Dodaj do ulubionych

Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O.

29.03.07, 20:00
I jej kropkę nad iiiiiiiiiii
Obserwuj wątek
    • jestemprzeciw Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:01
      Strach się bać
      • alistair-p Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:02
        Żal mi Cymańskiego.
    • alistair-p Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:04
      Cymański już bredzi,ciekawe co będzie za kilka minut :-))
      • kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:06
        coś nie bardzo rozumiesz???
    • dekaczyzacja Wybacz kiko ale nie zamierzam oglądać Cymańskiego. 29.03.07, 20:13
      Wybacz kiko ale nie zamierzam oglądać Cymańskiego.
      Rozumiem, że Ciebie Cymański bardzo podnieca,
      ale zdecydowanie nie jest w moi m typie. :-)

      Poza tym odkąd nieomylni PiSdolnięci ogłosili,
      że TVN to agenci WSI, to nie oglądam TVN choćby tam występowała największa
      gwiazda kaczyzmu.
      Nawet jakby prezes Kaczyński Jarosław przyszedł. :-)
      • kikoo1 Re: Wybacz kiko ale nie zamierzam oglądać Cymańsk 29.03.07, 20:16
        Szkoda... Ja rzeczywiście lubię Cymańskiego za przyzwoitość, dowcip, kulturę,
        elegancję no i kompetencje!
        • jacekm22 Re: Wybacz kiko ale nie zamierzam oglądać Cymańsk 29.03.07, 20:36
          Tak sie zastanawiam gdzie sie podziejesz , jak za pare lat cala ta ekipa pozal
          sie Boze Prawa i Sprawiedliwosci wyladuje na smietniku historii , gdzie jest
          jej miejsce !!
    • alistair-p Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:17
      Cymański jest dobry do TV Trwam,a nie do rozmowy z inteligentnym dziennikarzem.
    • alistair-p Z Cymańskiego nic nie zostało :-)) b/t 29.03.07, 20:25

    • iza.bella.iza faktycznie załatwił:) 29.03.07, 20:31
      Olejnik została porażona głupotą Cymańskiego. Jest załatwiona na amen:))))
    • dr.krisk Tylko żeby ktoś to zauważył.... 29.03.07, 20:31
      Bo "załatwienie Monisi" może zostać przeoczone przez niezbyt wnikliwych widzów.
      Ale ty nam wszystko po swojemu opowiesz, prawda?
      • kikoo1 Re: Tylko żeby ktoś to zauważył.... 29.03.07, 20:49
        wykształciuchy tak już mają - lubią Monisię i Szkło Kontaktowe ponad wszystko.
        Ponad resztki rozumu....
        W końcu z myślą o nich ta papa jest produkowana......
        • dr.krisk Masz absolutnie rację. 29.03.07, 20:54
          kikoo1 napisała:

          > wykształciuchy tak już mają - lubią Monisię i Szkło Kontaktowe ponad wszystko.
          Okropieństwo... zamiast pani redaktor Gargas posłuchać, co wszędzie macki wraże
          widzi albo inszego prawoisprawiedliwiemyślnego dziennikarza, to my sobie jajca
          robim i prześmiewy....
          No coś strasznego.
          I jak tam Monisia - rozbita w pył przez Cymańskiego, prawda?
          :)))
    • witek.bis Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 29.03.07, 20:47
      :)))
      Najlepiej załatwił Monisię, kiedy udowodnił ponad wszelką wątpliwość, że on - w
      odróżnieniu od szczerego i uczciwego posła Mularczyka - jest starą zetemesowską
      gnidą.
    • kikoo1 Re: I załatwił:))))) 29.03.07, 20:57
      powinieneś zmienić nicka na "fornal", hrabio......
      • hrabia.m.c Re: I załatwił:))))) 29.03.07, 21:00
        kikoo1 napisała:

        > powinieneś zmienić nicka na "fornal", hrabio......
        Nie chce mi się,od lat go mam i sie przywiązałem:))
      • alistair-p Re: I załatwił:))))) 29.03.07, 21:01
        To że hrabia jest spostrzegawczy,to nie powód by miał mieszkac w czworakach.
        • gryfny Re: I załatwił:))))) 29.03.07, 21:19
          co zaspiewal?bo nie widzialem"artyste"
    • roj_os [...] 29.03.07, 21:01
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • leasem Czy poseł Cymański zmiażdżył panią M, i jej kropkę 29.03.07, 21:25
      Pytam z trwogą bo coś słyszałem, że mu dzisiaj nie wyszło.

      Może modlitwa przed programem niezbyt żarliwą była i duch święty nie był łaskaw
      spłynąć na niego gdy brylował w blasku jupiterów.

      Opisz gąsko jak poseł Cymański porażał widzów TVN :)
      • alistair-p Re: Czy poseł Cymański zmiażdżył panią M, i jej k 29.03.07, 21:30
        Moim zdaniem jego modlitwa nie była zbyt żarliwa,albo ofiara na RM zbyt mała.Pan
        Bóg zostawił go samemu sobie,efekt nie był miły dla widzów TVN24.
        • leasem A toś mie zafrasował kumotrze drogi :) 29.03.07, 21:36
          Tak zacnego pogwarka na zatracenie do wrażej Moniki posłali, a on sczezł
          nadaremno. Oj biada, biada. Wykształciuchy nijak bojaźni bożej w sercach nie
          mają i miast na kolana gruchnąć to se ino śmichy chichy z niepokalanych rycerzów
          PiSowych robią ;o)
          • alistair-p Re: A toś mie zafrasował kumotrze drogi :) 29.03.07, 22:09
            Musi grzeszył okrutnie,a najwięcej mową plugawą.
      • cymber.gaj Re: Czy poseł Cymański zmiażdżył panią M, i jej k 29.03.07, 22:28
        Ta Olejnik jest okropna - żadnej litości dla przygłupów.
        • leasem Jakby PiSowcy występowali w czapkach z dzwonkami 29.03.07, 22:30
          to może widzowie mieliby do nich więcej sympatii ?

          Jak nas czytają Kamiński z tym drugim wymoczkiem to niech to przemyślą - to
          mogłoby ocieplić wizerunek PiS wśród Polaków :)
          • alistair-p Re: Jakby PiSowcy występowali w czapkach z dzwonk 29.03.07, 22:47
            Ze względu na Stańczyka protestuję.Nazywanie PiSiorów błaznami zbyt by ich
            nobilitowało.
            • kikoo1 Re: Jakby PiSowcy występowali w czapkach z dzwonk 29.03.07, 22:49
              wam się babiszony myli z POcieniasami!
              • dr.krisk Opowiedz nam, jak Cymański Husarz.... 29.03.07, 22:53
                .. rozniósł w pył Monisię Olejnik!!!
                Czy przerwała wywiad i z płaczem uciekła ze studia?
              • leasem Nie żołądkuj sie gąsko 29.03.07, 23:49
                Ty nawet bez dzwoniastej czapeczki jesteś naszym ulubionym pośmiewiskiem :)

                Buziaki i dobranoc
                • alistair-p Re: Nie żołądkuj sie gąsko 29.03.07, 23:51
                  leasem napisała:

                  > Ty nawet bez dzwoniastej czapeczki jesteś naszym ulubionym pośmiewiskiem :)
                  >
                  > Buziaki i dobranoc
                  ***************************
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=59943073&a=59955121
            • dr.krisk Nie da rady... 29.03.07, 22:51
              Jest to ugrupowanie wyprane z poczucia humoru. Wzorcem zachowania jest nadętość
              Bulgotka i Mamrotka, obrażenie na cały świat, kwasy i dyspepsje.
              Choćby przebrali się za niewiadomoco - będzie to sztuczne i nienaturalne. Już
              wolę, jak są sobą: też są śmieszni!!!!
    • andrzejg i jak? 29.03.07, 22:50
      ciekaw jestem niezmiernie , bom nie miał czasu oglądać

      A.
      • alistair-p Re: i jak? 29.03.07, 22:53
        Cymański zmiótł Monikę.I to tak skutecznie że,ma pełne gacie.Cymański
        oczywiście.Nie pochwali go Jareczek,oj nie pochwali.
    • antyzaraza Wiedziałem że to tępy intelekt, 29.03.07, 23:51
      ale aż do tego stopnia,
      to się nie spodziewałem.
      • alistair-p Re: Wiedziałem że to tępy intelekt, 29.03.07, 23:52
        Trzeba przyznac że się starał,na własną miarę oczywiście.
      • roj_os kto zacz kikooś, się czyta, można jednak po chrze- 29.03.07, 23:57
        ścijańsku o kikusi, np. nie wie co czyni głupolek jako, że z FoKraków się urwał;PP

        antyzaraza napisał:

        > Wiedziałem że to tępy intelekt,
        > ale aż do tego stopnia,
        > to się nie spodziewałem.
    • daktylek Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 07:39
      Myślenie pissuara: "Nie rozumiem Monisi O. Czy ona musi takie podłe pytania
      zadawać i na dodatek domagać się odpowiedzi?"

      :PPP
      • kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 18:32
        ciekawe komu dziś będzie chciała dołożyć pani z łysej góry?
        • witek.bis Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 18:38
          kikoo1 napisała:

          > ciekawe komu dziś będzie chciała dołożyć pani z łysej góry?


          Najprędzej tobie, bo w telewizji to ta pani ma chyba dzisiaj wolne.
          • kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 18:39
            a racja - piątek! To jak mi dołoży, skoro ma wolne????
            • pisubek nie rozumialem dotad kikoo, a to ironistka jakas, 30.03.07, 19:45
              porzadna esledowa, udajaca pisiorke!
              • kon.by.sie.usmial Re: nie rozumialem dotad kikoo, a to ironistka ja 30.03.07, 21:44
                pisubek napisała:

                > porzadna esledowa, udajaca pisiorke!

                nawet nie wiesz jak bardzo masz racje:
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=59621317&a=59847636
                • kikoo1 [...] 30.03.07, 22:11
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • daktylek Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 21:52
          Po tylu miesiącach tak trudno zapamiętać, że Pani Monika Olejnik
          prowadzi "Kropkę nas i" od poniedziałku do czwartku ???

          :))))
          • kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 22:13
            racja, ale kto by się tak bardzo przejmował dołującą coraz bardziej
            i obrzydliwuie stronniczą Monisią O. ....
            • daktylek Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 22:33
              Stronniczą? Toż Monika zawsze była prawicowa i na lewicę jej nigdy nie
              kłoniło:)))
              • kikoo1 Re: Jak poseł Cymański załatwi zaraz Monisię O. 30.03.07, 22:43
                MO jest baaardzo antypisowa!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka