Gość: tymon
IP: *.netblok.pl
10.12.04, 18:11
DATA-16.12 CZWARTEK 20:00...
nie pytajcie czemu taka godzina i dzien bo nie wiem ...tak jakoś wleciało mi
do głowy...
o 20:00 wchodzimy przez barierki <oczywiście bez koszyków:)>czekamy na
reakcję ochrony... i gdy ta sie zacznie czepiać zaczynamy klaskać przez 30
sec..po czym sie rozchodzimy..
co wy na to?
ale wymysliłem:)...