flower15 20.02.06, 07:00 photobucket.com/albums/v718/vasilevna/Zenskie%20modeli/Modeli%20s%20sxemami/?action=view¤t=mod6a.jpg Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
muumucca Re: jak zrobić taki ażurek?Wiem tylko,że arią. 20.02.06, 10:46 w poprzek! tu jest opis, na kilku następnych stronach: photobucket.com/albums/v718/vasilevna/Zenskie%20modeli/Modeli%20s%20sxemami/?action=view¤t=6a.jpg Odpowiedz Link
anuuulka19 Re: jak zrobić taki ażurek?Wiem tylko,że arią. 22.02.06, 16:37 dzieńdobry chciałabym zrobic sobie taki sweterek widze ze są tu schematy ale chciałabym bardzo po polsku bardzo prosze gdyby ktoś mógł udzielic Mi paru wskazówek bede bardzo wdzięczna Odpowiedz Link
basia913 Re: jak zrobić taki ażurek?Wiem tylko,że arią. 25.02.06, 10:49 Jak dobrze zobaczyłam daje ci linke ze schematem photobucket.com/albums/v718/vasilevna/Zenskie%20modeli/Modeli%20s%20sxemami/?action=view¤t=6a.jpg musisz dobrze popatrzec i na następnych stronach, Odpowiedz Link