renifer_bez_mikolaja
03.10.07, 11:53
Gdzie można się zgłosić w Warszawie do psychiatry, tak, żeby nie czekać w
kolejce i dostać leki antydepresyjne? Czy trzeba mieć jakieś skierowanie?
Po jakim czasie one działają i czy są naprawdę skuteczne w leczeniu depresji?
Nie stać mnie na prywatnych specjalistów.
I nie mogę już dłużej czekać.
Robię, co mogę, walczę ze sobą, ze swoimi dołami, z życiem, próbuję działać,
chaotycznie rzucam się w wir pracy, zabawy, spotkania i uciekam znowu. A z
każdym dniem coraz mniej siły i wiary w to, że może być jeszcze kiedyś dobrze.
Mam więcej pomysłów na własną śmierć, niż na życie.
Zabiję się, to tylko kwestia czasu. Nie chcę już więcej cierpieć, boję się
życia, boję się siebie, boję się ludzi.
To za bardzo boli.
Mam dość...