broneknotgeld 28.09.08, 18:50 Godula zdołby sie za patrona! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=69613025&v=2&s=0 Jak burgemastrow wszyskich przekonać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Karol Godula patronym aglomeracyji? 01.10.08, 17:28 W aglomeracyji piniondz prawie nowy forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=84494794&v=2&s=0 Dyć niy yno gryfny, bo przeca tyż zdrowy! Odpowiedz Link Zgłoś