lemonnka 19.05.07, 10:01 Ktos sie wybiera? na ile liczy pkt? na dzienne/ wieczorowe? Chce zobaczyc czy mam wogole jakies szanse.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Karola Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.07, 12:02 Ja sie wybieram :P Odpowiedz Link Zgłoś
rubia88 Re: Dziennikarstwo UW i UKSW 19.05.07, 12:05 ja się wybieram jak na lingwistykę się nie dostanę:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemonnka Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.aster.pl 19.05.07, 13:17 Ale na ile % liczycie;) ? i na UW czy na UKSW - pewnie tu i tu;P ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarek Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: 217.153.131.* 19.05.07, 15:18 Prog? Pogadajcie z ludzmi, ktorzy dostali sie w ubieglym roku. Dziennikarstwo na UW to swietne studnia dla ludzi, ktorzy wiedza co chca w mediach osiagnac. Maja jasno postawiony cel, jak nie wejda drzwiami to oknem. Na II roku mozna juz pracowac za calkiem przyzwoita kase :) I o to wlasnie chodzi!!! :) A poza tym zawod jest pasjonujacy... a i jeszcze jedno... na praktyki, staze... uderzajcie do najlepszych redakcji i stacji tv. ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 444 Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.chello.pl 20.05.07, 19:51 ja chce isc ale czekaja mnie wieczorowe jak juz bo zwaliłam wos i histe też zreszta czego ja nie zwaliłam 60 hist i wos roz 90ang pod Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potworekjasio Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.chello.pl 21.05.07, 16:59 Ja się wybieram. Na prawo raczej nie mam szans, bo zdawałem rozszerzony angielski i bedę z niego miał najwyżej 75%. Z Wosu też max 75, a z histy rozszerzonej jeśli bardzo mi się poszczęści i trafię na wielkodusznego sprawdzającego, to może nawet 85%. Ale raczej to będzie mniej więcej tak: angielski 67, wos 67 i historia 75. Składam tylko na UW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimnokrwista Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.astra-net.com 21.05.07, 17:07 składasz tylko na uw:> obojetnie na co ale na uw:> nie wiesz jak wyglądały progi dla dziennikarstwa rok temu? to tak z ciekawosci bo zawaliłam histe wiec moge sobie pomarzyc;] Odpowiedz Link Zgłoś
lemonnka Re: Dziennikarstwo UW i UKSW 21.05.07, 17:14 Mnie tez historia i wos w sumie rowniez nie poszly dobrze:( moze wiecej bedzie takich osob co im nie poszlo a chca sie na dziennikarstwo dostac? podejrzewam,ze prog na UW byl od 80% w gore;( a nie wiem jak to jest na UKSW-moze ktos wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimnokrwista Re: Dziennikarstwo UW i UKSW IP: *.astra-net.com 21.05.07, 17:25 no moze nie az od 80 ale pewnie od 75 znajac zycie i uw;] co do uksw - no tam próg na pewno jest nizszy jako ze i uczelnia mniej prestizowa. swoja droga tam jest w ogole dziennikarstwo jako kierunek? bo nie zauwazyłam. ja raczej od października na stosunkach w miescie koziołkow bede;) ofc jak dobrze pójdzie Odpowiedz Link Zgłoś