Dodaj do ulubionych

czy to ciąża??

11.04.07, 20:23
czy nadużywanie alkoholu może opoźnić okres?? robiłam test ciązowy wyszedl
negatywny. Już dwanaście dni czekam i nic... może to być ciąża??
Obserwuj wątek
    • magdulichaa Re: czy to ciąża?? 11.04.07, 22:42
      może to byc ciaża kup nowy test i zrób a jeśli wyjdzie negatywny to idź do
      ginekologa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka