Dodaj do ulubionych

nie wytrzymam :D

30.05.05, 09:42
no, nie - człowiek wyjechał pożyć w normalnym świecie przez cztery dni, a po
powrocie zastaje tysiąc nowych wątków! kiedy Wy to wszystko robicie????

przecież mi płacą za pracę, a nie nadrabianie zaległości w czytaniu przez 8
godzin big_grinD

tak poza tym to kocham długie weekendy, tylko szkoda, ze tak szybko mijają sad

Dzień dobry, droga Komuno (choć nawet nie wiem, czy to jeszcze aktualne) smile
Obserwuj wątek
    • thomix Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 09:44
      wiesz, ja też juz zupełnie nie łapię się co tu się dziejesmile))))
      • anula001 Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 09:45
        wszystko minie, dasz rade sie wciagnacsmile na szczescie my Ciebie pamietamysmile))))

        ---
        Gente allegra, il ciell'aiuta

        EKGW
        • thomix Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 09:54
          jasne że taksmile

          na razie wciągam się w zycie towarzyskie biurasmile)))))))))
    • anula001 Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 09:44
      dzien dobry, komuna nadal aktualnasmile)
      a teraz marsz do czytania watkowsmile)))


      ---
      Gente allegra, il ciell'aiuta

      EKGW
      • jeanne_n Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 09:48
        tak jest!!
    • ancia_m Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 09:50
      Ja też już nie wiem. W związku z tym mam pewną propozycję: skoro tyle osób nie
      wie, to może ktoś miły zechciałby streścić co najważniejsze wydarzenia?
      • thomix Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 09:55
        no własnie Ancia - to jest dobry pomysłsmile
        proponuję zamiast cytatu dnia umieszczać w kilku słowach co ważnego wydarzyło
        się/napisało na forumsmile))
        • wenecka Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:01
          też nie kumam co się dzieje. streszczanie to dobra rzecz. najlepiej jeszcze
          takie np. czy ktoś się z kimś pokłócił i o co, bo jak kompletnie nie potrafię
          takich rzeczy śledzić, nawet jak na bieżąco jestem. no chyba, że to ja się z
          kimś kłócę.
          • thomix Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:03
            i tu bym popolemizował z Tobą - bo mnie absolutnie nie interesuje kto się kłoci
            z kimsmile))
            kłocacych odsyłam na grupę pl.soc.kloce.sie.ze.wszystkimismile
      • emzecik Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:02
        tak więc od słowa do słowa doszliśmy do wniosku że sobie urządzimy komunę forumową na hektarach u Hokiego smile każdy się zdeklarował co będzie robił (i co nie będzie też tongue_out) Jedynie Prawdziwy jakieś rewolty urządza wink
        PS. A wszystko to przez skromne 40 C w cieniu
        • ancia_m Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:06
          no tak, teraz to już widzę co upał może zrobić z czowieka, anawet z kilkunastu
          ludziów wink
          to ja chyba zacznę obmyślać do czego się nadaje, ale znając życię to co
          lepsiejsze fuchy zostały juz obsadzone wink
          • jeanne_n Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:12
            ja tam wybredna nie jestem, bylebyście nie kazali mi gotować (ale to w sumie
            dla Waszego bezpieczeństwa smile)

            najwyżej będę zasilać rezerwę big_grin
            • emzecik Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:14
              zostało jeszcze kopanie i pielenie ogródka, bierzesz? big_grinD
              • jeanne_n Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:27
                no, dobra - od biedy mogę trochę pokopać big_grin

                z pieleniem gorzej, bo się brzydzę robakami tongue_out
              • kasiam306 Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:30
                to ja moge pielic ogrodek - tylko stawiam jeden warunek - musi byc chlodno!!
            • anula001 Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:16
              tgotuje ja, i ucze Was ang, a oprocz tego leze i pachne, chco emzecik mowi ze ta
              ostatnia czynnosc jest bezproduktywnawink)) pon chyba nie wie ile to sie trzeba
              naprodukowac zeby tak moc polezec i pachniecwink

              ---
              Gente allegra, il ciell'aiuta

              EKGW
              • emzecik Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:21
                no nie wiem, bo nie leżałem. a jęsli nawet to na pewno nie pachniałem ;DDD
                • anula001 Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:29
                  zaluj, masz czegobig_grinDDDD
                  wiec ta funkcyja jest mojasmile))

                  ---
                  Gente allegra, il ciell'aiuta

                  EKGW
          • emzecik Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 10:14
            ancia_m napisała:

            > no tak, teraz to już widzę co upał może zrobić z czowieka, anawet z kilkunastu
            > ludziów wink

            oj taaaak smile))

            > to ja chyba zacznę obmyślać do czego się nadaje, ale znając życię to co
            > lepsiejsze fuchy zostały juz obsadzone wink

            wyjęłąś mi to z ust big_grin
            >Autor: emzecik
            >Data: 29.05.2005 20:23
            >ale musisz być świadoma że co lepsze fuchy będą już rozdane ;DDDPPP
            • cytryna15 Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 11:52
              Taaaaa, a dla mnie to już nic nie zostało, nawet lezenie i "pachnienie" już
              zarezerowoane! Skandal! A te hektary to gdzie się mieszczą? smile)))
            • rori Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 14:44
              A czy jest jakaś fucha w zakopywaniu dolków?Jakby co mam łopate,od razu też
              nadmienie,że to naprawde uzyteczna posadasmile.Więc jak złapuje sie?
              • jeanne_n Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 15:11
                rori napisała:

                > A czy jest jakaś fucha w zakopywaniu dolków?

                w sumie mogłabyś zakopywać to, co ja wykopię smile tylko tak się zastanawiam, czy
                w ten sposób moja ciężka praca nie szłaby na marne tongue_outP
                • rori Re: nie wytrzymam :D 30.05.05, 20:32
                  ee ,to nigdy niedoswiadczylybysmy bezrobociabig_grinD
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka