Gość: do zochy:) IP: .48.242.* / 80.51.176.* 06.02.05, 13:26 to diabel.tasmanski? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xy2 a po co nadajesz z tylu kont? IP: .48.242.* / 80.51.176.* 06.02.05, 13:33 Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski tak przypuszcałem :) 06.02.05, 13:37 Zadziwaijące jest to że to neostrada :) więc nie szwecja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy2 a z neoplus nadawał czarny piotruś:) i siur IP: .48.242.* / 80.51.176.* 06.02.05, 13:39 Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.samoosia Re: zocha dlaczego skasowałaś swój post ? 06.02.05, 13:47 od kiedy zosia.samoosia to zosia.sa r n osia??? Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Ok fakrycznie to nie to samo. :) 06.02.05, 13:52 Dlaczego go jednak skasowałeś? Teraz nawet nie mozna sprawdzic czy to było podszywanie się pod ciebie czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.samoosia Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) 06.02.05, 13:55 Netykieta to zbiór zasad savoir-vivre obowiązujących w dyskusjach w Internecie a więc i na Forum Gazeta.pl. Czego unikać: Nie przeklinaj. Nie podszywaj się pod innych. Zgodnie z Regulaminem Forum wypowiedzi naruszające Netykietę mogą być usuwane Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) 06.02.05, 13:58 wiem że mogą być usuwane. ale usuniecie tego postu powoduje to ze nie można sprawdzić czy ktoś się pod ciebie podszywał czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.samoosia Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) 06.02.05, 14:04 mozesz mi wierzyc na slowo :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleble Re: bzdury zośka piszesz, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 14:11 netykieta to netykieta - z savoir-vivre nie ma to nic wspólnego to po pierwse, a po drugie: podszywanie się nickiem niezalogowanym zostało wymyslone po rz pierwszy na forum GW przez to baranie ciele na FK (admin.kobietę) i używane przez aesów, którzy nie mając siły argumentów używają argumentu "siły". ------- Aesie, lecz się sam :) zosia.samoosia napisał: > Netykieta to zbiór zasad savoir-vivre obowiązujących w dyskusjach w Internecie > a więc i na Forum Gazeta.pl. > > Czego unikać: > > Nie przeklinaj. > Nie podszywaj się pod innych. Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.samoosia Re: bzdury zośka piszesz, 06.02.05, 14:20 forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1617503.html zapoznaj sie bo warto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleble Re: czniam to to twoje "warto", IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 14:24 i tak stąd odejdziesz, to kwestia czasu - idziesz po linii admin.kobiety, ale ty przy tej owieczce to istny duży baran. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czereśniak Re: czniam to to twoje "warto", IP: 150.208.44.* 06.02.05, 16:18 Gość portalu: bleble napisał(a): > i tak stąd odejdziesz, to kwestia czasu - idziesz po linii admin.kobiety, ale > ty przy tej owieczce to istny duży baran. Amen! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) IP: *.access.telenet.be 06.02.05, 19:12 oj, zosiu, jednym z punktow netykiety jest rowniez pisanie na temat....pokaz choc jeden przyklad ze wycieles libresse za to ze zrobila sobie z watka komunikator..... drugie brawa naleza ci sie za jahipka - jahipek zniknal, nastepnego dnia pojawil sie profesor - nawet palcem nie kiwneles, choc pewnie z twoimi mozliwosciami latwiej bylo ci stwierdzic ze chodzi o ta sama osobe..... Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.samoosia Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) 06.02.05, 22:04 oj, zosiu, > jednym z punktow netykiety jest rowniez pisanie na temat....pokaz choc jeden > przyklad ze wycieles libresse za to ze zrobila sobie z watka komunikator..... masz racje, musiałbym wykasować 50% wpisów z tego forum ... nie daze do tego i admin tez by na to zgody nie wyrazil > drugie brawa naleza ci sie za jahipka - jahipek zniknal, nastepnego dnia > pojawil sie profesor - nawet palcem nie kiwneles, choc pewnie z twoimi > mozliwosciami latwiej bylo ci stwierdzic ze chodzi o ta sama osobe..... jesli dobrze zrozumialem Twoj wpis, to diabel rowniez powinien przestac na FT pisac, bo zablokowany zostal mu login pinga.pinga blokada loginu ma byc uciazliwa dla uzytkownika, ale nie ma go wylaczyc z zycia na forum, jest to bardziej kwestia ostrzezenia ... nie bede wdawac sie w dyskusje dotyczace jahipka i profesora8, kazdy ma prawo do prywatnosci na forum i zamierzam je uszanowac Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Nie martw sie tym tak 06.02.05, 22:11 >jesli dobrze zrozumialem Twoj wpis, to diabel rowniez powinien przestac na FT > pisac, bo zablokowany zostal mu login pinga.pinga Już niedługo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) IP: *.access.telenet.be 06.02.05, 22:45 zosiu, ze skrajnosci w skrajnosc....jestes w stanie zacytowac ze netykieta to nie przklinaj i nie podszywaj sie pod kogos, ale pisz na temat to juz jakby nie ta sama netykieta - to nie ja ja tworzylam. co do diabla to obawiam sie ze po zbanowaniu jego raczej przyjal do wiadomosci ten fakt, choc na zadowolonego nie wydawal sie wygladac, a jahipek fakt zbanowania sobie zwyczajnie olal - i nastepnego dnia normalnie nadawal. Ciekawe jestem zosiu co bys zrobil ze mna - normalnie pisze niezalogowana - ktory z nickow bys mi kopsnal na bana???? Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.samoosia Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) 06.02.05, 22:51 > Ciekawe jestem zosiu co bys zrobil ze mna - normalnie pisze niezalogowana - > ktory z nickow bys mi kopsnal na bana???? niedlugo bedziesz musiala sie logowac, co zapewne Ciebie akurat zasmuci ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) IP: *.access.telenet.be 06.02.05, 22:55 czy ty mnie zosiu czasem nie zastraszasz???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hansi nie, dziecie, IP: *.arcor-ip.net 07.02.05, 12:19 GW wprowadza stopniowo obowiazek logowania sie na wszystkich forach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: nie, dziecie, IP: *.access.telenet.be 07.02.05, 13:08 obowiazki obowiazkami, zakazy zakazami, ale nie mow mi ze nadanie funkcji admina od razu sprowadza sie do nieomylnosci..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hansi Re: nie, dziecie, IP: *.arcor-ip.net 07.02.05, 19:09 o Boshe, gdzies Ty sie uchowala? A co admina obchodzi, czy Ty uwazasz, ze on ma racje, czy nie.? Ty mozesz miec racje, lub nie, Admin ma wladze nad tym forum NAPEWNO. o co sie szarpiesz? Dbaj o sprawiedliwosc w realu, bo virtual nie jest od tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: nie, dziecie, IP: *.access.telenet.be 07.02.05, 19:22 admina powinno obchodzic, bo ma zawsze korzysc, w sumie na dwie manki: jedna manka to taka ze nikt nie bedzie pisal i admin ma malo do roboty, a druga manka to taka ze jego forum jest aktywne, odwiedza je wielu uzytkownikow i tego typu duperele..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hansi Re: nie, dziecie, IP: *.arcor-ip.net 08.02.05, 04:43 jeszcze troche i zaczne byc pod wrazeniem... Twojego samozaparcia do ksztaltowania przestrzeni fikcyjnej... w realu tez jestes taka zawzieta? Adminowi nie placa za liczbe uczestnikow danego forum. Tylko za pilnowanie regulaminu. jak mu sie nudzi, to moze czynnie ksztaltowac jego obraz, ale po Zosi tego nie widze... chcialas sie tylko wyzalic, czy wciagnac ja do aktywnego wspoldzialania...??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleble Re: taak, marzenia i apetyty "normalnych" aesików IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 23:26 rosną w miarę jedzenia - a potem jeszcze dane teleadresowe, miejsce pracy itd.. Kiedyś mieli wgląd do pełnego IP i niektórzy (niektóre) "fajnie" to wykorzystywały (li). Marzy ci się onet, co zośka ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: taak, marzenia i apetyty "normalnych" aesików 07.02.05, 01:08 Tak czytałem na ich forum ze kiedyś przez pomyłke część moderatorów miała dostęp do pełnego IP. Czytałem także że niestety nie potrafią ustalić osoby jak nadaje z TPSA ( pewnie chodzi o zmienne IP i to że telekomuna leje na nich żeby im mówić kto i kiedy doatal takiego IP ) Proxy na neostradzie jest the best :) Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) 07.02.05, 01:18 > co do diabla to obawiam sie ze po zbanowaniu jego raczej przyjal do wiadomosci > ten fakt, choc na zadowolonego nie wydawal sie wygladac, innego wyjścia to raczej nei miałem jak przyjąć do wiadomości :) A kto by sie nie wkurzył na taką sytuacje, że wszyscy bluzgają a tylko mnie bana dają. I nie chodzi o tego bana , tylko o to że Zocha była stronnicza - hańba dla moderatora. Chiał pokazać kto tu rządzi i gdzie jest moje miejsce w szeregu. Nie takich dupków już spotykałem i żyje.:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anioł Diabeł nudzisz strasznie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 06:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) IP: *.access.telenet.be 07.02.05, 07:05 ciekawe jest ze zoska tak bez problemu podaje drugiego nicka pod ktorym nadaje (nadawal) diabel i to tak oficjalnie na forum....moze najlepszym wyjsciem jest zapytanie sie osob, ktore daly zosi funkcje moderatora czy to wchodzi w zakres obowiazkow.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m pierdaczysz z obowiazku,czy w obawie o swoje nicki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 07:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: pierdaczysz z obowiazku,czy w obawie o swoje IP: *.access.telenet.be 07.02.05, 07:35 oczywiscie ze w obawie o swoje nicki, masz watpliwosci niby? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hansi slucha,j only, bardzo chcesz wprowadzac swoje IP: *.arcor-ip.net 07.02.05, 12:17 porzadki na tym forum? To nie jest forum publiczne, gdzie wszyscy maja rowne prawa. Tylko forum prywatne GW. Moderator moze wykreslic, co zechce. 1. Libressa pisze komunikaty. I niech sobie pisze. Nie czytaj ich, jesli Cie nudza. 2. Mowienie nie na temat i KLAMSTWO nigdzie nie jest zabronione. (z wyjatkiem staniecia na wokandzie sadowej). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: slucha,j only, bardzo chcesz wprowadzac swoje IP: *.access.telenet.be 07.02.05, 12:34 hmmm, a jakie to niby swoje prawa chce wprowadzac??? podaj choc dwa, choc nie wydaje mnie sie ze cos sprecyzowalam w tym kierunku....a jezeli to forum nie jest forum publicznym tylko prywatnym GW to czemu wprowadzila forum prywatne??? bo swinki wszystkie sa rowne a niektore nawet rowniejsze??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: only przestan stękać IP: *.access.telenet.be 07.02.05, 12:41 ostatnio cos sie nie rozpisujesz....ponoc nikt nie chce ze mna pisac i tylko ty taka zawzieta.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: only przestan stękać, lecz sie z jahipkiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 12:43 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hansi Owszem, only, na tym Swiecie sa rowni i rowniejsi IP: *.arcor-ip.net 07.02.05, 12:47 a juz szczegolnie na Forach GW. Kazde forum GW jest forum prywatnym, bo ta gazeta jest prywatna. Przyjmij to z radoscia i usmiechem, zatrzepotaj leciutko powiekami i od razu zrobi Ci sie lzej na duszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Owszem, only, na tym Swiecie sa rowni i rowni IP: *.access.telenet.be 07.02.05, 13:04 chyba nawet prywatnosc ma swoje granice, i pewnie gdyby GW oraz jej wspolpracownicy czasami nie mogliby, nie powinni lub tez mieli zabronione jej przekraczanie to naklad GW w kioskach ograniczylby sie do stron numer 1 i 2.... Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.samoosia Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) 07.02.05, 17:04 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=45&w=18475054&a=18475477 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) IP: *.access.telenet.be 07.02.05, 18:45 zosiu, nie baw sie w malego szwendacza tylko miej czelnosc przyjac twarz adminka tego forum, i zamiast udawadniac innym ze cos przegapili poudawadniaj ze jestes blizsza prawdy, bo z tytulu pelnionej funkcji jest to twoj obowiazek.... Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski Zocha a skąd wiesz że to prawda ? 07.02.05, 20:06 skąd możesz wiedzieć że nie skłamałem w tym poście? Odpowiedz Link Zgłoś
diabel.tasmanski I jeszcze jedno 07.02.05, 20:21 dlaczego w tym przypadku traktujesz moją wypowiedź w sposób wiążacy. Podczas gdy w innych wypadkach twierdzisz że twoje decyzje są niezawisłe i dajesz adresy maili do administracji. Nie podpieraj sie wiec i teraz moimi wypowiedziami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JeździecApokalipsy Re: Ok fakrycznie to nie to samo. :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 13:57 A czy to ważne, oskarża Cie tylko ten, kto uważa sie za "pana tego forum". Odpowiedz Link Zgłoś
profesor8 Re: zocha, czy niezalogowany profesor8 07.02.05, 20:30 Widze ze wiekszosci z was zamiast mozgu wyrosla rzodkiewka. Odpowiedz Link Zgłoś