jerzykrajewski7
01.10.07, 23:10
W ostatnich wyborach parlamentarnych głosowałem na Donalda Tuska, a
parlamentarnych na jakiegoś młodego kandydata z PO do Sejmu i
Stanisław Michalkiewicza do Senatu (polecam jego stronę
www.michalkiewicza.pl, którą często odwiedzam).
Dla Polski najlepsza byłaby koalicja PO - LPR - PSL.
LPR od dawna była za liberalizmem gospodarczym, a teraz z UPR
przekonała się do niego jeszcze bardziej.
Przez wiele lat głosowałem na kandydatów UPR mimo że wiedziałem, że
to stracony głos. Dawałem w ten sposób wyraz swoim liberalnym
przekonaniom gospodarczy.
Teraz głos na UPR nie jest stracony.
Głosujcie więc na LPR, by powstała dobra kolicja dla Polski. Artur
Zawisza jest w naszym okręgu na pierwszym miejscu.
Ja będę szukał rodzynków z UPR.
Pozdrawiam
Jerzy Krajewski