amator26
15.03.07, 22:19
nie znam sie wiec nie będę się wymądrzał ale prześledziłem historię spadków i
wzlotów 01 i 02! wydaj mi się że jeśli istnieją jakieś prawidłowości to
obecnie jest na spadkach i zacznie rosnąć! Pozatym chyba kursy NFI zależne są
od całej giełdy a ta zanosi się ze jedzie na zielono! tyle mojej
pseudomądrości i dziwnej dedukcji! Jak myślicie? warto się w to pchać??