Dodaj do ulubionych

Trzeszczenie w nowym Passacie.

20.05.07, 22:36
Wszedłem na forum użytkowników nowego Passata: okazuje się, że bardzo wielu
posiadaczy tego auta narzeka na trzeszczenie plastików we wnętrzu i sprawa
jest znana serwisom.
Piszą również, że użytkownicy w Niemczech mają zgłaszają ten sam problem.
Ostatnio jeździłem Passatem 2,0TDI 170 KMi nie trzeszczał, ale miał tylko 500
km przebiegu
i może był za świeży.Jak piszą trzaski potrafią sie pojawić np.po 2 miesiącach
użytkowania.
Z kolei ten, który jeździ u mnie w firmie trzeszczy mocno i tak samo
trzeszczał egzemplarz, którym odbyłem kiedyś jazdę próbną.
Obserwuj wątek
    • iberia.pl Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 20.05.07, 22:38
      po co zakladasz nowy watek?skoro poprzedni jest kilka linijek nizej?
      • mameja21 Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 20.05.07, 22:41
        iberia.pl napisała:

        > po co zakladasz nowy watek?skoro poprzedni jest kilka linijek nizej?

        Jak zwykle zawracasz d...

        Podaję adres:www.forum.vw-passat.pl

        • iberia.pl Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 20.05.07, 22:58
          mameja21 napisał:

          >>
          > Jak zwykle zawracasz d...

          ja? a moze ty.....

          >
          > Podaję adres:www.forum.vw-passat.pl

          naucz sie linki wklejac....
        • robert888 Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 20.05.07, 23:10
          jak na gościa zupełnie nie interesującego sie produktami VW, cosik sporo czasu
          spędzasz na testowaniu salonowych modeli i przeczesywaniu forum modelowego
          passata hehe:)
          Mnie np. mondeo wcale nie interesuje ale wręcz przeciwpołożnie: nie szlajam sie
          po salonach forda, bo niby po co? No i adresu żadnego forum mondeowców też nie
          znam:)
          • mameja21 Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 21.05.07, 08:07
            robert888 napisał:
            > jak na gościa zupełnie nie interesującego sie produktami VW, cosik sporo
            czasu
            > spędzasz na testowaniu salonowych modeli i przeczesywaniu forum modelowego
            > passata hehe:)

            Oczywiście, że interesuję się produktami VW, natomiast daleko mi do
            "zagorzałego zwolennika".

    • ekoterrorysta To kłamstwa ! Passat jest zrobiony z najlepszych 21.05.07, 08:53
      materiałów ,a spasowanie jest na poziomie Phantoma - tak pisze AutoŚwiat i inni
      dziennikarze . Po drugie w Auto Moto piszą ,że w Lexusie GS450h trzeszczy coś
      na nierównościach kokpicie .
      • robert888 Re: To kłamstwa ! Passat jest zrobiony z najlepsz 21.05.07, 08:57
        znowu ci sie cos pomyliło z phantomem członka. Marsz myc zęby ale już!
        • czytajacy_w_zbozu Re: To kłamstwa ! Passat jest zrobiony z najlepsz 21.05.07, 09:15
          Kocham Twoje wpisy :)
    • black_code Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 21.05.07, 09:02
      Jak juz tak przewertowales foruk Passata to powinienes znalezc ze od
      pazdziernika w Passatach zmieniono mocowanie obic slupkow bo tam
      glownie powstawal halas i te nowe maja wyeliminowany problem trzaskow a
      ASO ma juz procedury usuwania tej usterki .Zreszta podnosisz ten temat
      po raz n-ty tak jakby te trzeszczenie bylo takie jak w zuku .
      • mameja21 Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 21.05.07, 09:32
        black_code napisał:

        > Jak juz tak przewertowales foruk Passata to powinienes znalezc ze od
        > pazdziernika w Passatach zmieniono mocowanie obic slupkow bo tam
        > glownie powstawal halas i te nowe maja wyeliminowany problem trzaskow a
        > ASO ma juz procedury usuwania tej usterki .Zreszta podnosisz ten temat
        > po raz n-ty tak jakby te trzeszczenie bylo takie jak w zuku .

        No właśnie jeszcze nie odnalazłem jeszcze informacji, że od października się
        coś zmieniło.
        Natomiast widzę, ż na forach amerykańskich i niemieckich użytkownicy również
        zgłaszają problem trzeszczenia.
        Natomiast co do procedur naprawy to nie wyglądają dosyć pesymistycznie.Jak
        wyczytałem:"...rozbierany jest cały środek od pasa w górę, oklejany taśmą i
        tłoczona jest pianka do środka...w całą ramę dachu i boczne słupki...".
        Czy zgodzisz się, że VW dał ciała?
        • mameja21 Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 21.05.07, 09:34
          Oczywiście miało być:"wyglądają dosyć pesymisycznie".
        • robert888 Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 21.05.07, 09:37
          hehe, czyli wypuścili pasata wersję beta a teraz dokonuja apgrajdu trocinami?
          No to juz wiem dlaczego ja zawsze wolę kupic auto po "lekkim dzwonie". Co
          ręczny montaz to zawsze ręczny montaż...
          Przynajmniej wpycham trociny własnoręcznie i marża finansowa z tytułu tej
          usługi zasila moja kabze a nie kieszeń tych wstrętnych kapitalistów onanistów
          globalistów ..... itepeitedehehe:)
          • andy1951 Re: Trzeszczenie w nowym Passacie. 22.05.07, 13:59
            Mam co prawda nie Passata ale Golfa V 2,0 TDI ale odnoszę wrażenie że
            wypowiadający się na forum niemają nawet rowera.
            Już czytałem że golf V 2,0 TDI ma kiepskie sprzęgło że głośny że się psuje mam
            go rok 21000 przejechane i jakoś nic się nie dzieje.
            Poprzednio miałem Golfa IV przez 5 lat był raz kłopot z sondą Lambda.
            Ludzie kupcie coś z VW a potem na forum.
            Pozdrawiam niedowartosciowanych ze skrzypiącymi szprychami w rowerze.
    • goodmorning1 Każdy samochód trzeszczy. 22.05.07, 14:12
      Prędzej czy później. Szczególnie na naszych bezdrożach.
      • tohk Re: oooo, nieprawda... 22.05.07, 16:33
        Miałem kiedyś Corollę, rocznik 1997. Ani szmerka, przez 150 tys.km.
        Potem sprzedałem i się zaczęło trzeszczenie - golf, focus C-max, volvo v50...
        Co więcej, Nowsze Corolle też trzaskają i brzęczą.
        Może by tak ogłosić konkurs na ciche auto?
        • przemekthor Re: oooo, nieprawda... 22.05.07, 17:31
          tohk napisał:

          > Może by tak ogłosić konkurs na ciche auto?

          Po co? I tak wiadomo, ze wygra honda civic. Zgadnij, czyja :-))
          • black_code Re: oooo, nieprawda... 22.05.07, 17:50
            przemekthor napisał:

            > tohk napisał:
            >
            > > Może by tak ogłosić konkurs na ciche auto?
            >
            > Po co? I tak wiadomo, ze wygra honda civic. Zgadnij, czyja :-))

            Tego co chcial przeplacic 8 tys euro za saaba ale nie mogl znalezc
            zadnego ?
            • przemekthor Re: oooo, nieprawda... 22.05.07, 19:01
              Cieplo :-)
              • wojtek_blankietowy zawsze bylo wiadomo ze VW trzeszcza 23.05.07, 08:15
                Co tu sie dziwic ze VW trzesczy skoro VW znany jest z niskiej jakosci swoich
                produktów. VW zainwestował w gazety a nie w auta. W testach gazetowych wygrywa
                zawsze Golf pod warunkiem ze to gazeta niemiecka lub angielska.
                W realnym zyciu klienci bolesnie przekonuja sie ze VW to jedna z gorszych marek
                europejskich jesli chodzi o jakosc i trwalosc a juz napewno nie moze rownac sie
                z jakoscia aut japonskich.
                • goodmorning1 Japońskie też trzeszczą. 23.05.07, 08:19
                  Niestety jw. :-)
                  Nie ma reguły. Żadnej.
                • ekoterrorysta Lexus GS450h "czeszczał" na wybojach w 23.05.07, 21:48
                  teście (kokpit czeszczał) pewnej gazety ,ale pewnie ten test był opłacony przez
                  skodinkieeeeeeee hehehe .
    • zbig73 Re: Passat trzeszczy - bo to prawie skoda, prawda. 24.05.07, 11:33
      , a skoda trzesczy i śmierdzi niesamowicie
    • przemekthor Widzialem faceta w nowym Passacie 24.05.07, 17:31
      co wytrzeszczal galki oczne. To sie tez liczy?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka