aureliano4 30.11.05, 22:22 Po ich otwarciu instalują się na kompie wirusy niszczące twardziela. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
storima Re: Uważajcie na wątki p. Leśnikowskiego. 30.11.05, 22:25 aureliano4 napisał: > Po ich otwarciu instalują się na kompie wirusy niszczące twardziela. rzeczywiscie skasowal mi wszystkie twoje watki!!!!! ale dlaczego zostawil jedynie ten abym sie wpisal????? c a l u s k i:) ) ) ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ruda Re: Uważajcie na wątki p. Leśnikowskiego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.05, 23:30 By znowu nas skasować ..................... Ukłony Ruda Odpowiedz Link Zgłoś
ja_corka Re: Uważajcie na wątki p. Leśnikowskiego. 30.11.05, 23:39 hahahhaa a my jak te karaluchy nie damy sie nie damy sie nie damy sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: storima Re: Uważajcie na wątki p. Leśnikowskiego. IP: *.d4.club-internet.fr 30.11.05, 23:53 > By znowu nas skasować ..................... > Ukłony Ruda Cytat Twoj z Marka Twaina, gdzies tam, warty absolutnie byl przypomnienia. Kasowani jestesmy miara czasu, Ty , ja, jakis urzad , terazniejszosc. Jak nasi przodkowie, pozostawiamy, badz nie pozostawiamy potomstwo. Przynajmniej Tobie, ani mnie nie potrzebne bylo 'becikowe', by nas do tego zachecic. Preferuje wegierski posag panstwowy. Lecz to co ja sobie wole, jesli nie zapracuje, to sobie snie; W WIELKIM PALACU na wzor "Miasta Kobiet", Felliniego. www.miastokobiet.pl/rozrywka/rozrywka_fellini.htm Jak to mowia Francuzi: 'kapelusz do dolu' po polsku: klaniam sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: I.LEŚNIKOWSKI TO PROGRAM SZPIEGUJĄCY A NIE WIRUS IP: *.czestochowa.um.gov.pl / 212.87.231.* 01.12.05, 08:59 Pan się jak zwykle głęboko myli - przy każdym moim wątku instaluję programy szpiegujące jak przystało na agenta Mossadu, CIA, GRU, BND i paru jeszcze których z powodu oczywistej potrzeby dochowania tajności wyjawić nie mogę. Te programy doprowadzić mają także do rozstroju nerwowego Rudą, Ja_Córkę, Romana i kilka jeszcze osób. Objawy po użyciu programu są następujące: - umysł powoli zaciemnia sie do wąskiego pasa, utrudniającego normalne rozumowanie - wszedzie widzi się osobę Prezydenta - w ostateczności wszystkiemu winien jest Leśnikowski - okazuje się, że wszystko co dobre, dla Częstochowy nalezy opluć - jeszcze tego by brakowało bowiem, żeby ktoś w miescie pomyślał że może być dobrze, po przegranmych wyborach. To perfidne działanie, przyznaję, ale efekt jest następujący: opluwający Częstochowę tracą szacunek w oczach współobywateli. Ciągłe opluwanie Prezydenta prowadzi do wzrostu wobec niego sympatii - zawsze wolimy oplutego a nie opluwającego. Pozdrawiam serdecznie Ireneusz Leśnikowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Barbados Re: TO PROGRAM SZPIEGUJĄCY A NIE WIRUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 10:18 No tak czytając wyjaśnienie Pana Leśnikowskiego od razu odczułem jakiś zamęt chwilowy w głowie. To naprawde działa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiu... A może jest zupełnie inaczej? IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 01.12.05, 16:23 Każda decyzja, nawet najprostsza najczęściej jest dyskusyjna. Czy można się dziwić, że są ludzie, którzy inaczej oceniają postępowanie prezydenta, niż jego najbliższe otoczenie (mogę użyć słowa świta?). Są wśród nas ludzie, którzy znają prezydenta z czasów jak był jeszcze zwykłym Tadziem, niektórzy mogą go pamiętać z Sienkiewicza, inni z spotkań w takim dużym gmachu na Brzeźnickiej. Jeśli nasz rzecznik uważa, że życzymy prezydentowi źle, to się bardzo myli. Ale jeśli myśli, ze obelgami zamknie nam gęby, żebyśmy nie mogli pisać swoich opinii na temat Dworu, to znaczy że nas zupełnie nie zna. Mnie jest wszystko jedno, kto tym miastem zarządza, ale krew mnie czasem zalewa, jak widzę skuteczność obecnego prezydenta. Nie wiem, czy pan rzecznik zauważył, ale wiele postów jest spowodowanych przez przewelekające się procedury (choćby remont Alei), niekompetencję urzędników (z wydziałem komunikacji na czele), a czasem zwykłą nieudolność w załatwianiu spraw dotyczących naszego miasta (pieniądze na tramwaj, którego nie można kupić). To może nie są sprawy, za które odpowiada prezydent, ale na pewno ludzie, którzy w taki a nie inny sposób załatwiają te sprawy powinni być przez prezydenta rozliczani bardziej rzeczowo. A tu ciągle te same spokojne dni, a tak się zarządzać ćwierćmilionowym miastem nie da. To tak jak z Panem - zbiera pan opieprz za prezydenta, cgoć tak naprawdę nic w tym mieście od Pana nie zależy. Stara się pan robić dobrą minę, komentując te wątki, w których prowokująco ktoś obraża pańskiego szefa, ale cóż jeszcze może pan zrobić. Jest pan tylko rzecznikiem i nie ma pan nawet możliwości zwrócenia uwagi, ze coś można było zrobić lepiej. To może dobrze, ze istnieje taka grupa, która chce, aby dwunaste co do wielkosci w Polsce miasto działało w tempie, w jakim powinno działać? Może te teksty do kogoś docierają, może ktoś wyciąga wnioski, może kiedyś poprawi działanie sygnalizacji świetlnej, przejścia koło politechniki, ktoś wyleci z roboty na zbitą mordę za opieszałość w wykonywaniu swoich obowiązków. Cały czas pisząc o wielu niedociągnięciach mamy na względzie lepszy standard mieszkania w Częstochowie i te wszystkie wątki mają właśnie temu służyć. Odpowiedz Link Zgłoś
marcys_czwa Panie Rzeczniku, 01.12.05, 10:20 Zapomniał Pan jeszcze o WSI oraz ABW:-))) Na szczęście Pana wpisy nie wywołują u mnie rozstroju nerwowego a tylko czasem chęć polemiki. Rzeczowej dyskusji na argumenty nie na wyzwiska i wzajemnie pomówienia. Nie interesują mnie dyskutanci potrafiący krzyczeć tylko "Wrona na księżyc". Tacy powodują u mnie tylko współczucie. Ale nie interesują mnie także dyskutanci stosujący przewrotne metody dyskredytacji czy wręcz manipulacji. Nie interesuje mnie stawianie kota ogonem poprzez zręczną retorykę. Nie widzę wszędzie osoby Pana Prezydenta. Ale jako szary nie zaangażowany w sprawstwo władcze obywatel naszego miasta mam większy komfort rzeczowej oceny jego działań tak dobrych jak i złych. Dodatkowo jako członek społeczeństwa obywatelskiego mam prawo głośno wypowiadać się o tym na forum. Mam prawo zabrać głos w dyskusji. Głos sensowny i logiczny, przemyślany i refleksyjny. To prawda że nie mam prawa pluć na to co dobre dla mojej małej ojczyzny, więc i nie pluję. Mam jednak prawo do postrzegania wykraczajacego poza pieśń sukcesu która jest rzeczą naturalną w ustach rzecznika (inaczej cóż byłby to za rzecznik i jaka byłaby jego wiarygodność wobec instytucji którą reprezentuje). Mam prawo do własnych sądów i opinii i mam prawo dzielić się nimi z innymi forumowiczami. Mam prawo podejmować dyskusje... Wiedząc jednak od innych forumowiczów że korzystał Pan z komunikatora GG aby tłumaczyć im co mają prawo pisać a co nie wyszedł Pan poza przyjęte granice poprawności politycznej. Strofując prywatnie za publiczne wpisy wykorzystał Pan sferę znajomości wkraczając z butami w intymne poglady każdego z nas. To się nazywa właśnie stan Homo Sovieticus z którego chciał Pan nas wyzwolić. Więc proszę nie dziwić się reakcji Rudej, Ja_córki i innych forumowiczów. Jeżeli uważa Pan że ich wpisy nie przystają merytorycznie do dyskusji lub też są zwykłą manipulacją proszę dać sobie z nimi spokój. Jeśli zaś są rzeczowe ma Pan możliwość polemiki, dyskusji która prowadzić może do szerszych wniosków. Jeśli jednak posty łamią prawo, uwłaczają czyjejś godności proszę reagować na nie publicznie na forum. Piętnować złe obyczaje należy publicznie ku przestrodze i wychowaniu innych. Prywatne ruganie budzi tylko złość i wzajemną wrogość. Pozdrawiam jak zwykle bez złośliwości. marcys_czwa@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rak50 Re: Panie Rzeczniku, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 11:06 chciałem napisać nie plwajcie na p.Leśnikowskiego, jest ON rzecznikiem UM w tym p.prez.T.Wrony - to " ich słowa" nam przekazuje!!!! ten post. ww IL. do tego nie pasuje. p.IL. nadal uważam jest rzecznikiem UM i powinien powściągiwać się od tego rodzaju dywagacji -z k.....gov. /p/ prywatnie możemy sobie pisać o naszych wrazeniach pod nick' xx ,częstochowianka,..... lecz ..gov ..oznacza stanowisko UM,prez.którego pan reprezentuje na forum. Moderator często wycina wątki! posty!/ jego prawo! temu ma służyc wolne forum!? jedynie słuszne stanowiska obecnej władzy w Czę -=wie? /.w swoich postach ruda ja-córka podnosily o molestowaniu,nagabywaniu wręcz obrazaniu ich przez p.rzecznika9tak to odczytałem i zrozumiałem?/ czy p.rzecznik to zrobił coś ? w tej sprawie ? czy to prawda? czy to było przkłamanie moderatora "GW" ? jest to bardzo istona wiadomość dla mnie(?) nadal uważam p.Ireneusza Lesnikowskiego za dobrego sprawozdawcę i dziękuję , za "odzywki" na forum użyczonym przez "GW".pozrd. Odpowiedz Link Zgłoś
singielek1 Szanuj Rzecznika swego. 01.12.05, 11:18 Albowiem ważne jest aby statek z obranego kursu nie zbaczał choćby Pan Prezydent i Rzecznik „lekko” się zataczał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rak50 Re: Szanuj Rzecznika swego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.05, 11:24 bardzo dobrze to ująłeś . !!!! to do wszystkich dotrze?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
aureliano4 Re: Uważajcie na wątki p. Leśnikowskiego. 01.12.05, 20:19 Czuję się zaszczycony, że wątek skromnego pracownika winnicy Pańskiej (aureliano4) został odwiedzony przez tak fenomenalny umysł jakim, bez wątpienia jest Pan Leśnikowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Re: Uważajcie na wątki p. Leśnikowskiego. IP: s2.l:* / *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.05, 00:48 Dobra,juz bez przesady,nie róbcie sobie z faceta żartów,taka jego praca i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś