fifinka2
11.05.05, 18:50
Bylam u mojej ginki wkurzyla mnie niesamowicie ,nie chciala mi dac L4
mimo ze mam krotka szyjke (zamiast 3 cm mam 1.5 cm)mimo mojego stersu w pracy
i w ogole powiedziala ze nie chce sie obciazac w ZUSIE!!!i co ja mam zrobic?
na razie dala mi laskawie na 2 tyg.Co mam zrobic?Zaczac rodzic czy co zeby
dostac
to zwolnienie?