Dodaj do ulubionych

sa tu mamy mieszkajace w Norwegii?

19.01.04, 21:33
Szukam takich mam a i niekoniecznie mam hehe a w szczegolnosci ze Stavanger
ale niekoniecznie smile
Obserwuj wątek
    • moss7 Re: sa tu mamy mieszkajace w Norwegii? 02.02.04, 12:25
      Witam,nie mieszkam niestety w Stavanger,tylko w Ulvik,kolo Voss. Szukalam od
      dwoch miesiecy mam z Norwegii od dwoch miesiecy i puchy. jestem codziennie na
      forum Porod i ciaza. Zapraszam
      • saras1 Re: sa tu mamy mieszkajace w Norwegii? 03.03.04, 22:34
        Czesc,
        Jest coraz lepiej ja od 3-lat szukam mam z Norwegii. Znalazlam tylko jedna.
        Ja mieszkam w Oslo.
        • moniczek8 Re: sa tu mamy mieszkajace w Norwegii? 02.12.04, 17:35
          Czesc!!
          Ja mieszkam w Polsce,ale mam przyjaciol w Norwegii.Mieszkam tam sympatyczna
          Ania,ktora niebawem bedzie mama.Mieszka w Oslo.
        • esteel Re: sa tu mamy mieszkajace w Norwegii? 02.12.04, 22:05
          Haja
          ja mieszkam w Oslo ( Thomas Heftys Gate) mam 18miesiecznego synka. Pozdrawiam E.
    • jo_jo Re: sa tu mamy mieszkajace w Norwegii? 04.03.04, 01:04
      Pozdrawiam z Oslo, gdzie mieszkam od lat kilku. Rowniez jako mama, ale nie
      tylko... ;c)
      • saras1 Re: sa tu mamy mieszkajace w Norwegii? 09.03.04, 22:15
        Mieszkam no Høybråtenvn. a Ty gdzie????, moze wypijemy jakas kawe???
        • jo_jo saras1, 23.03.04, 12:11
          Odpisalam Ci na tzw. priva (juz jakis czas temu zreszta).
      • ewaand Re: sa tu mamy mieszkajace w Norwegii? 15.02.05, 13:39
        Mam krótkie pytanie do mam mieszkających w Oslo. Spędzę z 5 latkiem jeden dzień
        w Oslo i stąd moje pytanie, co można ciekawego zobaczyć z takim maluchem, jakiej
        temperatury i pogody mogę się spodziewać pod koniec kwietnia.
        Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję.
        pozdrawiam
        Ewa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka