Gość: kuzyn
IP: *.fastres.net
05.11.03, 18:11
www.quattroruote.it/auto/MondoAuto/Attualita/visualizza_articolo.cfm?codice=23936&interstitial=1
-Ford -2%
-GM -7,7%
Wszystkie inne firmy plus...........
Ale rynek stoi prawie w miejscu !.........
Co wy mi tu bzdety prawicie o wielkim rynku USA!.......
I te auta japonskie.......same tanie kupuja a nie Lexus czy Acura.......hehehe
Oczywiscie auta Europejskie to nr.1.........np.Porsche prawie 90% plus!