Dodaj do ulubionych

Przedłużałyście włosy ?

16.07.05, 16:18
Witam. Mam problem z grzywką , a raczej z tym jak w niej wyglądam czyli
beznadziejnie.
To była najgłupsza rzecz jaką zrobiłam; podazając za panującą modą zrobiłąm
sobie grzywkę i nie mogę na siebie patrzeć.
W związku z powyższym mam pytanie - ile kosztuje przedłużenie samej grzywki
w Krakowie ?
I może jakiś adresik . Bardzo , bardzo prosze pomóżcie bo nie chcę biegać ze
spinkami we włsach jak małolata.
Obserwuj wątek
    • villemo77 Re: do moderatorki 16.07.05, 16:23
      I bardzo proszę o nie przenoszenie tego watku przynajmniej przez dzien bo na
      innym forum pewno czeka go rychła "śmierć "
    • 18lipcowa daj spokój -szybko odrośnie 16.07.05, 16:34
      a tak sobie tylko zniszczysz włosy. A przecież nie musisz upinać spinkami dla
      małolat, wsuwkami też można ładnie i dyskretnie.
    • villemo77 Re: Przedłużałyście włosy ? 17.07.05, 10:41
      a jednak umarł mój wątek . Oooo ja biedna.... Muszę w innym miejscu
      zasięgnąć informacji . No i na razie tylko wsuweczki pozostają .
      • 18lipcowa Re: Przedłużałyście włosy ? 17.07.05, 11:10
        villemo77 napisała:

        > a jednak umarł mój wątek . Oooo ja biedna.... Muszę w innym miejscu
        > zasięgnąć informacji . No i na razie tylko wsuweczki pozostają .

        No ja umarł? Przecież Ci napisałam.
        A jak chcesz wiedzieć więcej to idż na forum URODA
        • villemo77 Re: Przedłużałyście włosy ? 17.07.05, 11:14
          Tak , odpisałas ,< dzięki > ale nie podałas mi informacji na temat
          tego , o co prosiłam .
          Pozdrawiam ! ! 1
          • 18lipcowa Re: Przedłużałyście włosy ? 17.07.05, 11:18
            villemo77 napisała:

            > Tak , odpisałas ,< dzięki > ale nie podałas mi informacji na temat
            > tego , o co prosiłam .
            > Pozdrawiam ! ! 1

            Bo Ci mówię że nie warto. Zniszczysz sobie włosy, a grzywka sama w moment
            odrośnie.
            • villemo77 Re: Przedłużałyście włosy ? 17.07.05, 11:19
              No dooobra. Prawie mnie przekonałaś .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka