mameja21
20.05.07, 22:36
Wszedłem na forum użytkowników nowego Passata: okazuje się, że bardzo wielu
posiadaczy tego auta narzeka na trzeszczenie plastików we wnętrzu i sprawa
jest znana serwisom.
Piszą również, że użytkownicy w Niemczech mają zgłaszają ten sam problem.
Ostatnio jeździłem Passatem 2,0TDI 170 KMi nie trzeszczał, ale miał tylko 500
km przebiegu
i może był za świeży.Jak piszą trzaski potrafią sie pojawić np.po 2 miesiącach
użytkowania.
Z kolei ten, który jeździ u mnie w firmie trzeszczy mocno i tak samo
trzeszczał egzemplarz, którym odbyłem kiedyś jazdę próbną.