aiwlyskeram
24.04.08, 13:04
Dziewczyny co sadzicie o salonie sukien slubnych BELLISIMA przy ul.
Sokolniczej?? Kupilam tam suknie i przymiarke mam dopiero w czerwcu.
Panie wydawaly sie byc mile choc chyba troche nie potrafily
doradzic. Na szczescie mialam przyjaciolki do tego. Ale pozniej
slyszalam rozne opinie na temat tego salonu. Moze ktoras z Was
kupowala tam swoja suknie???