Dodaj do ulubionych

Dziennikarstwo UW i UKSW

19.05.07, 10:01
Ktos sie wybiera? na ile liczy pkt? na dzienne/ wieczorowe?
Chce zobaczyc czy mam wogole jakies szanse..
Obserwuj wątek
    • Gość: Karola Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.07, 12:02
      Ja sie wybieram :P
      • rubia88 Re: Dziennikarstwo UW i UKSW 19.05.07, 12:05
        ja się wybieram jak na lingwistykę się nie dostanę:P
        • Gość: lemonnka Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.aster.pl 19.05.07, 13:17
          Ale na ile % liczycie;) ? i na UW czy na UKSW - pewnie tu i tu;P ?
          • Gość: czarek Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: 217.153.131.* 19.05.07, 15:18
            Prog? Pogadajcie z ludzmi, ktorzy dostali sie w ubieglym roku.

            Dziennikarstwo na UW to swietne studnia dla ludzi, ktorzy wiedza co chca w
            mediach osiagnac. Maja jasno postawiony cel, jak nie wejda drzwiami to oknem.
            Na II roku mozna juz pracowac za calkiem przyzwoita kase :) I o to wlasnie
            chodzi!!! :) A poza tym zawod jest pasjonujacy... a i jeszcze jedno... na
            praktyki, staze... uderzajcie do najlepszych redakcji i stacji tv. !
            • Gość: 444 Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.chello.pl 20.05.07, 19:51
              ja chce isc ale czekaja mnie wieczorowe jak juz bo zwaliłam wos i histe też
              zreszta czego ja nie zwaliłam
              60 hist i wos roz
              90ang pod
              • Gość: potworekjasio Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.chello.pl 21.05.07, 16:59
                Ja się wybieram. Na prawo raczej nie mam szans, bo zdawałem rozszerzony
                angielski i bedę z niego miał najwyżej 75%. Z Wosu też max 75, a z histy
                rozszerzonej jeśli bardzo mi się poszczęści i trafię na wielkodusznego
                sprawdzającego, to może nawet 85%. Ale raczej to będzie mniej więcej tak:
                angielski 67, wos 67 i historia 75. Składam tylko na UW.
                • Gość: zimnokrwista Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.astra-net.com 21.05.07, 17:07
                  składasz tylko na uw:> obojetnie na co ale na uw:>
                  nie wiesz jak wyglądały progi dla dziennikarstwa rok temu? to tak z ciekawosci
                  bo zawaliłam histe wiec moge sobie pomarzyc;]
                  • lemonnka Re: Dziennikarstwo UW i UKSW 21.05.07, 17:14
                    Mnie tez historia i wos w sumie rowniez nie poszly dobrze:( moze wiecej bedzie
                    takich osob co im nie poszlo a chca sie na dziennikarstwo dostac?
                    podejrzewam,ze prog na UW byl od 80% w gore;( a nie wiem jak to jest na
                    UKSW-moze ktos wie?
                    • Gość: zimnokrwista Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.astra-net.com 21.05.07, 17:25
                      no moze nie az od 80 ale pewnie od 75 znajac zycie i uw;]
                      co do uksw - no tam próg na pewno jest nizszy jako ze i uczelnia mniej
                      prestizowa. swoja droga tam jest w ogole dziennikarstwo jako kierunek? bo nie
                      zauwazyłam.
                      ja raczej od października na stosunkach w miescie koziołkow bede;) ofc jak
                      dobrze pójdzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka