kikoo1 29.03.07, 20:00 I jej kropkę nad iiiiiiiiiii Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jestemprzeciw Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:01 Strach się bać Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:02 Żal mi Cymańskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:04 Cymański już bredzi,ciekawe co będzie za kilka minut :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:06 coś nie bardzo rozumiesz??? Odpowiedz Link Zgłoś
dekaczyzacja Wybacz kiko ale nie zamierzam oglądać Cymańskiego. 29.03.07, 20:13 Wybacz kiko ale nie zamierzam oglądać Cymańskiego. Rozumiem, że Ciebie Cymański bardzo podnieca, ale zdecydowanie nie jest w moi m typie. :-) Poza tym odkąd nieomylni PiSdolnięci ogłosili, że TVN to agenci WSI, to nie oglądam TVN choćby tam występowała największa gwiazda kaczyzmu. Nawet jakby prezes Kaczyński Jarosław przyszedł. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Wybacz kiko ale nie zamierzam oglądać Cymańsk 29.03.07, 20:16 Szkoda... Ja rzeczywiście lubię Cymańskiego za przyzwoitość, dowcip, kulturę, elegancję no i kompetencje! Odpowiedz Link Zgłoś
jacekm22 Re: Wybacz kiko ale nie zamierzam oglądać Cymańsk 29.03.07, 20:36 Tak sie zastanawiam gdzie sie podziejesz , jak za pare lat cala ta ekipa pozal sie Boze Prawa i Sprawiedliwosci wyladuje na smietniku historii , gdzie jest jej miejsce !! Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:17 Cymański jest dobry do TV Trwam,a nie do rozmowy z inteligentnym dziennikarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
iza.bella.iza faktycznie załatwił:) 29.03.07, 20:31 Olejnik została porażona głupotą Cymańskiego. Jest załatwiona na amen:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Tylko żeby ktoś to zauważył.... 29.03.07, 20:31 Bo "załatwienie Monisi" może zostać przeoczone przez niezbyt wnikliwych widzów. Ale ty nam wszystko po swojemu opowiesz, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Tylko żeby ktoś to zauważył.... 29.03.07, 20:49 wykształciuchy tak już mają - lubią Monisię i Szkło Kontaktowe ponad wszystko. Ponad resztki rozumu.... W końcu z myślą o nich ta papa jest produkowana...... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Masz absolutnie rację. 29.03.07, 20:54 kikoo1 napisała: > wykształciuchy tak już mają - lubią Monisię i Szkło Kontaktowe ponad wszystko. Okropieństwo... zamiast pani redaktor Gargas posłuchać, co wszędzie macki wraże widzi albo inszego prawoisprawiedliwiemyślnego dziennikarza, to my sobie jajca robim i prześmiewy.... No coś strasznego. I jak tam Monisia - rozbita w pył przez Cymańskiego, prawda? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:47 :))) Najlepiej załatwił Monisię, kiedy udowodnił ponad wszelką wątpliwość, że on - w odróżnieniu od szczerego i uczciwego posła Mularczyka - jest starą zetemesowską gnidą. Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: I załatwił:))))) 29.03.07, 20:57 powinieneś zmienić nicka na "fornal", hrabio...... Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: I załatwił:))))) 29.03.07, 21:00 kikoo1 napisała: > powinieneś zmienić nicka na "fornal", hrabio...... Nie chce mi się,od lat go mam i sie przywiązałem:)) Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: I załatwił:))))) 29.03.07, 21:01 To że hrabia jest spostrzegawczy,to nie powód by miał mieszkac w czworakach. Odpowiedz Link Zgłoś
gryfny Re: I załatwił:))))) 29.03.07, 21:19 co zaspiewal?bo nie widzialem"artyste" Odpowiedz Link Zgłoś
roj_os [...] 29.03.07, 21:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
leasem Czy poseł Cymański zmiażdżył panią M, i jej kropkę 29.03.07, 21:25 Pytam z trwogą bo coś słyszałem, że mu dzisiaj nie wyszło. Może modlitwa przed programem niezbyt żarliwą była i duch święty nie był łaskaw spłynąć na niego gdy brylował w blasku jupiterów. Opisz gąsko jak poseł Cymański porażał widzów TVN :) Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Czy poseł Cymański zmiażdżył panią M, i jej k 29.03.07, 21:30 Moim zdaniem jego modlitwa nie była zbyt żarliwa,albo ofiara na RM zbyt mała.Pan Bóg zostawił go samemu sobie,efekt nie był miły dla widzów TVN24. Odpowiedz Link Zgłoś
leasem A toś mie zafrasował kumotrze drogi :) 29.03.07, 21:36 Tak zacnego pogwarka na zatracenie do wrażej Moniki posłali, a on sczezł nadaremno. Oj biada, biada. Wykształciuchy nijak bojaźni bożej w sercach nie mają i miast na kolana gruchnąć to se ino śmichy chichy z niepokalanych rycerzów PiSowych robią ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: A toś mie zafrasował kumotrze drogi :) 29.03.07, 22:09 Musi grzeszył okrutnie,a najwięcej mową plugawą. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Czy poseł Cymański zmiażdżył panią M, i jej k 29.03.07, 22:28 Ta Olejnik jest okropna - żadnej litości dla przygłupów. Odpowiedz Link Zgłoś
