Dodaj do ulubionych

Hotel Aristoteles Beach czy ktos był ???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 11:08
bardzo prosze o jakies info na temat tego hotelu !!! bo do tej pory jeszcze
nic pozytywnego o tym hotelu nie przeczytałem!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: alucha Re: Hotel Aristoteles Beach czy ktos był ??? IP: *.petrus.pl 16.03.08, 11:50
      wprawdzie bylam w hotelu paradise, oddalenego pare kilometrow od
      aristoteles, ale znajomi spedzili wakacje w hotelu, ktory cie
      interesuje i byli bardzo zadowoleni. do plazy przejscie przez most a
      nstepnie zjazd winda. sama plaza dosyc "ciasna" i tloczna, ale to
      rzecz gustu - im odpowiadalo.
      obsluga hotelowa megadobra, jedzenie smaczne. coz wiecej? proponuje
      po prostu cieszyc sie Grecja:)
      • g.grzegorz1 Re: Hotel Aristoteles Beach czy ktos był ??? 18.03.08, 11:29
        Witam

        Ja byłem w tym hotelu w 2004 roku. Hotel nie jest duży, ma tylko 1 basen ( nie
        licząc brodzika ) 1 barek. Do morza idzie się jak już wiesz przez kładkę nad
        drogą i zjeżdża się windą na plażę. Na plaży są urokliwe skałki. Do Afitos można
        pojechać busem hotelowym. Ale nie ma po co, to straszna dziura. Ogólne wrażenie
        pozytywne.
        • Gość: biomj Re: Hotel Aristoteles Beach czy ktos był ??? IP: *.biology.univ.gda.pl 07.04.08, 11:56
          Podbijam watek. czy ktos sie tam wybiera na poczatku czerwca?
          najlepiej z dzieckiem: 6-10 lat?
          • Gość: veneece Re: Hotel Aristoteles Beach czy ktos był ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 13:20
            Ja wybieram się tam w czerwcu, ale 16 lub 18.
            • Gość: biomj Re: Hotel Aristoteles Beach czy ktos był ??? IP: *.biology.univ.gda.pl 07.05.08, 10:04
              nikt?
    • drugi_engadin Re: Hotel Aristoteles Beach czy ktos był ??? 07.05.08, 13:14
      zerknij na oceny na holidaycheck.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka