ajotka
21 lat temu
Proszę poradździe jak wyczyścić szufladę i otwór do którego ona wchodzi w 10-
letniej pralce Whirpool.Wszystko coraz bardziej oblepione jest szarym nalotem
z proszku i mydlin.Mam wrażenie, że przez to pralka nie pierze tak jak
powinna, po pobraniu wody część proszku zostaje w szufladzie.Co zrobić żeby
to wszystko rozpuścić i usunąć?