leasem Jakby PiSowcy występowali w czapkach z dzwonkami 29.03.07, 22:30 to może widzowie mieliby do nich więcej sympatii ? Jak nas czytają Kamiński z tym drugim wymoczkiem to niech to przemyślą - to mogłoby ocieplić wizerunek PiS wśród Polaków :) Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Jakby PiSowcy występowali w czapkach z dzwonk 29.03.07, 22:47 Ze względu na Stańczyka protestuję.Nazywanie PiSiorów błaznami zbyt by ich nobilitowało. Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Jakby PiSowcy występowali w czapkach z dzwonk 29.03.07, 22:49 wam się babiszony myli z POcieniasami! Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Opowiedz nam, jak Cymański Husarz.... 29.03.07, 22:53 .. rozniósł w pył Monisię Olejnik!!! Czy przerwała wywiad i z płaczem uciekła ze studia? Odpowiedz Link Zgłoś
leasem Nie żołądkuj sie gąsko 29.03.07, 23:49 Ty nawet bez dzwoniastej czapeczki jesteś naszym ulubionym pośmiewiskiem :) Buziaki i dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Nie żołądkuj sie gąsko 29.03.07, 23:51 leasem napisała: > Ty nawet bez dzwoniastej czapeczki jesteś naszym ulubionym pośmiewiskiem :) > > Buziaki i dobranoc *************************** forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=59943073&a=59955121 Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Nie da rady... 29.03.07, 22:51 Jest to ugrupowanie wyprane z poczucia humoru. Wzorcem zachowania jest nadętość Bulgotka i Mamrotka, obrażenie na cały świat, kwasy i dyspepsje. Choćby przebrali się za niewiadomoco - będzie to sztuczne i nienaturalne. Już wolę, jak są sobą: też są śmieszni!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg i jak? 29.03.07, 22:50 ciekaw jestem niezmiernie , bom nie miał czasu oglądać A. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: i jak? 29.03.07, 22:53 Cymański zmiótł Monikę.I to tak skutecznie że,ma pełne gacie.Cymański oczywiście.Nie pochwali go Jareczek,oj nie pochwali. Odpowiedz Link Zgłoś
antyzaraza Wiedziałem że to tępy intelekt, 29.03.07, 23:51 ale aż do tego stopnia, to się nie spodziewałem. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Wiedziałem że to tępy intelekt, 29.03.07, 23:52 Trzeba przyznac że się starał,na własną miarę oczywiście. Odpowiedz Link Zgłoś
roj_os kto zacz kikooś, się czyta, można jednak po chrze- 29.03.07, 23:57 ścijańsku o kikusi, np. nie wie co czyni głupolek jako, że z FoKraków się urwał;PP antyzaraza napisał: > Wiedziałem że to tępy intelekt, > ale aż do tego stopnia, > to się nie spodziewałem. Odpowiedz Link Zgłoś
daktylek Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 07:39 Myślenie pissuara: "Nie rozumiem Monisi O. Czy ona musi takie podłe pytania zadawać i na dodatek domagać się odpowiedzi?" :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 18:32 ciekawe komu dziś będzie chciała dołożyć pani z łysej góry? Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 18:38 kikoo1 napisała: > ciekawe komu dziś będzie chciała dołożyć pani z łysej góry? Najprędzej tobie, bo w telewizji to ta pani ma chyba dzisiaj wolne. Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 18:39 a racja - piątek! To jak mi dołoży, skoro ma wolne???? Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek nie rozumialem dotad kikoo, a to ironistka jakas, 30.03.07, 19:45 porzadna esledowa, udajaca pisiorke! Odpowiedz Link Zgłoś
kon.by.sie.usmial Re: nie rozumialem dotad kikoo, a to ironistka ja 30.03.07, 21:44 pisubek napisała: > porzadna esledowa, udajaca pisiorke! nawet nie wiesz jak bardzo masz racje: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=59621317&a=59847636 Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 [...] 30.03.07, 22:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
daktylek Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 21:52 Po tylu miesiącach tak trudno zapamiętać, że Pani Monika Olejnik prowadzi "Kropkę nas i" od poniedziałku do czwartku ??? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 22:13 racja, ale kto by się tak bardzo przejmował dołującą coraz bardziej i obrzydliwuie stronniczą Monisią O. .... Odpowiedz Link Zgłoś
daktylek Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 22:33 Stronniczą? Toż Monika zawsze była prawicowa i na lewicę jej nigdy nie kłoniło:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 22:43 MO jest baaardzo antypisowa! Odpowiedz Link Zgłoś