Dodaj do ulubionych

Wielkie Zabrze !!!

14.09.04, 21:33
Fuzja Zabrza, z Gliwicami i Bytomiem. Centrum nowego miasta znajdziemy w
naszym Zabrzu. I co wy na to ?

Zapraszam : forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10650
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka