Dodaj do ulubionych

Karol Godula patronym aglomeracyji?

28.09.08, 18:50
Godula zdołby sie za patrona!
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=69613025&v=2&s=0
Jak burgemastrow wszyskich przekonać?
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Karol Godula patronym aglomeracyji? 01.10.08, 17:28
      W aglomeracyji piniondz prawie nowy
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=84494794&v=2&s=0
      Dyć niy yno gryfny, bo przeca tyż zdrowy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka