gapajestem
27.01.06, 14:57
UWAGA!
Już w sobotę (28.01), w hali BOS na Strumykowej na Tarchominie o godz. 17:00
CA~IB Legion Politechnika Warszawska rozegra kolejny mecz, tym razem z drużyną
Basketu Kwidzyn.
Basket zajmuje teraz drugie miejsce w tabeli, a Legion 12, ale nasz zespół nie
przegrał żadnego meczu od 5 kolejek (również z liderem rozgrywek). Będzie więc
na co popatrzeć.
Wstęp wolny !