Pozwole sobie podzielic sie z Wami metodami upiekszania forow, jakie
stosuje dla zabezpieczenia wzroku i spokoju umyslowego.
USUWANIE
Chcac usunac z forum trolli, spamerow, obrazliwe lub wulgarne posty
mozna podjac nastepujace kroki:
* klikac na czerwony kosz przy postach
* posylac linki do tych postow do moderatora forum z prosba o ich
wykasowanie
* namowic moderatora na pilnowanie okreslonego watku (uzywajac np.
lagodnej perswazji, pokrewienstwa dusz, lapowek, grozby pozwania do
sadu, szantazu lub wymuszenia)
* namowic moderatora na pilnowanie okreslonych nickow (metodami jak
wyzej)
* zalozyc watek na Forum o Moderacji i domagac sie krzykiem
interwencji adminow, najlepiej grozac pozwaniem Agory do sadu
OCZYSZCZANIE ("odplebsiacz")
Zeby wyczyscic forum "optycznie" (tzn. na pierwszy rzut oka widziec
nicki, jakie lubisz i te, ktorych nie cierpisz) nalezy
zmienic "Ustawienia" forum w opcji "Moje Forum":
* kliknij na link "Ustawienia" (zazwyczaj na stronie glownej forum
na prawo od Twojego nicka)
* po wejsciu na "Moje Forum" kliknij na "Przyjaciele"
* ukaza sie dwa okienka, "Przyjaciele" i "Nieprzyjaciele", gdzie
mozesz wpisac nicki. Wowczas nicki "przyjaciol" beda na forach
pokazywac sie w kolorze zielonym a nicki "nieprzyjaciol" (i ich
posty) beda wyswietlane na szaro.
* jesli nie chcesz widziec postow i calych watkow zalozonych
przez "nieprzyjaciol", wowczas znajdz ponizej listy "przyjaciol" i
zaznacz ptaszkiem opcje "Nie pokazuj wątków i postów nieprzyjaciół"
po czym kliknij na "Zapisz"
Pozdrawiam tego pieknego wiosennego dnia
Luiza-w-Ogrodzie
.¸¸><

(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><

(((º>
Australia-uzyteczne linki