kubbik1 13.05.05, 10:39 Witam Czy któras z Was stosowała te plastry???To są te plastry na odchudzanie, niby cudowne Co WY NA TO?? Pozdrawiam Magda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiali2 Re: plastry VITA SLIM ktos stosował?? 19.05.05, 13:11 Cześć, ja dałam nabrać się na te plastry. Na mnie nie działają, moja koleżanka również je kupiła i nic...... żadnej utraty wagi. Ja poszłam po rozum do głowy i udałam się do dietetyczki. Obecnie mam 9kg w dół i jest mi coraz lepiej Te plastry sa nic nie warte. Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: plastry VITA SLIM ktos stosował?? 19.05.05, 19:56 Na jednym z forów o odchudzanu dziewczyny śmiały się, że te plastry wyszczuplają jedynie w miejscu ich naklejenia Ktoś radził, by połączyć je z ćwiczeniami i dietą, to na pewno się schudnie. Ale tak myśle, że jeżeli się będzie stosować właściwą dietę i ćwiczyć, to już drogie plastyry do niczego niebędą potrzebne i lepiej te pieniądze przeznaczyć na karnet do klubu, lub strój do cwiczeń. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
natalie21 Re: plastry VITA SLIM ktos stosował?? 07.06.05, 14:26 witam Ja własnie wróciłam z apteki z plastrami vita-slim. Już sobie nakleiłam dwa i zaczynam kurację Będę co parę dni się odzywać,aby poinformować o efektach albo ich braku Zobaczę czy to cholerstwo działa czy nie. Teraz waże 67 kg. do usłyszenia niebawem Odpowiedz Link Zgłoś
danik1 Re: plastry VITA SLIM ktos stosował?? 09.06.05, 12:37 natalie21 napisała: > witam > Ja własnie wróciłam z apteki z plastrami vita-slim. > Już sobie nakleiłam dwa i zaczynam kurację > Będę co parę dni się odzywać,aby poinformować o efektach albo ich braku > Zobaczę czy to cholerstwo działa czy nie. > Teraz waże 67 kg. > do usłyszenia niebawem I jak?? Dzialaja?? Odpowiedz Link Zgłoś