Gość: lump IP: *.chello.pl 03.12.07, 09:26 Może dojdzie do bezpośredniego starcia. www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071203/SZCZECIN/71202008 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kiełbaska Re: Czy pani Jacyna da radę pani Masojć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.07, 10:01 Mam nadzieję, że przed zlikwidowaniem szpitala miejskiego. Kiełbaska wie, że mozna dużo gadać ale władza to władza i ma w nosie nawet nogi wyborców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v23 Re: Czy pani Jacyna da radę pani Masojć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.07, 11:59 Jestem za PO ale żałuję że pani Jacyna-Witt jest w PIS bo może mogłaby mieć większy wpływ na to co się dzieje w naszym mieście. Jedyny polityk który nie owija w bawełnę tylko jasno potrafi uzasadnić swoje decyzje.Wstrzymała likwidację naszej szkoły,zobaczymy czy w końcu pogonią tę babę co tak szkodzi naszej oświacie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z kolejny sukces rządów PiS IP: *.chello.pl 03.12.07, 14:13 Spada odsetek polskich uczniów w wieku 15- 16 lat i 17-18 lat, którzy w sposób eksperymentalny lub okazjonalny pili alkohol lub używali substancji psychoaktywnych - wynika z badań europejskich ESPAD. Z badań wynika m.in., że odsetek uczniów, w wieku 15-16 lat, którzy raz w życiu pili alkohol wynosi obecnie 90 proc., pili w ciągu 12 miesięcy - 79 proc. a w ciągu ostatnich 30 dni - 57 proc. W roku 2003 r. odsetki te wynosiły odpowiednio: 92 proc., 85 proc. i 66 proc. Odsetek uczniów, w tym samym wieku, którzy raz w życiu użyli przetworów konopi (najczęściej używana przez polską młodzież nielegalna substancja psychoaktywna) wynosi 16 proc., w ciągu 12 miesięcy - 11 proc., w ciągu 30 dni - 6 proc. W roku 2003 r. odsetki te wynosiły odpowiednio: 19 proc., 15 proc. i 8 proc. Badanie ESPAD (Europejski Program Badań Ankietowych w szkołach na temat używania alkoholu i narkotyków) ma charakter cykliczny. Przeprowadzane jest co cztery lata. Poprzednie badania przeprowadzano w 1995 r., w 1999 r. i 2003 r. W Polsce zostało zrealizowane przez Instytut Psychiatrii i Neurologii na zlecenie Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii i Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: Czy pani Jacyna da radę pani Masojć? 03.12.07, 14:20 Gość portalu: lump napisał(a): > Może dojdzie do bezpośredniego starcia. najlepiej w kisielu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zed Wieczna krytyka-zero konkretow IP: 78.152.225.* 03.12.07, 15:20 Wieczna krytyka - zero pomyslow. Oto metoda Jacyny na polityczna kariere: byc tam gdzie cos sie nie podoba i krzyczec glosniej od reszty. Czy zauwazyliscie, ze ta pani ma zawsze problem, i jest znana glownie z krytyki? Czy zauwazyliscie, ze nie przedstawia ona nigdy rozwiazan, za to wydaje duzo negatywnych opinii i blokad? Ile to juz rzeczy najchetniej by zablokowala? Moze czas tworzyc liste? Nawet jej program kandydowania do senatu pozbawiony byl pomyslow, a pelen pustych frazesow. Jacyna i reformy nie ida w parze i nigdy nie beda. Rozumiem, ze fajnie jest protestowac, ale trzeba tez czasem cos budowac, pokazywac pomysly na poprawienie sytuacji a nie jej blokowanie. W tym artykule kolejny raz jest tylko protest, zero rozwiazan. No i slepota albo celowe pomijanie faktu, ze szkoly trzeba zreformowac. Jak mozna pomijac taki fakt? To wmawianie choremu, zeby nie bral lekarstw. Zanim zaczniecie jej wiwatowac zastanowcie sie czy nie popieracie kogos kto nie potrafi budowac. Latwo jest poprzec protestujacych, juz poparlismy przeciez Jurczyka, legende protestow, ale jak pokazuje historia, ci co tylko protestuja nie potrafia budowac i w koncu przynosza same szkody. Odpowiedz Link Zgłoś