Dodaj do ulubionych

mecz I ligi koszykówki na Strumykowej

27.01.06, 14:57
UWAGA!
Już w sobotę (28.01), w hali BOS na Strumykowej na Tarchominie o godz. 17:00
CA~IB Legion Politechnika Warszawska rozegra kolejny mecz, tym razem z drużyną
Basketu Kwidzyn.
Basket zajmuje teraz drugie miejsce w tabeli, a Legion 12, ale nasz zespół nie
przegrał żadnego meczu od 5 kolejek (również z liderem rozgrywek). Będzie więc
na co popatrzeć.
Wstęp wolny !
Obserwuj wątek
    • ostrodzka Re: mecz I ligi koszykówki na Strumykowej 27.01.06, 15:15
      Witaj, niezawodny kibicu! Może rzeczywiście to dobry pomysł, aby tam pojechać?
      Jak będę mial trochę wolnego czasu, to pewnie się tam zobaczymy.

      Tak dla przypomnienia oficjalny plakacik z zaproszeniem.
      • gapajestem Re: mecz I ligi koszykówki na Strumykowej 30.01.06, 08:15
        I jak ktoś się wybrał?
        Myślę, że było warto, chłopaki znów odnieśli zwycięstwo, ale walka toczyła się do ostatniej minuty.
        CA~IB Legion 79:73 Basket Kwidzyn (19:13, 27:14, 12:18, 21:28)
        Tym samym w rundzie rewanżowej pokonaliśmy i lidera i wicelidera. Piotr Szybilski jest nie do zatrzymania.

        ['] Wieczny odpoczynek dla ofiar tragedii w Chorzowie
        • ostrodzka Re: mecz I ligi koszykówki na Strumykowej 30.01.06, 08:51
          Niestety nie dotarłem...
          Ale spróbuję nastepnym razem. Koniecznie daj znać, kiedy będzie mecz!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka