no, nie - człowiek wyjechał pożyć w normalnym świecie przez cztery dni, a po
powrocie zastaje tysiąc nowych wątków! kiedy Wy to wszystko robicie????
przecież mi płacą za pracę, a nie nadrabianie zaległości w czytaniu przez 8
godzin

D
tak poza tym to kocham długie weekendy, tylko szkoda, ze tak szybko mijają
Dzień dobry, droga Komuno (choć nawet nie wiem, czy to jeszcze aktualne)