olna
29.11.05, 10:15
Pisze o tym bo sama sie dowiedzialam przypadkiem przy okazji legalizacji
dyplomu.Polska w sierpniu podpisala uklad haski i teraz i u nas obowiazuje
pieczatka Apostille.Daja ja na wszystkich dokumentach urzedowych
(swiadectwa,dyplomy,akty).Wystarczy teraz dokument podbic w polskim MSZ i juz
jest wazny na terenie calej unii.I nie dajcie sobie wmowic,ze jezeli dokument
byl juz kiedys podbity w Polsce to ta pieczatka jest niewazna.Wtedy nie
potrzeba apostille(mi grecy usilowali wmowic,ze musze dyplom podbijac drugi
raz)Ech,balagan ,nikt nic nie wie,trzeba samemu
dzwonic ,chodzic ,pytac ,tlumaczyc.Ot-poludnie