Dodaj do ulubionych

chce pomalowac kask /Kraków/

IP: *.bochnia.pl / *.remedium.bochnia.pl 29.11.05, 10:03
Ten temat interesuje mnie od pewnego czasu; mianowicie chcialem pomalować
swojego Lazera Tornado bo jego srebrny kolor juz mi sie wypatrzyl. Tylko jakimi
farbami go pokryc. Czy taki kask mozna wogole malować - chcialbym zeby to dalej
byl kask a nie skorupka jajka.:)
a moze znacie kogos kto fajnie maluje w krakowie albo gdzies niedaleko?
Obserwuj wątek
    • Gość: wojtekk1000 Re: chce pomalowac kask /Kraków/ IP: *.wroclaw.mm.pl 29.11.05, 10:25
      Najlepiej aeorografem - i niech zrobi to jakiś profesjonalista!
    • Gość: ash cbr f3 Re: chce pomalowac kask /Kraków/ IP: *.altar.net.pl / 62.233.214.* 29.11.05, 10:28
      Właśnie przemalowałem kask z srebrnego na czarny mat. Potrzebne materiały;
      denaturat lub inny preparat do odtłuszczenia powierzchni, papier ścierny
      (drobny),lakier samochodowy w sprayu\9zł puszka, taśma papierowa do obklejenia
      elementów których nie chcesz zamalować np. uszczelki. Najpierw rozłorzyłem kask
      na części pierwsze (szczękowiec) potem wyczyściłem je i odtłuściłem,zmatowiłem
      papierem ściernym, oklejiłem, taśmą i papierem aby nie pomalować np. gąbki w
      środku której nie wyjmowałem, malowałem na dwie warstwy (pierwsza , schnięcie
      druga schnięcie).Aha zdjąłem naklejki i powtórnie je naklejiłem.Marcin\Kr
      img207.imageshack.us/img207/4751/dsc017728gv.jpg
    • Gość: John Re: chce pomalowac kask /Kraków/ IP: 81.210.117.* 29.11.05, 10:55
      Też mam zamiar pomalowac kask aerografem. Jestem ze Śląska ale jak podacie
      namiar na kogoś z Krakowa to też nie problem.
      • mlody1285 Re: chce pomalowac kask /Kraków/ 29.11.05, 11:46
        mam fajny motyw na kask ale potrzebny jest ktos dobry od aerografu; kto chce
        dac adres
      • prymus01 Re: chce pomalowac kask /Kraków/ 30.11.05, 11:25
        Witam,
        maluje aerografem, jestem z opolszczyzny ale to nie robi żadnego problemu bo
        można kask przesłać pocztą. Jeżeli macie wątpliwości co do mojego
        profesionalizmu to dajcie znać na mój e-mail to poprzesyłam pare moich prac.
        To mój e-mail: prymusgucio@interia.pl
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka