w
        WBA pod okiem Corrigana) pozytywnie zarazi reszte kadrowiczow, z ktorych kazdy
        do konca bedzie walczyl o miejsce w meczowej 16tce.
        • Gość: Mazen Re: brawo Kuzza !!! IP: *.nyc.res.rr.com 21.05.06, 23:16
          Do "pjuka": chciales wypromowac ksywke dla Kuszczaka, co? Ty pieronku!
          • Gość: pjuk do kolesia Mazena IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 22.05.06, 05:34
            Gość portalu: Mazen napisał(a):
            > Do "pjuka": chciales wypromowac ksywke dla Kuszczaka, co? Ty pieronku!
            -------------------------------------------------------------------------

            Koles, za malo wiesz zeby sie wypowiadac w sprawie ksywki Kuszczaka !

            Tak mowia na niego kibice WBA. Poczatkowo nazywali go "PIG" - ciekawe kolesiu
            Mazen czy wiesz dlaczego ? I dlaczego teraz jest "Kuzza" ?





            • Gość: Sceptyk Wyjście z grupy to niby sukces!? IP: 195.136.151.* 22.05.06, 08:25
              Cała filozofia polskiej reprezentacji to paranaoja. Za sukces poczytujemy sobie
              wyjście z grupy. Rozumiem, że nie mamy armat, ale z taką filozofią nie
              zwojowalibyśmy nic nawet gdybyśmy je mieli.


              niewolnica.bloog.pl
              • Gość: S Dojazd na mecz Polska-Niemcy IP: *.kerry.com.pl 22.05.06, 08:30
                Zostańmy na razie przy rozgrywkach grupowych. Jezeli ktoś z Was wybiera się na
                mecz Polska-Niemcy i nie zorganizował jeszcze dojazdu to mam do odsprzedania
                bilety lotnicze z Warszawy i Katowic. Wylot w dniu meczu rano i powrót dnia
                następnego. Mogę je na prawdę tanio sprzedać. Zainteresowaych proszę o kontakt
                sebastian@kasprzyk.com.pl
                • Gość: zgrzyt janas miej honor, podaj sie do dymisji IP: *.acn.waw.pl 22.05.06, 13:38
                  janas miej honor, podaj sie do dymisji
            • Gość: mk Re: do kolesia Mazena IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 10:43
              czemu go nazywali pig?
              • Gość: a Re: do kolesia Mazena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 10:48
                PIG - pole in goal
            • Gość: Kas PIG IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.05.06, 10:55
              Pole In Goal. Biedni Anglicy Kuszczak to dla nich za trudne. Ale fajną maja piosenkę o Kuszczaku : we have Pole in goal, pole in goal cos takiego ;).
              • Gość: pjuk Kuzza chant IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 22.05.06, 21:39
                dokladnie to leci tak :

                In goal
                We've got a Pole in Goal
                We've got a Pole in Goal
                We've got a Pole in Goal
                In goal

                A melodia w stylu Litwinow na Eurowizji 2006.

                Troche w tym kibice WBA zmalpowali fanow the Reds, ktorzy po wielkich meczach
                Dudka spiewali : We've got a Great Pole in Goal

                Ksywka "Kuzza" (lub krocej "Kuz") jest stosunkowo nowa. Ale z poprawnym
                wymawianiem nazwiska Kuszczak wbrew temu co pisze Kas, kibice WBA juz nie maja
                trudnosci. Podobnie jak komentatorzy BBC oraz Sky Sport...
    • Gość: Darecki Jakoś Glenn Hoddle na Franka formę nie narzeka... IP: *.range86-133.btcentralplus.com 21.05.06, 18:31
      Skąd te głupoty o braku formy?
      • Gość: Marek Ponad 1000 minut bez gola to jest forma? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 19:25
        Przepłacił (2 mln funtów) za kolesia, który nie strzela, to musi robić minę.
        • Gość: LoRd QulaG Logika Janasa... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 21.05.06, 21:19
          Niestety Janas ostatecznie udowodnił, że totalnie nie ma koncepcji i jego pomysł
          na reprezentację to brak pomysłu... Powołaniami na mundial zaskoczył sam siebie,
          jakby ktoś mu tuż przed galą podmienił karteczkę z listą powołanych...

          Paweł Brożek dostał w tym roku szansę zagrać w reprezentacji 45min tylko
          dlatego, że kontuzjowany jest Janczyk... Chyba nie zachwycił trenera, bo od tego
          czasu Janas nawet o nim nie wspominał, o powołaniu nawet nie wspominając... No a
          teraz "nagle" jedzie na mundial... Chyba zadecydowała bramka strzelona Legii -
          bo innych argumentów za Brożkiem nie widzę... To że jest młody? 23 lata to
          młody? Nie wiem po co janasowi 2 "perspektywicznych" napastników - jeżeli już
          brać "młodego" (nie wiem po co, teksty "o budowaniu reprezentacji na ME" to
          tylko marny slogan) to wystarczyłby jeden... A tak nie jadą Frankowski,
          Saganowski i Niedzielan, więc kto będzie strzelał bramki? Brożek sam przyznaje,
          że marzy, żeby tylko wystapić, o bramce tylko śni - czy taki zawodnik po wejściu
          na boisko będzie pewnym siebie snajperem czy szczęśliwym z występu na mundialu
          chłopcem z zadupia (czyli Polski)? Pokora i ambicja, to u polskich piłkarzy
          towar deficytowy, więc Brożek zapewne będzie upajał się samym występem na MŚ...
          obym się mylił... :)

          "Będę zadowolony, gdy zagram choć minutę - przyznał Piotr Giza" Panie trenerze,
          czy warto w ogóle brać takich zawodników na mundial?? Zadodników bez ambicji,
          nie wierzących w siebie? PO CO NAM GIZA, skoro on sam nie wierzy, że nam się do
          czegokolwiek przyda?!

          Często ludzie mówią, że dobrze że Franek czy Dudek nie pojechali "za zasługi" -
          a ja twierzę, że oni by przynajmniej mieli ambicję harować na treningach by coś
          udowodnić trenerowi i światu, by nas godnie reprezentować... A Brożek, Giza,
          Gancarczyk czy Dudka (i daj boże też Mila!), pojadą na mundial tylko w celach
          turystycznych... Z nadzieją, że może trener w ostatnim meczu, gdy awans będzie
          już nierealny zagrać te wymarzone kilka minut na mundialu...
          • Gość: maR Re: Logika Janasa.... brawo IP: *.ghnet.pl 22.05.06, 11:49
            dokladnie. budowanie druzyny na el do ME?! Paranoja! To co? Niedzielan to juz
            emeryt(pomimo ze dobrze sie spisywal w tym sezonie), Saganowski(ktorego chetnie
            widzialyby w swoim skladzie najlepsze kluby portugalskie) tez juz w odstawke bo
            stary? i juz nie mowie ze w b. dobrej formie!!! Co za nieprawdopodobny
            kretynizm! Oni maja po dwadziescia kilka lat. Janas, po tej selekcji tylko
            utwierdzil mnie w przekonaniu o swej nieskonczonej glupocie. ale cale
            nieszczescie jest rasiak, drwal stojacy non stop w Championship w polu karnym i
            nabijany przez kolegow(tak strzela gole). PAmietam jak mowil keidys Dudek ze z
            ciekawosci poszedl na mecz I ligi i zdumial sie ze tam jest takie
            rzemieslnictwo i az taka ogromna roznica w stosunku do Premiership! Kick and
            run w calej swej rozciaglosci to i ta slabizna se radzi. Tottenham to byl
            najdobitniejszy przyklad gdzie jest miejsce tego nieandertala. skonczylem.
        • Gość: dante Re: Ponad 1000 minut bez gola to jest forma? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 21:54
          A 0 bramek strzelonych przez Rasiaka w eliminacjach to jest forma?
          • Gość: Typer Rasiak 0 bramek w eliminacjach! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 08:31
            Tyle samo w Totenhamie....Rasiak - dobry
            Franek - zły
            ___
            Podwojenie depozytu w Betandwin!
            Postaw 100zl bez ryzyka w Expekt!
            50Euro gratis od Bet-at-home!
            bukmacherzy.250free.com
            • Gość: goldilock Re: Rasiak 0 bramek w eliminacjach! IP: *.freedom2surf.net 22.05.06, 10:02
              Janas nie zna albo nie chce znac specyfiki 2 ligi w Angli- najlepiej radza
              sobie w niej dobrze wyrosnieci drwale. Czesto utalentowani gracze z kontynentu
              nie moga sie w niej odnalezc.Odchodz do Europy i sa ponownie swietnymi
              zawodnikami. To dlatego drewniany Rasiak, ktorego ograniczone mozliwosci sa
              oczywiste radzi sobie a Franek nie. Franek potrzebowalby troche czasu aby
              zlapac forme ale i tak ci ktorzy jada za niego nie sa lepsi.
      • Gość: Rob Re: Jakoś Glenn Hoddle na Franka formę nie narzek IP: *.oc.oc.cox.net 21.05.06, 20:09
        Zero goli...pol roku...ja bym narzekal. Napewno to sie odmnieni, z
        czasem...ale MS to nie czas na wracanie do formy. Franek moze miec zal tylko
        do samego siebie...trzeba bylo zostac w Hiszpani...co najmiej do jesieni.
        Ale forsa byla krolem, no to teraz ma...jak chcial. :D
        • Gość: santo Re: Jakoś Glenn Hoddle na Franka formę nie narzek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 22:02
          Franek nie miał złudzeń, że pojedzie na Mundial. Widać było to po reakcji bardzo
          stonowanej w porównaniu z reakcją Dudka.

          Szkoda chłopaka. Janas i tak wyleci z posady, niezależnie od wyniku, a Franek
          pewnie stracił ostatnią okazję na MŚ.
          • Gość: sw Re: Jakoś Glenn Hoddle na Franka formę nie narzek IP: *.115.dsl.mel.iprimus.net.au 22.05.06, 11:32
            Ale reakcja Dudka to nie set przeciez normalna. Dudek to nadmuchany Prima Donna.
            Przez rok nie gra, a przez caly rok sie wymadrza i udaje jakiegos gwiazdora, i
            wini kazdego poza samego siebie za kiepska sytuacje w klubie.

            Chyba te pare dobrych minut w finale Champions League mu totalnie poszly do
            glowy. Ale przeciez te pare minut byly raczej okoronowaniem kiepskiego sezonu w
            ktorym puszczal koszmarne szmaty i slusznie ztracil rywalizacje o nr. 1 z Reina.
            Nawet w samym finale bronil przecietnie przez wiekszosc meczu, i czesto mial
            wiecej szczescia niz rozumu. Pamietam nawet jak, po kiepskiej pomylce Dudka,
            jeden z Liverpoolowskich obroncow sie wsciekl i wrzeszczal na niego zeby nie
            spieprzyl im finalu tak jak spieprzyl im ostatnio kilka meczow ligowych.
            Normalnie sie wstydzilem za Dudka jak to ogladalem. Ale potem ta jedna swietna
            akcja i udane jedenastki, i jakos wrzyscy zapomninaja o tym wrzystkim, i Dudek
            nagle staje sie jakims super-bramkarzem, bohater narodowy na wrzechczas. I nawet
            po roku na lawce, legenda nadal trwa, i ludzie nadal mysla ze nalezy mu sie
            mundial.

            Wedlug mnie, to najwieksza pomylka Janasa byla ze nie byl twardszy wczescniej z
            tymi naszymi, jak to niektorzy ich nazywaja, "gwiazdami". Tak wyglada ze juz
            wiedzial sporo czasu temu ze taki Dudek, Frankowski, czy Klos, w ich obecnej
            formie, sie po prostu nie nadaja na mundial, ale wiedzial ze sa popularni, wiec
            nie chcial od razu obrazac wrzystkich, i wachal i milczal az do ostatniej minuty.

            Ale Janas na pewno nie chcial nic mowic Frankowskiemu, zeby, bron Boze, nie
            dodawac jeszcze presji, miejac nadzieje ze sie odblokuje. I dawal mu szanse do
            ostatniej minuty. No, ale sie nie odblokowal, wiec nie idzie na mundial. I jakos
            pol Polski oglupiala i nie widzi w tej decyzji zdrowego rozsadku, i ma za zle
            Janasowi ze niby podjal decyzje w ostatniej minucie.

            Smiesza mnie wypowiedzi mowiace ze powinnismy brac Franka na mundial jako
            "jokera". Lubie Franka, ale co to za chory pomysl: 75ta minuta - przegrywamy o
            bramke, i musimy szczelic zeby awansowac z grupy! Czas na jokera! Wprowadzmy
            gracza ktory przez pol roku jest psychicznie zblokowany, i miejmy nadzieje, ze
            akurat w tym kwadransie, gdzie bedzie wieksza presja niz on w calym sportowym
            zyciu czul, miejmy nadzieje ze - o! - sie odblokuje i wrzystko bedzie
            ok.....Ludzie! Dajcie spokoj!
      • Gość: Neolit Re: Jakoś Glenn Hoddle na Franka formę nie narzek IP: 64.208.49.* 22.05.06, 11:07
        A co ma powiedziec skoro wydal na niego tyle kasy a zawodnik odpowiedzialny za
        zdobywanie bramek nie strzelil ani jednej od okolo 1500 minut.
    • Gość: tomaszfeliks janas,pzpn to zło polskiej piłki IP: *.orange.pl 21.05.06, 18:32
      nie będzie lepiej,po prostu jest to część tego popierzonego kraju w jakim
      żyjemu, trudno wymagac w kraju gdzie ludzi głosuja na samoobrone i lpr, i
      wszytko postawione jaest na głowie by piłka była oazą spokoju. Janas jest
      pie..ięty po prostu jak reszta to jest jedyne wytłumaczenie logiczne decyzji
      o nie powołaniu franka a wzięcia drewnianego i mili. do tego dochodzą lewe
      intersiki które polski naród wyyssał z mlekiem matki przez ostatnie 60 lat
      komuny, janas, listek łeb daje sobie uciąc jeździli po świecie i handlowali ,
      kremem , kryształami itp. I ta mentalność została , zarobic na boku to tu to
      tam ,stąąd układy i układziki z menadzerami wstyd i hańba dla normalnego
      człowieka. Najgorsze że te indywiduła nic nie kumają, nie czują żenady przed
      samymi sobą, są dumni ze są sprytni, tacy maluczcy zawsze sie najbardziej
      brzydziłem.już szczerze mówiąc wole już zwykłych zlodzieji niż oszustów pelnych
      frazesów. I dzisiaj ten kretyn marcinkiewicz jeszce ich przyjmuje zamiast
      szykować zarzad komisaryczny na cale to bydło. Kiedy jak nie teraz,
      po mundialu natychmiast gdzie dostaniemy wpie..jak nic
      Przypominam że Janas kupowal ziemie publiczną za 10% wartosci , sparwa w
      prokuraturze, szcególy w archiwum wyborczej.Listek miał się procesowac o
      zmnisesławienie z mlodym dziurowiczem i jakoś cisza.
      pzpn panie Kamiński ze słynnego biura antykorupcyjnego, wjedź pan tam i
      rozpie..to wszytsko a jak Boga kocham zagłosuje na pis chociaz ciezko mi to
      przyjdzie ale zglosuje

      • Gość: logika Re: janas,pzpn to zło polskiej piłki IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.05.06, 19:06
        Drewniany jednak w wczesniej w Derby nasypal mase bramek i teraz dla Swietych
        tez cos dorzucil, a Franek w tej samej lidze przez wiele miesiecy ani jednej;
        jestes tyle wart zawodowo na ile stac Cie dzis, a nie kiedys
        • Gość: LoRd QulaG Rasiak, Brożek i Jeleń czyli nasi supersnajperzy IP: *.nat.student.pw.edu.pl 21.05.06, 19:13
          taaa panie cwaniaku a ile Drewniany w kadrze strzelił bramek? i jakim
          przeciwnikom? no i w takim razie jak mówimy o formie obecnej (czyli rozumiem
          dokonaniach z obecnego sezonu) to ile Drewniany strzelił W SUMIE bramek w klubie
          w tym sezonie? mniej niż Frankowski!!!

          a Brożek, Jeleń? obaj strzelili w sumie mniej bramek niż sam Piechna...
          Rasiak, Jeleń i Brożek w rozgrywkach ligowych przez cały rok strzelili więc w
          sumie mniej niż 30 bramek!! a w kadrze nie strzelili w sumie 10! i to mają być
          napastnicy na mundial? rozumiem, że Franek czy Sagan mogliby nie pojechać na
          mundial ale tylko wtedy, gdyby zastąpiono ich KIMŚ LEPSZYM...
          • Gość: andrzej Re: Rasiak, Brożek i Jeleń czyli nasi supersnajpe IP: *.adsl.wanadoo.nl 21.05.06, 19:23
            podpisuje sie pod tym co napisales.swieta racja
      • Gość: LoRd QulaG święte słowa, ale słowa nic nie znaczą bez czynów IP: *.nat.student.pw.edu.pl 21.05.06, 19:07
        ...i rozpłyną się jak wszystko inne... a janas i listkiewicz (celowo z małej
        litery) dalej będą trwać na swoich stanowiskach... jestem młody i jeszcze chyba
        w związku z tym trochę naiwny, bo wierzę, że to się zmieni - ale wszystko
        dookoła wzkazuje, że to prędzej ja sie zmienię i po prostu przywyknę do tego
        całego gó...

        i nie mówię tu tylko o piłce czy naszym rządzie, mówię tu o układzikach,
        łapówkach, przekrętach, momentami kretyńskim prawie, które to zjawiska spotykam
        na codzień... Czasem żałuję, że jestem tak silnie związany z tym krajem i nie
        potrafię z niego uciec... :/

        A w polskiej piłce nic sie nie zmieni... nawet jak odejdzie listkiewicz to
        pozostanie wielu jemu podobnych starych złodziejskich mend i cyrk będzie trwał...

        a jak kadra niedajboże wygra jakiś mecz, janas na pewno pozostanie na kolejne
        eliminacje...
        • Gość: max Re: święte słowa, ale słowa nic nie znaczą bez cz IP: *.12.1411N-CUD12K-01.ish.de 21.05.06, 21:45
          Janas sobie juz zapewnia asekuracje pan premier dostal pilecze i koszulke w
          prezecie a za cote prezety ??????? Wtym nienormalnym kraju zawsze taki sport
          bedzie jak sie do niego poltycy wpierda--c bendom zeby to chociarz jeszcze
          dobrzy politycy byli ale JAKI PAN TAKI KRAM . !!!!!!!! Juz kiedys STALIN
          powiedzial ,, U WAS W POLSZY SZTO H_J BOLSZY ETOT PAN ; I to jest smutna
          prawda . A wtej Warszawie to najwiekrzy element taki jak ,, PZPN ,RZAD i nne
          instytucje banda przekrentow , lapowkarzy i wszelkiej masci elementu ,Kaczory
          ,Lepery Giertychy Listkiewicze Janasy i wielu innych . Ale juz Bismark
          powiedzial .Chcesz polakow wykonczyc to pozwol im rzadzic we wlasnym kraju to
          sie sami wykonczom .I tak juz jest !!!!!!!!!!!!
        • lukibed Re: święte słowa, ale słowa nic nie znaczą bez cz 22.05.06, 09:06
          Lordzie ni mieszaj polityki z piłka. Mimo Twego młodego wieku( Twoje
          słowa)należy si szacunekpewnym osobom. Jeżlei nie Listkiewiczowi to
          przynajmniej Janasowi ( to z nik i z pewna powszecgnie nielubiana druzyna z
          centralnej Polski wiązę sie ostatnie sukcesy polskije piłki klubowej na arenie
          międzynarodowej, w czasach gdy reprezectacja pałetała sie koło 45 miejsca na
          świecie - i tyle w temacie). Co do powołań - wielu krzykaczy na forum. A prawda
          jest tak że Paweł Janas powołał zawodników i on bierze na siebie
          odpowiedzialnośc za wynik. to nie jest typ zlotoustego cherubinka jak Engel. To
          jest który mam koncepcje budownai składu. I dajmu mu to robić w spokoju nie
          zarzucajac w kółko jakieś matactwa, układy itd. Ja w to szczerze nie wierze. Co
          do gwaizdorów. Krasomówca Frankowski wybrał kase (ja nic nie mam do tego
          zawodnika po prsotu ztwerdzam fakty). Nie da sie zaprzeczyć że t ofacet o
          niesamowitym instykcie strzeleskim, sami widzicie jak gra (II liga angielska tez
          jest u nas dostępna). Dudek - tez mógł zmienić klub (to sie nazywa wykupienie
          kontraktu) i przyzwoicie przygotować sie do mistrzostw. Ale za to pisze ksiażki
          i znalazł sobie kumpli na poziomie (Iwana, świerczewski, nie daj boże jeszcz
          Hajto). Sam do końca nie jestem przekonany do powołań.Ale nie wieszajmy psów na
          trenerze. W końcu drugi pod rzad a 4 jaki pamietam jedziemy na mistrzostwa. I
          już nie moge sie doczekać. Pozdrawiam
      • Gość: kolo poje..y jesteś gościu IP: *.cable.mindspring.com 21.05.06, 19:29
        • Gość: drzoj Re: poje..y jesteś gościu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 21:20
          ty jeszcze bardziej
      • radiradi1 Wyglądasz na elektorat PiS - partii, która ... 21.05.06, 20:08
        ... najpierw dopuściła do władzy Leppera i Giertycha.

        A teraz powinna cyt. "rozpie..to wszytsko".

        Gratuluję wyważonych poglądów i rozsądnych propozycji - tak ładnie szkalujesz
        innych i plujesz, że może w przyszłości zostaniesz ministrem.

        Musisz jeszcze tylko jakąś blokadę zorganizować, naubliżać komuś publicznie,
        przejechać się po pijaku samochodem i dac komuś w ryja.

        I sam będziesz mógł "rozpie..to wszytsko".
    • rochoe Mundial jest nasz 21.05.06, 18:34
    • Gość: Kibic Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.sympatico.ca 21.05.06, 18:40
      Kuszczk
    • Gość: nigger is cool Olisadebe pewnie by nas uratował buehehehe . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 18:49
    • Gość: iksum Frankowski ma strzelać gole,nie robi tego od dawna IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.05.06, 18:52
      Od rozgrywania mamy piłkarzy, potrzeba snajpera, a na tym polu nawet Rasiak
      wypada ostatnio lepiej niż Frankowski...
      • Gość: finito Re: Frankowski ma strzelać gole,nie robi tego od IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 19:17
        a od rasiaka zdecydowanie lepiej prezentuą się Saganowski i Niedzielan
        co więcej grają w PIERWSZYCH dobrych eurpejskich ligach a nie jak niemalowane
        drewno w drugiej i to oni powinni razem z Frankiem jechać na mistrzostwa
        "niestety" nie mają menedżerów którzy zapłacili by jansowi tak jak mila rasiak
        giza jeleń czy kosowski(rezerwowy w drugiej(!) lidze)
      • Gość: LoRd QulaG no to gdzie Sagan i po co jedzie Jeleń? IP: *.nat.student.pw.edu.pl 21.05.06, 19:19
        potrzeba snajperów? i gole strzelone Wyspom Owczym mają powiedzieć kto jest
        snajperem a kto nie?

        to dlaczego w takim razie NIE JEDZIE SAGANOWSKI, a jedzie Jeleń, który jakoś
        bramki nie strzelił?

        I przypomnę sttystyki Jelenia - 7 goli w całym seozonie Orange Ekstraklasy!!
        Więcej strzelili m.in. wysmiewany Włodarczyk, pudłujący z 2metrów Zieńczuk,
        Matusiak z kiepskiego GKS Bełchatów, pomocnik Iwański czy "emeryci" Dembiński i
        Reiss

        a Brożek? ostatnie powołanie do kadry dostał "przez przypadek" bo kontuzji
        doznał Janczyk! I NAGLE JANAS GO POWOŁUJE! Smiech an sali!
        • Gość: Rob Re: no to gdzie Sagan i po co jedzie Jeleń? IP: *.oc.oc.cox.net 21.05.06, 20:16
          Bo Jelen nie jedzie grac w ataku...osle...w ataku to on moze byc na
          zapas...jako numer 3 lub 4.
          So take it easy...i przestancie oskarzac Janasa o cos co nawet czesciowo nie
          mozna udowodnic. Dobry rowny chlop...jak narazie.
          • Gość: LoRd QulaG osioł to jest twoim biologicznym ojcem... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 21.05.06, 21:27
            > Bo Jelen nie jedzie grac w ataku...osle...

            Krzynówek, Smolarek, Kosowski, Gorawski... Jeżeli Jeleń ma być skrzydłowym to po
            co nam 5 skrzydłowych? ośli synu...

            > w ataku to on moze byc na
            > zapas...jako numer 3 lub 4.
            to żeś prawdę odkrył niesamowitą... sam się zdecyduj czy widzisz Jelenia w
            pomocy czy jednak w ataku...


            > So take it easy...i przestancie oskarzac Janasa o cos co nawet czesciowo nie
            > mozna udowodnic.

            no ja udowadniam, że Saganowski, Frankowski i Niedzielan są lepsi od trójki
            Rasiak, Brożek, Jeleń jeżeli chodzi o skuteczność... trener to widzi inaczej,
            OK, jego prawo ale dopóki tego nie udowodni SENSOWNIE będę uważał go za zwykłego
            farciarza, który w życiu by nie awansował na mundial bez powołanego przez
            kibiców i dziennikarzy Frankowskiego...
      • Gość: drzoj Re: Frankowski ma strzelać gole,nie robi tego od IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 21:24
        chyba na podworku
      • Gość: goldilock Re: Frankowski ma strzelać gole,nie robi tego od IP: *.freedom2surf.net 22.05.06, 10:13
        Rasiak radzi sobie w 2 lidze drwali - w Tottenhamie byl kompromitacja
        wygwizdywana przez wlasnych kibicow. Podobnie bedzie na mundialu.
    • Gość: PC Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 18:54
      Ja tam wolę ludzi którzy domagają się gry mimo całkowitego "bezformia" niż ludzi
      z "bezformiem" którzy będą szczęśliwi tylko dlatego, że jadą. Ci pierwsi może
      przez trzy tygodnie by doszli do formy, chcąc udowodnić sobie i innym, że należy
      im się miejsce w pierwszej jedenstace. Drudzy zostaną statystami, którzy nic nie
      wniosą do naszej drużyny. Poza tym kto ma nabierać doświadczenia? 24-letni
      (prawie 25-letni) Mila, którego kariera się zwija od dwóch lat, który w tym
      czasie nie poprawił ani jednego elemntu gry? 25-letni Giza, który rozegrał
      bardzo słaby sezon w Cracovii, nie pokazując nic szczególnego? 27-letni Gorawski
      mający problemy z przebiciem się do składu w swoim klubie? 23-letni Brożek,
      który strzelił całe trzy gole na wyjazdach w polskiej lidze? Zgoda Frankowksi,
      Dudek, Kłos i Rząsa nie byli w formie. Mam jednak duże i chyba uzasadnione
      wątpliwości co do tego w jakiej formie są ci którzy zajeli ich miejsce.
    • Gość: Legia Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.05.06, 19:03
      popeieram; nie po tp ludzie mlodzi sie staraja, przyjezdzaja na zgrupowania,
      marza o kadrze i wkladaja serce do gry, zeby na koncu sie okazywalo ze cala
      selekcja to fikcja, a z nich robiono tylko marionetki, bo musi pojechac grupa
      ludzi, ktorzy wypowiadaja sie jakby reprezentacja byla ich wlasnoscia;

      przypadkiem w prasie wyczytalem, ze 4 lata temu, Engel nie zabral Iwana i
      wszyscy widzieli jak to sie skonczylo - co za glupota!!!
      powinien jeszcze ze czterech "stalych" kadrowiczow zostawic w domu; dopiero
      mecz z USA pokazal, ze jak ich odsunal od skladu, to Ci nowi mieli forme, serce
      do gry i wynik;

      sam gralem w pilke i nigdy nie uwieze, ze ten bez formy (Franek), albo nie
      grajacy przez rok (Dudek) sa zawsze lepsi od tych ktorzy graja i sa w gazie, bo
      niby maja doswiadczenie i patent na bycie reprezentantem;

      a juz szczytem wszystkiego jest mowienie, ze komus sie cos nalezy; za wygrane
      eliminacje, wielu otrzymalo oklaski kibicow, kase, szanse na pokazanie sie i
      kontrakt (to Franek pojechal np. dop drugiej ligi, jakby ne bylo blizej do
      reprezentacji z Wisly) i wieksze od innych na starcie szanse na mundial -
      sprawa spalaco; a na MS maja w danym momencie pojechac najlepsi Poalcy, po
      ponad pól roku od skonczenia eliminacji
      • Gość: andrzej Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.adsl.wanadoo.nl 21.05.06, 19:18
        Jasne.Gdyby Franek z Zurawiem nie odeszli z Wisly to pelen TALENTU Brozek,gralby
        teraz W Wodzislawiu albo ogony w Krakowie.Nie mam nic przeciw chkopakom(tym
        nowym),ktorzy dostali powolania.Tylko zastanawiam sie jak czlowiek rozsadny
        moze porownywac Rasiaka z Frankowskim.Wyczytalem gdzies,ze kibice Tottenham
        dziekuja opatrznosci za to,ze ten pierwszy to juz przeszlosc.Szkoda,ze Janas
        sie na nim nie poznal.oj bedziemy plakac przed telewizorami :(
        • Gość: rasiak=mila=dno Kilku przeziębionych???? może rasiak i mila?? oby! IP: *.chello.pl 21.05.06, 19:25
      • Gość: PC Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 19:46
        > popeieram; nie po tp ludzie mlodzi sie staraja, przyjezdzaja na zgrupowania,
        > marza o kadrze i wkladaja serce do gry, zeby na koncu sie okazywalo ze cala
        > selekcja to fikcja, a z nich robiono tylko marionetki, bo musi pojechac grupa
        > ludzi, ktorzy wypowiadaja sie jakby reprezentacja byla ich wlasnoscia;

        Jacy młodzi? 27-letni Gorawski? 25-letni Mila? 25-letni Giza? Ja rozumiem, że w
        Polsce jest mało dobrych piłkarzy, ale przestańmy w końcu pieprzyć, za
        przeproszeniem, że tacy piłkarze są młodzi.

        > powinien jeszcze ze czterech "stalych" kadrowiczow zostawic w domu; dopiero
        > mecz z USA pokazal, ze jak ich odsunal od skladu, to Ci nowi mieli forme,
        >serce do gry i wynik;

        Tylko że wtedy ci którzy pojechali za Iwana i spółkę, pojchal jednak zasłużenie
        i w formie (chodzi o piłkarzy Legii, którzy zdobyli Mistrza Polski). Czego nie
        da się powiedzieć o tych powołanych "niespodziewanie" przez Janasa.

        > sam gralem w pilke i nigdy nie uwieze, ze ten bez formy (Franek), albo nie
        > grajacy przez rok (Dudek) sa zawsze lepsi od tych ktorzy graja i sa w gazie, bo
        >
        > niby maja doswiadczenie i patent na bycie reprezentantem;

        Oki. Ale w kadrze jest też Mila, który nie rozegrał żadnego spotkania od ponad
        pół roku i Kosowski z podobną sytuacją. Obaj bez formy. Przy czym różnica między
        nimi, a Frankowskim i Dudkiem jest taka, że Franek grał, a Dudek to jeden z
        nielicznych profesjonalistów w tej kadrze (nikt, ale to nikt nie trzymałby go w
        liverpool'u gdyby był słaby)

        > a na MS maja w danym momencie pojechac najlepsi Poalcy, po
        > ponad pól roku od skonczenia eliminacji

        Zgadzam się! Dlatego tak trudno zrozumieć dlaczego jedzie Mila (25-lat, bez
        formy, pół roku bez piłki w klubie), Kosowski (29-lat, dwa lata jako
        rezerwowy!!!), Gorawski (27-lat, powrót po kontuzji, nie zawsze ma miejsce w
        swoim klubie), Giza (25-lat, bez formy, kiepski sezon w polskiej lidze).Rozumiem
        , że jechałby Saganowski (waleczny, 12-goli w silnej lidze portugalskiej),
        Błaszczykowski (młody, mija naszych ligowców jak tyczki) czy Janczyk (podobnie
        jak Błaszczykowski), ale nie jadą. Trudno więc zrozumieć o co chodziło Janasowi
        i czym się kierował przy doborze.
        • Gość: www Franek IP: *.dyn.optonline.net 21.05.06, 19:50
          Gdzie jest Franek?????????? Won a ta banda pacanow!!!!!
          • al_paga Re: Franek 21.05.06, 20:24
            Gość portalu: www napisał(a):

            > Gdzie jest Franek?????????? Won a ta banda pacanow!!!!!

            A gdzie jest Olisadebe??????????? Won z tą bandą pacanów!!!!!
            • Gość: janspruce To ty Janas? IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 21.05.06, 21:01
              Pier....s ze gazet nie czytasz ale na forum to klapiesz pyskiem. Nie wierze ci
              za grosz przez tego przydupasa Mile ktorego zabierasz na Mundial.
            • Gość: w Re: Franek IP: *.rutex.pl / *.devs.futuro.pl 21.05.06, 22:38
              gdzie jest Szarmach? wonz ta banda pajacow!
        • Gość: LoRd QulaG Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.nat.student.pw.edu.pl 21.05.06, 21:35
          >> sam gralem w pilke i nigdy nie uwieze, ze ten bez formy (Franek), albo nie
          >> grajacy przez rok (Dudek) sa zawsze lepsi od tych ktorzy graja i sa w gazie,
          >> bo niby maja doswiadczenie i patent na bycie reprezentantem;
          >
          > Oki. Ale w kadrze jest też Mila, który nie rozegrał żadnego spotkania od ponad
          > pół roku i Kosowski z podobną sytuacją. Obaj bez formy. Przy czym różnica między
          > nimi, a Frankowskim i Dudkiem jest taka, że Franek grał, a Dudek to jeden z
          > nielicznych profesjonalistów w tej kadrze (nikt, ale to nikt nie trzymałby go
          > w liverpool'u gdyby był słaby)

          a do tego Krzynówek też grzał ławę, Jeleń wcale nie błyszczał w polskiej lidze,
          podobnie Brożek, który grając w najbardziej ofensywnym polskim klubie zdobył
          całe 13 bramek... To mają być błyszczący formą, grający w swoich klubach po
          90min gracze??
          • Gość: PC Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 22:38
            Do Krzynówka mam zaufanie, to obok Dudka i Smolarka piłkarz który został
            wychowany przez zachodnie kluby i umie się przygotować.
            Co do Jelenia i Brożka... to jednak są ważnymi postaciami dla swoich klubów.
            Szczególnie Jeleń potrafił sam przesądzić o wyniku meczu na korzyść Wisły Płock.
            Do Brożka mam mieszane uczucia. Jeżeli zacznie wykorzystywać wszystkie sytuacje
            do których dojdzie, to będzie olbrzymim wzmocnieniem. Tylko, że raczej tego nie
            zacznie robić...
            • Gość: LoRd QulaG Janas jak chorągiewka na wietrze... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 02:26
              > Do Krzynówka mam zaufanie, to obok Dudka i Smolarka piłkarz który został
              > wychowany przez zachodnie kluby i umie się przygotować.

