Dodaj do ulubionych

Dzień bez spamu i propagandy sukcesu na forum

17.11.06, 09:12
Wyobrażacie sobie że to mozliwe. Żeby nie zasmiecano tego forum podbijaną
propagandą ? Propagandą sukcesu, nachalnie narzucajaca poglądy i podbijająca
do znudzenia szowinistyczne wątki ?
Obserwuj wątek
    • bajobongo2 Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:32
      Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow sprzed miesiaca, m.in.:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=46789030&a=52345836
      taka w/w bezsensowną trescią.
      • bajobongo2 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:34
        kolejny spam bydgoszczan:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=52345995
        • bajobongo2 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:38
          i kolejny:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=52346256
          • a_creep Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:41
            > i kolejny:

            To jest twoim zdaniem "podbicie wątków sprzed miesiąca"? Kliknij więc w ten
            kosz, ewentualnie napisz maila do forum.abuse, a zniknie. Mam nadzieję, że po
            tym jak zobaczyłeś jednego spamera, nie obudzi się w tobie przymus innego
            spamowania. :-)
            • bajobongo2 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:45
              Pierwszy wskazany jest smamem bydgoszczanina podbitym hurtowo po miesiacu w
              ilosci ok. 20 sztuk. Podobne akcje robil 1, 2,3,4 tygodnie temu, raz podbil
              nawet ok. 100 wątkow.

              Nastepne linki to bezsensowne jątrzące tematy atakujace Torun.

              Caly czas to jedna i ta sama osoba - jątrzący leszek, bydgoszczanin, piszacy
              jako leszek21, ethanak, tlss, muvon200, a do spamowania zakladajacy coraz to
              nowe nicki. mam klucz do jego identyfikowania :-), ale nie zdradze ci jaki.
              • a_creep Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:55
                > mam klucz do jego identyfikowania :-), ale nie zdradze ci jaki.

                Masz urojenia, a nie klucz. :-)

                Nie przypominam sobie, by ethanak bądź tlss spamowali. Ale jeśli pokażesz mi
                jakiś spam ethanaka z tego miesiąca na toruńskim forum, to kopnę go jeszcze
                dzisiaj w piszczel i powiem, żeby przestał spamować, ok?
              • mac_byd Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 14:37
                Ja też znam Twój klucz. Jest nim bardzo specyficzny styl.
              • ka_zet [...] 17.11.06, 15:20
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • maaax1 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 16:19
                  ... Bredzisz jak potłuczony....
                  ...masz chorą wyobraźnię, zapewne....

                  Kazet nie posuwasz sie za daleko?????
                • bajobongo2 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 16:22
                  ka_zet napisał:
                  > Bredzisz jak potłuczony.
                  >
                  > > mam klucz do jego identyfikowania :-), ale nie zdradze ci jaki.
                  >
                  > Własną chorą wyobraźnię, zapewne.

                  Kazet, obrażasz ludzi!
                  Czy dla ciebie inernauci to śmieci?


                • ka.szaa Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 16:52
                  ka_zet przypominam o zasadach netykiety
                  • b3ut Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 16:58
                    oooo może władza się przedstawi?
      • sdb umiesz czytac? 17.11.06, 13:40
        bajobongo2 napisał:

        > Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow sprzed miesiaca, m.in.:
        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=46789030&a=52345836
        > taka w/w bezsensowną trescią.

        cienko u ciebie z rozumieniem czytanego tekstu- przeciez tytul watku wskazuje
        ze w ogole nie powinienes sie w nim pokazywac.
        • mac_byd Re: umiesz czytac? 17.11.06, 14:36
          Uderz w stół, a nożyce....
      • tlss Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 14:34
        Nie dziwi ciebie to że w momencie kiedy podbijasz na bydgoskim forum pod
        kolejnym nickiem nagle zjawia się jak na zamówienie bydgoski podbijacz na tym
        forum ?
        Szycie intryg jest dla ciebie zbyt skomplikowane. Co najwyżej możesz się zabrac
        za cerowanie swetra czy spamowanie i trolowanie na obu forach co czynisz od lat.
        Nautile, mylady1 itd to twoje nicki spamerze.
        i nie pisz że to nie prawda bo ci w końcu klawiatura ze wstydu pęknie.
    • bajobongo2 kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. 17.11.06, 10:45
      o wlasnie - monterr4 to kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina.
      • a_creep Re: kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. 17.11.06, 10:56
        Zamiast wchodzić w dyskusję ze spamerem, lepiej chyba kliknąć na kosz i
        ewentualnie wysłać maila do forum.abuse. :-)
        • maaax1 Re: kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. 17.11.06, 16:20
          Tak probujemy walczyc ze spamerami bydgoskimi.
          • a_creep Re: kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. 18.11.06, 13:58
            > Tak probujemy walczyc ze spamerami bydgoskimi.

            I kto to pisze... ;-)

            Mam nadzieję, młody człowieku, że ty też przestaniesz spamować. :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka