Dodaj do ulubionych

Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach

10.03.08, 23:06
Bedzie na pewno tekst o tym, ze biust powinien pasować do męskiej ręki...
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 10.03.08, 23:09
      "Taka piers spętana stanikiem jest jak wilczur w kagańcu, chce się wyrwac na
      wolność" - chyba p. Prokop. Bedzie po reklamie, teraz tylko w zapowiedzi.
      • ananke666 Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 10.03.08, 23:19
        > "Taka piers spętana stanikiem jest jak wilczur w kagańcu, chce się wyrwac na
        > wolność" - chyba p. Prokop. Bedzie po reklamie, teraz tylko w zapowiedzi.

        Ciekawe, jak cienko śpiewałby, gdyby miał kilogramowe jądra... jak bardzo wyrywałyby się na wolność. W biegu zwłaszcza.
        • origami_21 :DDD 11.03.08, 10:17
          Ananke, kocham Cię za takie teksty:)))
      • vesper_lynd :) 10.03.08, 23:54
        Uwielbiam Prokopa - wbrew pozorom koleś ma łeb na karku, a te jego seksistowskie bon moty to, niestety, świadome budowanie swojego wizerunku niesfornego chłopca i bezwzględnego fanatyka kobiet. Taki chłopięcy macho z pieprznymi, ale i dowcipnymi tekstami.
        Tekścik jest bzdurny w treści, ale nie mówił tego przecież serio, metafora mu wyszła boska :D
        • wronki12 Re: :) 11.03.08, 10:09
          vesper_lynd napisała:

          > Uwielbiam Prokopa - wbrew pozorom koleś ma łeb na karku, a te jego seksistowski
          > e bon moty to, niestety, świadome budowanie swojego wizerunku niesfornego chłop
          > ca i bezwzględnego fanatyka kobiet. Taki chłopięcy macho z pieprznymi, ale i do
          > wcipnymi tekstami.
          > Tekścik jest bzdurny w treści, ale nie mówił tego przecież serio, metafora mu w
          > yszła boska :D

          Marcin w szkole już tak gadał, więc nie jest to kreowanie wizerunku, tylko on
          tak ma.
    • mika_p Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 10.03.08, 23:16
      "Każdy mężczyzna ma swój rozmiar ręki i jego partnerka powinna miec piersi
      pasujące do dłoni". Maciej Gnatowski.
      • limonka_01 Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 10.03.08, 23:21
        mika_p napisała:

        > "Każdy mężczyzna ma swój rozmiar ręki i jego partnerka powinna miec piersi
        > pasujące do dłoni". Maciej Gnatowski.


        TVN sięgnął dna...
        Przerzucam się na Fakt.
        • heliamphora Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 10.03.08, 23:49
          Ma pasować? Nic prostszego: powiększyć lub pomniejszyć facetowi operacyjnie dłonie.
          • the_mariska Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 11.03.08, 01:08
            buahahah, po prostu padłam :) Od tej pory umawiając się z jakimkolwiek facetem
            będę go ostrzegać o konieczności operacji, żeby wiedział w co się pakuje :)))

            A tak na poważnie, żenada. Ten program to sponsorowany przez chirurgów, czy
            redaktorów Playboya?
            • heliamphora Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 11.03.08, 10:15
              > buahahah, po prostu padłam :) Od tej pory umawiając się z jakimkolwiek facetem
              > będę go ostrzegać o konieczności operacji, żeby wiedział w co się pakuje :)))

              No co? ;) Równouprawnienie jest :))
      • turzyca norwescy drwale trzymajcie sie! idziemy do Was! 11.03.08, 00:14
        kazda piers pasuja do jakiejs dloni. Trzeba tylko zdefiniowac kwestie pasuje
        (moze pasowac tak jak stanik 75B na biust 70H) i ew. znalezc odpowiednia dlon... :)
      • aniazawieja Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 11.03.08, 15:22
        mika_p napisała:

        > "Każdy mężczyzna ma swój rozmiar ręki i jego partnerka powinna miec piersi
        > pasujące do dłoni". Maciej Gnatowski.
        >
        Każda kobieta ma swój rozmiar piersi i jej partner powinien mieć dłonie pasujące do jej piersi. AniaZawieja :)
        P.S. Poszukuję miłego, przystojnego, dowcipnego faceta z dłońmi pasującymi do rozmiaru 65FF/65G :D
        • rynka_k Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 11.03.08, 17:48
          Jesteście bossskie!
    • slim.fast Re: Miasto Kobiet - TVN Style - teraz o piersiach 11.03.08, 18:11
      Dobrze, że mój chłop prawie jak drwal norweski i rączki niczym bochny chleba
      :DDD inaczej byłoby kruchutko, musiałby sobie operację fundnąć :>
    • limonka_01 Fajny biust, czyli jaki? 14.03.08, 22:59
      Przeczytałam komentarze do programu "Fajny biust, czyli jaki?" na TVN Style
      tvnstyle.pl/1,76,8,41556797,113014692,1972905,0,forum.html
      i nie mogę uwierzyć, że to ten sam program co komentowałyście powyżej. A może TVN Style nadawało jakiś fajny progam o fajnym biuście, a żadna tego nie zauważyła?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka