Dodaj do ulubionych

chwale sie swoja corcia:)

11.03.05, 13:39
no wlasnie chce sie pochwalic swoja coreczka - kinga. urodzilam ja 14.01.05 na
piotra skargi. teraz jest juz duza i taka sliczna:)
zreszta zobaczcie same
Dzieckomądre i wspaniałe
Obserwuj wątek
    • agus1975 Re: chwale sie swoja corcia:) 11.03.05, 14:00
      Gratulacje ,śliczna córa. Bardzo Ci zazdroszczę , ja na swoją Maję muszę
      poczekać jeszcze dwa miesiące. Jak będziesz miała chwilkę to napisz jak
      przebiegł poród, jakie wrażenia ze szpitala i jak piersze dni z
      Maleństwem.Pozdrwiam Aga
    • aga305 Re: chwale sie swoja corcia:) 11.03.05, 14:04
      gratulacje!!!
      Ja tez rodziłam w wojskowym ale rok temu (30.01.2004) i mialam taka sama
      koszule w szpitalu.
      Kto odbieral twoj porod?? i jak wspominasz pobyt??

      Pozdrawiam
      Aga i Hania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka