arnold_7 14.09.04, 21:33 Fuzja Zabrza, z Gliwicami i Bytomiem. Centrum nowego miasta znajdziemy w naszym Zabrzu. I co wy na to ? Zapraszam : forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10650 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj