Gość: philippo
IP: *.pl / *.zlo.cxt.pl
21.04.05, 20:22
Brawo, trzeba w końcu zatrzymać ten skok na kasę miernych artystów, którzy
czują się wielcy jak holywoodzkie gwiazdy, a najchętnie kase za swoje mierne
produkcje wyciągneliby z naszych kieszeni. Masz moje pełne poparcie Donald:)