cashaa
08.01.06, 21:09
Kilka dni temu pisałam o przepięknym swetrze
img20.imageshack.us/img20/910/147bt.jpg
img20.imageshack.us/img20/1619/159pq.jpg
Walczę dzielnie z tłumaczeniem i nie rozumiem za bardzo jak mam robić oczka
brzegowe aby boki się nie zawijały. Bardzo proszę o pomoc, uparłam się na ten
sweter, bo jest przepiękny. Proszę, proszę, proszę...
Kasia