kama_msz 11.03.05, 13:39 no wlasnie chce sie pochwalic swoja coreczka - kinga. urodzilam ja 14.01.05 na piotra skargi. teraz jest juz duza i taka sliczna:) zreszta zobaczcie same Dzieckomądre i wspaniałe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agus1975 Re: chwale sie swoja corcia:) 11.03.05, 14:00 Gratulacje ,śliczna córa. Bardzo Ci zazdroszczę , ja na swoją Maję muszę poczekać jeszcze dwa miesiące. Jak będziesz miała chwilkę to napisz jak przebiegł poród, jakie wrażenia ze szpitala i jak piersze dni z Maleństwem.Pozdrwiam Aga Odpowiedz Link Zgłoś
aga305 Re: chwale sie swoja corcia:) 11.03.05, 14:04 gratulacje!!! Ja tez rodziłam w wojskowym ale rok temu (30.01.2004) i mialam taka sama koszule w szpitalu. Kto odbieral twoj porod?? i jak wspominasz pobyt?? Pozdrawiam Aga i Hania Odpowiedz Link Zgłoś