tlss 17.11.06, 09:12 Wyobrażacie sobie że to mozliwe. Żeby nie zasmiecano tego forum podbijaną propagandą ? Propagandą sukcesu, nachalnie narzucajaca poglądy i podbijająca do znudzenia szowinistyczne wątki ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bajobongo2 Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:32 Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow sprzed miesiaca, m.in.: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=46789030&a=52345836 taka w/w bezsensowną trescią. Odpowiedz Link Zgłoś
bajobongo2 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:34 kolejny spam bydgoszczan: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=52345995 Odpowiedz Link Zgłoś
bajobongo2 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:38 i kolejny: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=52346256 Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:41 > i kolejny: To jest twoim zdaniem "podbicie wątków sprzed miesiąca"? Kliknij więc w ten kosz, ewentualnie napisz maila do forum.abuse, a zniknie. Mam nadzieję, że po tym jak zobaczyłeś jednego spamera, nie obudzi się w tobie przymus innego spamowania. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
bajobongo2 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:45 Pierwszy wskazany jest smamem bydgoszczanina podbitym hurtowo po miesiacu w ilosci ok. 20 sztuk. Podobne akcje robil 1, 2,3,4 tygodnie temu, raz podbil nawet ok. 100 wątkow. Nastepne linki to bezsensowne jątrzące tematy atakujace Torun. Caly czas to jedna i ta sama osoba - jątrzący leszek, bydgoszczanin, piszacy jako leszek21, ethanak, tlss, muvon200, a do spamowania zakladajacy coraz to nowe nicki. mam klucz do jego identyfikowania :-), ale nie zdradze ci jaki. Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 10:55 > mam klucz do jego identyfikowania :-), ale nie zdradze ci jaki. Masz urojenia, a nie klucz. :-) Nie przypominam sobie, by ethanak bądź tlss spamowali. Ale jeśli pokażesz mi jakiś spam ethanaka z tego miesiąca na toruńskim forum, to kopnę go jeszcze dzisiaj w piszczel i powiem, żeby przestał spamować, ok? Odpowiedz Link Zgłoś
mac_byd Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 14:37 Ja też znam Twój klucz. Jest nim bardzo specyficzny styl. Odpowiedz Link Zgłoś
ka_zet [...] 17.11.06, 15:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
maaax1 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 16:19 ... Bredzisz jak potłuczony.... ...masz chorą wyobraźnię, zapewne.... Kazet nie posuwasz sie za daleko????? Odpowiedz Link Zgłoś
bajobongo2 Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 16:22 ka_zet napisał: > Bredzisz jak potłuczony. > > > mam klucz do jego identyfikowania :-), ale nie zdradze ci jaki. > > Własną chorą wyobraźnię, zapewne. Kazet, obrażasz ludzi! Czy dla ciebie inernauci to śmieci? Odpowiedz Link Zgłoś
ka.szaa Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 16:52 ka_zet przypominam o zasadach netykiety Odpowiedz Link Zgłoś
b3ut Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 16:58 oooo może władza się przedstawi? Odpowiedz Link Zgłoś
sdb umiesz czytac? 17.11.06, 13:40 bajobongo2 napisał: > Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow sprzed miesiaca, m.in.: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=46789030&a=52345836 > taka w/w bezsensowną trescią. cienko u ciebie z rozumieniem czytanego tekstu- przeciez tytul watku wskazuje ze w ogole nie powinienes sie w nim pokazywac. Odpowiedz Link Zgłoś
tlss Re: Wlasnie bydgoski spamer podbil ok. 20 wątkow 17.11.06, 14:34 Nie dziwi ciebie to że w momencie kiedy podbijasz na bydgoskim forum pod kolejnym nickiem nagle zjawia się jak na zamówienie bydgoski podbijacz na tym forum ? Szycie intryg jest dla ciebie zbyt skomplikowane. Co najwyżej możesz się zabrac za cerowanie swetra czy spamowanie i trolowanie na obu forach co czynisz od lat. Nautile, mylady1 itd to twoje nicki spamerze. i nie pisz że to nie prawda bo ci w końcu klawiatura ze wstydu pęknie. Odpowiedz Link Zgłoś
bajobongo2 kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. 17.11.06, 10:45 o wlasnie - monterr4 to kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. 17.11.06, 10:56 Zamiast wchodzić w dyskusję ze spamerem, lepiej chyba kliknąć na kosz i ewentualnie wysłać maila do forum.abuse. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
maaax1 Re: kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. 17.11.06, 16:20 Tak probujemy walczyc ze spamerami bydgoskimi. Odpowiedz Link Zgłoś
a_creep Re: kolejny nick jątrzącego bydgoszczanina. 18.11.06, 13:58 > Tak probujemy walczyc ze spamerami bydgoskimi. I kto to pisze... ;-) Mam nadzieję, młody człowieku, że ty też przestaniesz spamować. :-) Odpowiedz Link Zgłoś