              tak zgadzam się, Krzynówek, Dudek, Smolarek to profesjonaliści w każdym calu...
              Wiemy czego się po nich spodziewać, poniżej pewnego poziomu nie schodzą... Tak
              samo jest z Frankowskim, nawet teraz, "zablokowany" i przygnębiony potrafił
              dobrze rozegrać piłkę (gol Mili z Wyspami Owczymi) a zagrał ledwie 20min... Na
              zgrupowaniu, ze starymi znajomymi z Wisły odzyskałby dobry humor i na mundialu,
              nawet gdyby nadal nie strzelał, możnaby było liczyć na jego dwójkowe akcje z
              "Żurawiem" czy Szymkowiakiem...

              Każdy kto ma oczy i choć minimalnie zna się na piłce widział, jak "działała"
              nasza drużyna w ataku z Frankowskim a jak z Rasiakiem...
              Eriksson wziął na mundial Rooneya mimo że ten ma kontuzję, Raul będzie powołany
              do kadry Hiszpanii (powtarzam - Hiszpanii!) nawet gdy straci nogę, Van Basten
              nie przejmował się tym, że Van Nilsterooy siedział na ławce ManU...

              Jeżeli była jakaś alternatywa dla "Franka" na mundial, to był nią Saganowski -
              ale jadą Jeleń i Brożek... Oby Janas miał nosa, bo planu w tym żadnego nie widzę...

              JANAS NIEKONSEKWENTNY

              Sam przynaje, że wziął niekórych w ostatniej chwili, ZAPOWIADAŁ, że pojedzie
              4rech z piątki Franek, Rasiak, Jeleń, Saganowski i Sosin a jedzie dwóch... to
              znaczy że nasz trener sam nie wie co robi...

              zapowiadał, że zabierze po dwóch piłkarzy na każdą pozycję, a wziął 3
              ofensywnych pomocników kosztem bocznego obrońcy!

              zapowiadał, że weźmie tylko tych grających i w formie, po czym wyrzucił Dudka (w
              formie, ale faktycznie nie grał) Frankowskiego (grał, w średniej formie ale na
              pewno nie bez formy! - sam Janas mówił, że Franek dobrze wypada na treningach!)
              Saganowskiego (grał i w formie)
              a wziął Milę (nie grał, beznadziejna forma) oraz Kosowskiego, Krzynówka,
              Gorawskiego (nie grali)

              publicznie twierdził, że Franek przez miesiąc się odbuduje, że na treningach
              strzela wszystko i jak się przełamie to będzie dobrze grał na mundialu... po
              czym zaczął się pokrętnie tłumaczyć, ze jednak jest bez formy...

              takich argumentów mogę przytoczyć jeszcze kilka, ale po co - dla mnie już jasne,
              że nasz trener to ślepiec we mgle nad przepaścią - co wcale nie oznacza, że
              spadnie :) wedle powiedzenie "głupi na zawsze szczęście" czuję, że nasz
              trenerinho będzie miał jak zwykle dużo farta... czego mu oczywiście życzę :)

              > Co do Jelenia i Brożka... to jednak są ważnymi postaciami dla swoich klubów.
              > Szczególnie Jeleń potrafił sam przesądzić o wyniku meczu na korzyść Wisły Płock

              ...i dlatego też Jeleń strzelił całych 7 bramek w lidze :) a Wisła Płock tak
              wspaniale gromiła przeciwników :) Chałbiński też jest ważnym graczem dla
              Zagłębia, co nie oznacza, że ma od razu jechać na mundial... Sagan był kluczowym
              zawodnikiem Victorii a Niedzielan NEC... zaznaczam, że bardzo lubię Jelenia i
              czekam na eksplozję jego talentu, ale osobiście uważam, że mógłby jechać jako
              piąty napastnik i zmiennik Smolarka - i zrobić miejsce Frankowi lub Saganowi...


              > Do Brożka mam mieszane uczucia. Jeżeli zacznie wykorzystywać wszystkie sytuacje
              > do których dojdzie, to będzie olbrzymim wzmocnieniem. Tylko, że raczej tego nie
              > zacznie robić...

              no właśnie, jakoś nie chce mi sie wierzyć, że Brożek nagle przeżyje taką wielką
              metamorfozę i "pociągnie" naszą reprezentację... Rasiak z Jeleniem też mi na
              wielkich liderów nie wyglądają, więc zostaje biedny Żurawski... znowu wszystko
              na jego barkach, rozgrywanie, podawanie, strzelanie... marnie to widzę...

              --

              Miałem marzenia, że wygrywamy mecz za meczem na MŚ... że bramkarz będzie bronił
              jak w transie, nasza obrona będzie kryć jak nigdy, pomoc będzie kreatywna i
              waleczna a napastnicy skuteczni... Janas popsułeś mi marzenia! gdzie jacyś
              skuteczni napastnicy!!!
              • Gość: mk Re: Janas jak chorągiewka na wietrze... IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 11:04
                no co tu dużo gadać - wystarczy przypomnieć sobie mecze Wisły w el. LM - Brożek
                był bardzo niepewny, strzelił gola, aledużo maścił, to nie jest taki zawodnik,
                że jak idzie do niego piłka to człowiek jest spokojny, że coś z tego będzie, że
                nie zgubi jej od razu, to jest taki zawodnik, który jak już strzela gola w
                znakomitej sytuacji to wielki kamień spada z serca.
                W lidze to pół biedy - może zmarnować 10 sytuacji i tak będzie miał 11, z
                rywalami z wyższej półki trzeba wykorzystywać wszystko czasami, żeby przejść
                dalej.
      • Gość: Rob Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.oc.oc.cox.net 21.05.06, 20:19
        Brawo...ktos mowi cos co ma sens.
      • Gość: drzoj Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 21:29
        przestan pisac glupoty
    • Gość: ek Boruc na ławie lub trybunach-to może uratować IP: 62.89.80.* 21.05.06, 20:20
      Janasowi twarz i sądzę że on to wie iw bramce stac bedzie Kuszczak.
    • Gość: hhd Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.c151.petrotel.pl 21.05.06, 20:28
      www.kibiceplocka.glt.pl
    • Gość: adalbert A mówiłem, nie dawać im lodów ! IP: *.dip.t-dialin.net 21.05.06, 20:30
      W piłkę trafić nie mogą. To pewnie z przeziębienia.
      • Gość: rex Re: A mówiłem, nie dawać im lodów ! IP: *.5.12.vie.surfer.at 21.05.06, 21:08
        nie daj boze, ze jednak mimo wszystko franek nie pojedzie(w co jednak dalej
        wierze, jakis taki juz dziwny jestem),i kilkanasci etysiecy kibicow zawyje w
        niemczech,jak to juz w eliminacjach bywalo (ze wspanialym zreszta skutkiem):FRA-
        NKO-WSKI FRA-NKO-WSKI!!!!!!janas, cieciu, tylko, i wylacznie tylko temu, ze
        cie bezmala zmuszono do tego,jedziesz wogole do niemiec.gosc ci d...uratowal,
        toie i wspanialemu prezesowi-drukarzowi,i jakbys mial ciut oleju w glowie,
        tobys go wzial, by ci dalej ta d...ratowal....jakbys mial.....jednak kasa byla
        wazniejsza, ale taki gruby wal to ci nie przejdzie, ja na twoim miejscu to juz
        azylu bym zaczal szukac,kibic ci takiego wala nie przepusci, i jakkolwiek
        jestem przeciwko przemocy na stadionach, tak tobie za ten przekret(ile
        wziales?) tobym nogi powyrywal.wie ktos, gdzie kolo mieszka?
    • Gość: rafcio Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.ph.ph.cox.net 21.05.06, 21:06
      Patrze na buzie naszych pilkarzy. Hmm.., zbyt inteligentne to one nie sa.
      • edek47 Wystarczy, ze yntelygentny jest Janas.... 22.05.06, 06:37
    • Gość: Y_Sam Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.06, 21:07
      A ten na zdjęciu z ósemką też jedzie? ;-)
    • Gość: max Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.12.1411N-CUD12K-01.ish.de 21.05.06, 21:23
    • Gość: dynek gorzej jak beda musieli zagrac naprawde IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 21.05.06, 21:34
      jak ktos z zelaznej 10 (bo Rasiaka nie liczy) dozna kontuzji i bedzie
      musial wejsc jakis zadowlony rezerwowy co nawet w polskiej lidze sie nie
      wyrzonial/ ja bede szczesliwy jak Giza nie zagra ani minuty
      • adamx79 BRAWO!!! To pewnie... 21.05.06, 21:47
        ...zemsta Sowy, za to, że pozbyli sie kucharza ze "składu". :p A tego z 8 to
        mogą za Milę zamienić, albo jakoś inaczej...ważne żeby zagrał, bo będzie wesoło.
    • Gość: adam Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.chello.pl 21.05.06, 22:46
      tak jak Wy tak i ja jestem zasmucony składem na wystepy na mundialu...
      nie da się ukryć, co zresztą wielu z was zauważa że ósemka piłkarzy to na pewno
      na wczasy do niemiec pojedzie. i piszę to nie dla tego że ja ich nie lubię, ale
      dlatego że są to piłkarze którzy prezentują się ciut lepiej od kolegów z
      podwórka!!!! Można powiedzieć więc, że jedziemy na maxa w 14stu, więc trenerzy
      konkurentów mają strasznie trudną prace do wykonania...
      Pisze tu były piłkarz, szkoda że merytorycznie tak słaby. Bo jesne dla dobrego
      trenera jest, że napasnik z takim talentem jak franek dobry jest nawet na 15min.
      A wszyscy wiedzą, ze jest to piłkarz który potrafim dograć na przysłowiowy nos.
      Ciekawe gdzie grałby ronaldo gdyby o jego wyjsciu na boisko decydowały wyniki
      badań - najlepszy strzelec realu w tym roku pomimo, że nie błyszczał...
    • Gość: kk wyjdziemy chociasz z grupy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 22:55
      serce mowi tak... rozum co innego...
      • Gość: adam Re: wyjdziemy chociasz z grupy? IP: *.chello.pl 21.05.06, 23:04
        będzie trudno. nam się wydaje że w tej grupie mogą nas pokonac tylko Niemy, a
        reszta to amatorzy -to duży błąd... Nasi przeciwnicy już od dłuższego czasu
        przygotowyją się w skupieniu. a u nas wojna janasa z naszymi pilkarzami - coś
        tym naszym trenerom przed mundialem dzieje się z głową... Najpierw engel teraz
        janas
        A tak na koniec wszyscy nasi przeciwnicy przewiduja że na pokonają...
        • Gość: kk Re: wyjdziemy chociasz z grupy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 23:09
          Ciekway filmik przedstawiajacy naszego super zawodnika video.google.com/videoplay?docid=-2641032525617189763
          • Gość: Chris Hiszpanie nam zazdroszcza IP: *.hsd1.nj.comcast.net 21.05.06, 23:27
            MS to turniej. Janas o tym wie czego nie mozna powiedziec o wiekszosc
            uczestnikow tego forum. Raz jeszcze powtarzam ze w Polskiej pilce nie ma i
            nigdy nie bylo korelacjii pomiedzy liga, zawodnikami a poziomem reprezentowanym
            przez kadre. Polska w ostatnich 3 dekadach osiagnela wiecej niz Hiszpania,
            ktora w marnym stylu odpada z kazdego turnieju. Dajcie Janasow spokuj.
            Polska do boju!!!!!!!
            • Gość: adam Re: Hiszpanie nam zazdroszcza IP: *.chello.pl 21.05.06, 23:55
              w tej widze jedynie indolencję intelektualną. argumenty mój drogi mogą mnie
              jedynie przekonać a nie jakies dziwne tezy... mundial to turniej... przejmujące
              i odkrywcze... Na tej zasadzie można bylo powolać calą rodzinę Pana Mili i
              Rasiaka do kadry i pewny spektakularny sukces
        • Gość: pj 'Janasy' zajma zaszczytne trzecie miejsce.... IP: *.51.194.203.acc02-dryb-mel.comindico.com.au 22.05.06, 06:22
          w swojej grupie.
          • Gość: bb ostatnie miejsce w grupie IP: *.zak.com.pl / *.zak.com.pl 22.05.06, 10:37
            ja widze to czarno:

            Polska-Ekwador 0:3 (rewanz za sparing)
            Polska-Niemcy 0:1 (to bedzie nasz najlepszy wystep)
            Polska-Kostaryka 1:1 (obie bramki strzeli Rasiak :) )
      • edek47 A po co maja wychodzic ?... 22.05.06, 06:30
        Komu to potrzebne?...Tylko tej swini Janasowi.
    • Gość: uuuuu Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.06, 23:53
      s6.bitefight.pl/c.php?uid=77509
    • Gość: pj Kadra 'Janasow' nie reprezentuje nikogo poza ...j IP: *.51.194.203.acc02-dryb-mel.comindico.com.au 22.05.06, 06:13
      Janasem i jego przydupasami.Zycze im jak najgorzej, PRZYNIOSA TYLKO WSTYD
      POLSCE, JEJ BARWOM I SYMBOLOM.
    • tekameka *****w i e r s z y k**** o kulisach wyboru kadry 22.05.06, 07:47
      Dość późno wróciłem
      po ciężkiej naradzie,
      kopłem psa z woleja
      - co się będzie sadził

      Łyknąłem Metaxy
      jak mnie uczył Listek,
      a potem wychlałem
      wódki zapas wszystek

      Usiadłem przy stole
      wyciągłem karteczki
      co tu z kadrą zrobić?
      - znów łyka z flaszeczki

      Wpisałem nazwiska
      przy nich też numery
      Lecz tabelka krzywo
      wyszła do cholery!

      Ujdzie jakoś w tłoku
      skład z ostatniej chwili
      jest Franek i Dudek,
      brak Rasiaka, Mili

      Kibic się ucieszy:
      "Kadra ukochana,
      naszych wszystkich wrogów
      rzuci na kolana".

      Wszyscy będą śpiewać
      pieśni o mej chwale
      A i sam Kaczyński
      przypnie mi medale

      Tak sie rozmarzyłem,
      a późna godzina,
      czas w Polsat wyruszać
      gdzie ta limuzyna?

      Wyszłem na podwórek
      psa kopłem po nerach
      co się głupi patrzysz-
      Nie poznał trenera!

      Do studia ja wchodzę
      wyciągam karteczkę -
      co jest do cholery!
      - pomyślę troszeczkę

      Co za baran zrobił
      głupie zestawienie
      jak go tylko dorwę
      kopne go w siedzenie.

      Nic mi nie pasuje
      a czas dać nazwiska
      Listek, co tu robić ?!
      chwila klęski bliska

      Nazwiska nie weszły
      w odpowiednie kratki,
      oj przyjdzie mi chyba
      pakować manatki.

      Ale już za późno -
      skład w eter podany,
      cała Polska w szoku,
      ja - rozdygotany.

      Wszyscy patrzą na mnie
      co tu im powiedzieć
      dobrze na tym stołku
      i z miesiąc posiedziać

      Idę ja w zaparte: -
      "Tak postanowiłem -
      swą myslą genialną
      ten skład ustawiłem".

      Wróciłem do domu
      pies dostał z woleja
      co będzie, to będzie
      - chyba się nachleję

      ten wierszyk to protest przeciwko chamskiej decyzji Janasa.
      Po tym jego "wyczynie" powinny wejść do obiegu powiedzenia takie, jak : "podziękował, jak Janas Frankowskiemu" lub " wdzięczny jak Janas". Myślę też, że minister Ziobro dobierze się do pogmatwanej sprawy zakupu działek przez trenerka, a nowy minister sportu zrobi porządek z sitwą w PZPN .

      ad1. odnośnie psa
      Janas i jego biedny pies

      "Jak Janas poradził sobie z psem - źródło GW
      not. rl 2004-12-02 , ostatnia aktualizacja 2004-12-02 22:09

      Pieskie życie Janasa
      "Przed wylotem z Polski do Francji mieliśmy kłopot z naszym psiakiem terierem - opowiada o wyjeździe sprzed lat do Auxerre trener selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Paweł Janas dziennikowi "Fakt" w artykule "Lubię takie klimaty". - Nie chciał za nic wejść do klatki, którą zbił z desek znajomy stolarz. Próbowano różnych sposobów, ale drań się zapierał. Żona podała mu tabletki na sen i nic. W końcu wziąłem sprawę w swoje ręce, a raczej nogi. Strzał z woleja i pies już siedział cicho w klatce".

      Dla "Gazety" - Anna Rudnik prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami okręgu warszawskiego :
      Cham zbuntowany! I to jest trener selekcjoner reprezentacji Polski!? Według ustawy z 1997 roku za zadawanie zwierzęciu bólu i cierpień grozi kara nawet pozbawienia wolności i grzywna do 5 tys. zł. Człowiek winien zwierzętom szacunek - tak napisano w ustawie o ochronie zwierząt. Frustracje powinien odreagowywać na kimś, kto potrafi się obronić!"


      ad2. odnośnie działek
      "Gazeta Wyborcza"- Jak trener Janas tanio kupił ziemię
      28.07.2004 03:07

      Paweł Janas, trener reprezentacji Polski w piłce nożnej, za 10 procent wartości kupił działki od Agencji Nieruchomości Rolnych w Pile. Pisze o tym "Gazeta Wyborcza" dodając, że w sprawę zamieszani są sędziowie, prokurator i byli pracownicy Agencji. Dziennik przypomina, że pisał już o tym, gdy na jaw wyszło, że posłanka Renata Beger nie płaci za tereny kupione od tej Agencji. Informator "Gazety Wyborczej" ujawnił teraz, że biegli na zlecenie ABW sporządzili listę 14 transakcji, przy których można mówić o radykalnym zaniżeniu wartości sprzedanych nieruchomości. Na tej liście znalazły się trzy transakcje Janasa. Według dziennika chodzi o kilka hektarów w tym grunty leśne w Popowie koło Wronek. Janas jest członkiem zarządu klubu Amica Wronki i już wczesniej kupił w tym miejscu działkę z budynkami. Z informacji ABW wynika, że kupił je od Agencji Nieruchomości Rolnych na przełomie 2000 i 2001 roku za blisko 10 procent wartości. Ówczesny szef Agencji w Pile, Jerzy G. został oskarżony o sfałszowanie pełnomocnictwa centrali Agencji, aby sprzedać jedną z działek pewnej prywatnej osobie. "Gazeta Wyborcza" pisze, że sprawa wyszła na jaw, dzięki nowej dyrektor pilskiej Agencji Nieruchomości Rolnych, która obowiązki przejęła jesienią ubiegłego roku. GW/iar/trela/Pio

      • kubok jestes zalosny. Ty i twoj wierszyk 22.05.06, 09:02
        • Gość: pj Tak jak ty napisales,to i Janas potrafi... IP: *.28.221.203.acc11-dryb-mel.comindico.com.au 22.05.06, 11:26
          A WIERSZYK JEST FAJNY, ale nie dla ograniczonych umyslowo 'janasow'.
    • stefan_bury Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych 22.05.06, 08:14
      Pierwszy kibic IV Rzeczpospolitej blogfm.blox.pl/2006/05/Lza-na-bacznosc.html
    • Gość: dfg Re: Kadra w Warszawie. Kilku przeziębionych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 08:29
      Oby sie udalo wyjsc z grupy

      s10.bitefight.pl/c.php?uid=44862
    • Gość: bolo1954 bilety na mundial IP: 194.181.0.* 22.05.06, 09:31
      Czy są wśród Was ludzie, którzy zostali w ubiegłym tygodniu upokorzeni przez
      PZPN? Po dwóch godzinach stania w kolejce poinformowano mnie, że pomimo iż
      jestem na liście FIFA, to nie potrafią znaleźć moich biletów. Jeżeli jest Was
      więcej to proszę dajcie znać. Razem będzie łatwiej domagać się swoich praw.
      Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka