takajataka1 17.05.07, 12:11 dziś mam taką kartę dnia. czekam do wieczora, zeby zobaczyć, co mnei dziś spotka. póki co zapewne cierpliwe oczekiwanie, wyciszenie wewnętrzne. zroumienie konieczności zachowania spokoju. no zobaczymy wieczorem a jak u was z tą kartą było? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dori7 Re: karta dnia - umiarkowanie 17.05.07, 16:25 Mnie najczesciej wypada, gdy na wieczor szykuje sie jakas impreza i duzo, ekhm, plynow bedzie sie lalo ))) Losuje karte dnia najczesciej tylko z Wielkich Arkanow. Odpowiedz Link
transwizje Re: karta dnia - umiarkowanie 17.05.07, 19:11 no to chyba impreza w jakiejś knajpce (anioł barman za kontuarem), albo u ciebie, gdy usługujesz innym. Na ogół karta spokojna, wręcz gnuśna, gdy odwrócona. O właśnie, odwrócona daje kaca po imprezie i niesamk wewnętrzny, to jej cień. Stojąca: dobre układy w pracy, pomoc, dbałość o zdrowie, higienę, dobre relacje z otoczeniem. Pozdro. Ewa Odpowiedz Link
dori7 Re: karta dnia - umiarkowanie 17.05.07, 19:25 transwizje napisała: > no to chyba impreza w jakiejś knajpce (anioł barman za kontuarem), albo u > ciebie, gdy usługujesz innym. Na wesole pogaduchowe nasiadowki w herbaciarni, gdy zamiast procentow spozywa sie herbate zielona z limonka, tez mi wypada ta karta ) A na imprezy domowe zazwyczaj jest Cesarzowa lub Slonce - choc rzeczywiscie nie tylko obsluguje innych, ale i pol dnia spedzam wczesniej w kuchni. Umiarkowanie na impreze domowa u mnie jeszcze mi sie nie zdazylo - moze dlatego, ze moje szalone gotowanie i pieczenie nie ma wiele wspolnego z ta karta Odpowiedz Link
nauthiz7 Re: karta dnia - umiarkowanie 17.05.07, 20:33 dori7 napisała: > Na wesole pogaduchowe nasiadowki w herbaciarni, gdy zamiast procentow spozywa > sie herbate zielona z limonka, tez mi wypada ta karta ) Bo tu nie chodzi o rodzaj spożywanych napojów, tylko o wymianę energii, jaka sie podczas tych pogaduch odbywa. Ponadto, w neutralnym miejscu spotkania wszyscy są równorzędni, a kiedy robisz imprezę u siebie w domu, to Ty szykujesz jedzenie, dbasz o gości i błyszczysz, Lwico, stąd Cesarzowa lub Słońce. Odpowiedz Link
dori7 Re: karta dnia - umiarkowanie 17.05.07, 21:10 Swietnie napisane, dzieki - nie patrzylam na to w ten sposob ) Odpowiedz Link
takajataka1 Re: karta dnia - umiarkowanie 17.05.07, 20:48 hmmm. spożywania płynów wyskokowych nie było - jestem w ciazy za to cały dzień bardzo chce mi sie pić. za to dostałam wielką lekcje cierpliwości. chyba w tym rzecz - cierpliwośc, spokój, dojrzewania. no i cały dzień pada deszcz, a to sprawia, ze mój nastrój jest bardzo melancholijny Odpowiedz Link
takajataka1 Re: karta dnia - umiarkowanie 18.05.07, 12:35 ha! wydało sie do czego to umiarkowanie można w sensie całkowicie dosłownymodnieśc o 3 w nocy pies wyciągnął mnie z łózka, każąc wyprowadzic sie na dwór. cisneło go na pęcherz. 10 minut stał w kiedym miejscu siusiając jak nic umiarkowanie Odpowiedz Link
iokepine Re: karta dnia - umiarkowanie 18.05.07, 15:11 Mi się kilkakrotnie już zdarzyło, że Umiarkowanie jako karta dnia oznaczało po prostu okres Odpowiedz Link
coill Re: karta dnia - umiarkowanie - a spozywanie napoj 19.05.07, 14:33 ona mi sie tym kiedys z gwiazdą skojarzyla,choc gwiazda bardziej z kąpielą,ale czemu nie Odpowiedz Link
andgie Re: karta dnia - umiarkowanie 12.06.07, 18:20 Mialam ja na wczoraj, nie zastosowalam odwrocen. Otrzymalam dokument o zwrocie podatku, ale nie same pieniadze. Po poludniu mielismy malowac pokoj, ale zamiast tego poszlismy z inna para do pubu pic wymyslne drinki. Nie bardzo mi to wszystko pasuje do Umiarkowania. No, moze ten podatek. Odpowiedz Link
pani.jazz Re: karta dnia - umiarkowanie 13.06.07, 12:03 Przeciez Umiarkowanie przelewa z jednego naczynia w drugie. A drinki to jak sie robi? Wszystko pasuje, jak sie bardziej doslownie popatrzy czasem. Odpowiedz Link
andgie Re: karta dnia - umiarkowanie 13.06.07, 14:03 No faktycznie Szkoda, ze czasem interpretacja rozkladu tarota przypomina szkolne "Co poeta chcial powiedziec" przy omiawianiu wiersza. Nie wiemy, co poeta chcial powiedziec, on nam nie powie, bo najczesciej juz dawno nie zyje, a o tarocie dowiemy sie dopiero po fakcie, jak sobie cos dopasujemy. Ale czy to nie idzie czasem za daleko? Czasami potrzebujemy naprawde konkretnej odpowiedzi, a tarot odpowieda zagadkami. Idac tym tropem mozna naciagnac kazda interpetacje w zaleznosci od potrzeby. Odpowiedz Link