Gość: cody
IP: *.arlngt01.va.comcast.net
30.01.05, 20:52
czy ktos ewaluowal swoj dyplom zdobyty w Polsce z jaka kolwiek firma w USA?
niestety w polsce nie mamy transkrypu wszystkich przedmiotow i ocen czy to
znaczy ze bede musial tlumaczy wszystkie swiadectwa ze szkoly sredniej czy
tylko maturalne? jesli chodzi o studia to czy uczelnie maja wogole
transkrypty z przedmiotami i ocenami? przeciez tak to wyglada w innych
krajach.