Dodaj do ulubionych

Forumowe zabiegi kosmetyczne-usuwanie/oczyszczanie

01.11.07, 03:24
Pozwole sobie podzielic sie z Wami metodami upiekszania forow, jakie
stosuje dla zabezpieczenia wzroku i spokoju umyslowego.

USUWANIE

Chcac usunac z forum trolli, spamerow, obrazliwe lub wulgarne posty
mozna podjac nastepujace kroki:
* klikac na czerwony kosz przy postach
* posylac linki do tych postow do moderatora forum z prosba o ich
wykasowanie
* namowic moderatora na pilnowanie okreslonego watku (uzywajac np.
lagodnej perswazji, pokrewienstwa dusz, lapowek, grozby pozwania do
sadu, szantazu lub wymuszenia)
* namowic moderatora na pilnowanie okreslonych nickow (metodami jak
wyzej)
* zalozyc watek na Forum o Moderacji i domagac sie krzykiem
interwencji adminow, najlepiej grozac pozwaniem Agory do sadu


OCZYSZCZANIE ("odplebsiacz")

Zeby wyczyscic forum "optycznie" (tzn. na pierwszy rzut oka widziec
nicki, jakie lubisz i te, ktorych nie cierpisz) nalezy
zmienic "Ustawienia" forum w opcji "Moje Forum":
* kliknij na link "Ustawienia" (zazwyczaj na stronie glownej forum
na prawo od Twojego nicka)
* po wejsciu na "Moje Forum" kliknij na "Przyjaciele"
* ukaza sie dwa okienka, "Przyjaciele" i "Nieprzyjaciele", gdzie
mozesz wpisac nicki. Wowczas nicki "przyjaciol" beda na forach
pokazywac sie w kolorze zielonym a nicki "nieprzyjaciol" (i ich
posty) beda wyswietlane na szaro.
* jesli nie chcesz widziec postow i calych watkow zalozonych
przez "nieprzyjaciol", wowczas znajdz ponizej listy "przyjaciol" i
zaznacz ptaszkiem opcje "Nie pokazuj wątków i postów nieprzyjaciół"
po czym kliknij na "Zapisz"

Pozdrawiam tego pieknego wiosennego dnia
Luiza-w-Ogrodzie
.¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
Australia-uzyteczne linki
Obserwuj wątek
    • luiza-w-ogrodzie Dziekuje za podnoszenie watku 01.11.07, 03:40
      Co prawda nie widze, kto sie dopisal i jak, ale niemniej dziekuje za
      podnoszenie watku :o)

      Luiza-w-Ogrodzie
      .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
      Australia-uzyteczne linki
    • jphawajski Re: Forumowe zabiegi kosmetyczne-usuwanie/oczyszc 01.11.07, 06:50
      * namowic moderatora na pilnowanie okreslonego watku (uzywajac np.
      lagodnej perswazji, pokrewienstwa dusz, lapowek, grozby pozwania do
      sadu, szantazu lub wymuszenia)

      najbardziej skuteczna metoda to oczywiscie lapowka. taka rodzima smile
    • kuba.peerelski Luizo, poszedlem za twoim ciosem 01.11.07, 06:58
      i donioslem na ciebie
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=71339271

      • jphawajski Re: Luizo, poszedlem za twoim ciosem 01.11.07, 08:23
        australia to piekny i bogaty kraj.
        • metaha Re: Luizo, poszedlem za twoim ciosem 02.11.07, 00:10
          A ja myslalem, ze to Hawaj jest piekny kraj...
          jphawajski napisał: australia to piekny i bogaty kraj.
    • cka.2 Re: Forumowe zabiegi kosmetyczne-usuwanie/oczyszc 01.11.07, 17:48
      Az tak przejeta jestes rolasmile)
      Podziwiam.
      • luiza-w-ogrodzie Re: Forumowe zabiegi kosmetyczne-usuwanie/oczyszc 02.11.07, 00:26
        cka.2 napisał:

        > Az tak przejeta jestes rolasmile)
        > Podziwiam.

        Jaka rola? Forum zarosnie trollami, jesli forumowicze nie beda ich
        pilnowac. To my, uczestnicy forow jestesmy za nie odpowiedzialni,
        nie ma co czekac az poziom podniesie sie sam z siebie.
        Przecietnie raz do roku (zazwyczaj wiosna) uczucie wiosennych
        porzadkow udziela mi sie rowniez na forum i zapodaje metody
        pomagajace zachowac wzrok i omijac co niektore wypowiedzi.
        Ale nie martwcie sie, za miesiac bedzie lato, potem Swieta i dlugie,
        dlugie wakacje i odpoczniecie ode mnie, bo wole unosic sie na
        fosforyzujacych falach oceanu niz czytac forumowa tworczosc
        sfrustrowanych dluga, ciemna zima ludzi.

        Luiza-w-Ogrodzie
        .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
        Australia-uzyteczne linki
    • hotdog1 Re: zabiegi i donosy 59 letniej Luizy 02.11.07, 23:22
      z wielkim pospiechem wyciela post ,co ktos napisal ze ma 59
      lat !! ,ahaahaahahaaha !,ale jaja !!!
    • luiza-w-ogrodzie Jak jest moderowane forum Polonia? 27.11.07, 23:51
      Otworzylam dzisiaj forum a tam na pierwszej stronie Style moderacji Forum miedzy innymi takie:

      na Scarlett O'Harę
      • japo2 Re: Jak jest moderowane forum Polonia? 28.11.07, 02:45
        Na skisla_zupe -Pluje wiec jestem ?
    • matrix_uk Re: Forumowe zabiegi kosmetyczne-usuwanie/oczyszc 28.11.07, 17:53
      Ty luiza, gdzie dzialasz jako oczyszczacz, ze nawet dajesz ludziom
      rady?
      • luiza-w-ogrodzie Czy wy juz w ogole nie potraficie czytac? 29.11.07, 02:08
        matrix_uk napisał:

        > Ty luiza, gdzie dzialasz jako oczyszczacz, ze nawet dajesz ludziom
        > rady?

        matrix, onatrian etc - czy wy juz w ogole nie potraficie czytac?
        Wszystkie moje "porady" sa skopiowane ze strony glownej forum albo z
        ustawien forum, ktore kazdy z was widzi po zalogowaniu. Nie trzeba
        byc dopuszczonym do tajemnych kregow moderatorow zeby to wiedziec.

        A moj post o stylach zarzadzania forum tez jest skopiowany ze strony
        glownej - dla smiechu bo tak sie panowie ostatnio tu naparzacie ze
        zal patrzec jacy jestescie zestresowani.

        Milego dnia
        Luiza-w-Ogrodzie
        .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
        Australia-uzyteczne linki
        • piss.doff Re: Czy wy juz w ogole nie potraficie czytac? 29.11.07, 02:16
          daj spokoj, co sie wariatom tlumaczysz smile)
          • luiza-w-ogrodzie Re: Czy wy juz w ogole nie potraficie czytac? 29.11.07, 02:20
            piss.doff napisał:

            > daj spokoj, co sie wariatom tlumaczysz smile)

            Nie "sie" tlumacze, tylko _im_ tlumacze jak uzywac forum.
            Ale masz racje, jesli po piecdziesiatce ciagle nie potrafia czytac
            ze zrozumieniem, to juz sie nie naucza.
            Tu jest taka piekna pogoda, ze nie rozumiem po co przychodze na
            forum. Ide stad do ogrodu.
            Luiza-w-Ogrodzie
            .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
            Australia-uzyteczne linki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka