Dodaj do ulubionych

jak zrobić taki ażurek?Wiem tylko,że arią.

20.02.06, 07:00
photobucket.com/albums/v718/vasilevna/Zenskie%20modeli/Modeli%20s%20sxemami/?action=view¤t=mod6a.jpg
Obserwuj wątek
    • muumucca Re: jak zrobić taki ażurek?Wiem tylko,że arią. 20.02.06, 10:46
      w poprzek!
      tu jest opis, na kilku następnych stronach:
      photobucket.com/albums/v718/vasilevna/Zenskie%20modeli/Modeli%20s%20sxemami/?action=view¤t=6a.jpg
      • anuuulka19 Re: jak zrobić taki ażurek?Wiem tylko,że arią. 22.02.06, 16:37
        dzieńdobry chciałabym zrobic sobie taki sweterek widze ze są tu schematy ale
        chciałabym bardzo po polsku bardzo prosze gdyby ktoś mógł udzielic Mi paru
        wskazówek bede bardzo wdzięczna
    • basia913 Re: jak zrobić taki ażurek?Wiem tylko,że arią. 25.02.06, 10:49
      Jak dobrze zobaczyłam daje ci linke ze schematem
      photobucket.com/albums/v718/vasilevna/Zenskie%20modeli/Modeli%20s%20sxemami/?action=view¤t=6a.jpg
      musisz dobrze popatrzec i na następnych stronach,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka