letniwiatr
06.05.04, 12:10
witam,
mam tachykardie bez stwierdzonej przyczyny
czy ktos z was moze orientuje sie, czy to nie jest przeciwskazaniem do ciazy,
a mianowicie czy nie wplynie na zdrowie dzidzi oraz czy nie przyczyni sie do
klopotow z porodem
prosze o sugestie
z gory dziekuje
Kasia