coollturalny 01.03.09, 18:48 zapraszam do komentowania: www.stetinum.pl. Red. Naczelny - Rafał Jesswein Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: vx Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.cyberlynx.eu 01.03.09, 19:10 coollturalny napisała: > Red. Naczelny - Rafał > Jesswein Bu ha... bu ha ha Bu hah hah hah ahhahhahahahhahaaa !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZED :) IP: *.ipspace.xilinx.com 02.03.09, 00:29 z internetem, moje drogie malkontenckie pierdoly, jest tak, ze jak wam sie nie podoba jakas strona to nie musicie na nia wchodzic. ja wszedlem, mi sie podoba. o ile nie zatonie w temacie spraw drobnych i blachych to bedzie ciekawe miejsce dla odwiedzin i lektury. na razie poczekamy, miejmy nadzieje, ze bedzie sie rozwijac. na razie jest za wczesnie by skreslac a niektorzy juz to zrobili, ale to ich problem. zycze powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABW Re: :) IP: *.chello.pl 02.03.09, 00:47 Widzę, że tu część szuka układów, a część jak zwykle tylko krytykuje. Wszędzie tylko szukacie podstępu i kto i ile na tym zarabia.. Przyłączam się do wypowiedzi ZEDa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do psów ogrodnika Re: :) IP: *.szczecin.mm.pl 02.03.09, 02:07 spiskowa teoria dziejów! a oni się tym karmią... Na szczęście zostało im tylko kłapanie na forum, chowając się za swoimi (pseudo)nimami. Nie pasuje im że ktoś zamiast kłapać i biadolić bierze się do roboty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -.- Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 06:40 Co kto pisze to jego wolna wola,ale za czym ty się chowasz. Nim kogokolwiek określisz jakimkolwiek mianem-POMYŚL.Przeglądałam stronę,jest jaka jest,zobaczę za jakiś czas co i w jakim stylu będzie zawierała,a gwoli ścisłości to tym stylem wypowiedzi zniechęcasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.chello.pl 01.03.09, 19:42 www.naszemiasto.stetinum.pl/images/default/rafaljesswein.gif red. nasz.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.09, 19:50 Gość portalu: Gość napisał(a): > www.naszemiasto.stetinum.pl/images/default/rafaljesswein.gif > red. nasz.? Nasz, swój człowiek znaczy. :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z absztyf stracił pracę w banku ? słaby był :)))) IP: 77.242.225.* 01.03.09, 19:46 wyjątkowy syf prowadzony przez wyjątkową miernotę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aster Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 19:49 ale co ja mam komentować jak tam nic nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shalalala Już wkrótce! IP: 62.141.52.* 01.03.09, 19:58 Na portalu stetinum spodziewajmy się felietonów krytykujących radną Jacynę-Witt, pisanych przez "red. naszego" :D:D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-partyzant Re: Już wkrótce! 01.03.09, 20:02 za to wychwalających pod niebiosa Jacka Piechotę i Dariusza Wieczorka :)))) ale Rafi, oni są już historią, dla kogo teraz będziesz miauczał ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abe Re: Już wkrótce! IP: 194.73.229.* 01.03.09, 20:10 prawdziwy-partyzant napisał: > ale Rafi, dla kogo teraz będziesz miauczał ? Nie chce mi się z tobą gadać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twarda wazelina Re: Już wkrótce! IP: *.chello.pl 01.03.09, 20:53 czy ta strona i redaktorzy z obsługą są dotowanie przez urząd miasta? Skąd macie na to pieniądze? Bo nie robicie tego za friko. tam na zdjęciu pod tyt,O nas jest kilka paszczy z UM. Kolory strony tez w tak zwanych Kolorach chińskiej bielizny , czyli blado to wygląda. Ja rozumiem ,że pan RJ jest zasłużony dla miasta i lewicy , ale ja chyba nie muszę do tego dokładać ze swoich podatków . www.stetinum.pl/bindata/images/IMGa08ecea0839c3cc3d4a5b76453d59904.jpg To jak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Już wkrótce! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.09, 21:06 Gość portalu: twarda wazelina napisał(a): > czy ta strona i redaktorzy z obsługą są dotowanie przez urząd miasta? > Skąd macie na to pieniądze? Bo nie robicie tego za friko. > tam na zdjęciu pod tyt,O nas jest kilka paszczy z UM. > Kolory strony tez w tak zwanych Kolorach chińskiej bielizny , czyli blado to > wygląda. > Ja rozumiem ,że pan RJ jest zasłużony dla miasta i lewicy , ale ja chyba nie > muszę do tego dokładać ze swoich podatków . " www.naszemiasto.stetinum.pl/pl/wiadomosci/komentarze_wiadomosci/stetinum_powitanie ~absztyfikant (Centrum) 2009-03-01 - 20:53 | Zgłoś do moderacji ten portal jest super, ten portal jest cool!!! uwielbiam takie portale, uwielbiam uwielbiać! do boju Polsko!!!! Jacek Piechota naszym przyjacielem jest!!!" :)))) Wszystko jasne Odpowiedz Link Zgłoś
mieszkaniecszczecina Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:59 Widzę, że Panowie tryskają jadem jak ktoś coś dobrze zrobi. Od razu najlepiej wyzwać od czerwonych, potem zarzucić proniemieckie konotacje i na koniec dorzucić, że to strona Krzystka. Ludzie - opamiętajcie się! Czy to miasto nie zasługuje na dobry portal? Gość portalu: aster napisał(a): > ale co ja mam komentować jak tam nic nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
tateti Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:24 Czyżby to przygotowanie do kampanii wyborczej? Rozumiem, że SLD rozpoczęło bój o mandaty. Żeby nie skończyło się na mandatach za prowadzenie pod wpływem alkoholu i oraz zły stan techniczny. Odpowiedz Link Zgłoś
switonemsi Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:28 Ładnie wyglada, ale zero oryginalnosci... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:29 a mnie się podoba jakem szczecinianka Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-partyzant Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:34 beatrix13 napisała: > a mnie się podoba jakem szczecinianka tobie Krzystek się podobał... Odpowiedz Link Zgłoś
glut2 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:36 Portal jak portal tylko dlaczego sie tak glupawo nazywa jakies tam stetinium a nie można normalnie było szczecin.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: info Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.dyn.optonline.net 01.03.09, 21:52 glut2 napisała: > Portal jak portal tylko dlaczego sie tak glupawo nazywa > jakies tam stetinium a nie można normalnie było szczecin.pl primo: szczecin.pl jest zarezerwowany dla miasta secundo: stetinum dlatego żeby przygotować nas na powrót prawowitych dawnych właścicieli tego miasta, a dla nich wymówienie zgłosek "szcz" jest niemożliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.szczecin.mm.pl 01.03.09, 21:54 stetinum to nazwa łacińska, nie niemiecka Odpowiedz Link Zgłoś
glut2 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 22:21 a jak łacina ?ta brukowa hahaah Odpowiedz Link Zgłoś
mieszkaniecszczecina Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:57 Oj łośku, do szkoły! Stetinum to łacińska nazwa miasta stosowana przez wiele narodów. O jakich właścicielach zatem myślisz? Gość portalu: info napisał(a): > glut2 napisała: > > > Portal jak portal tylko dlaczego sie tak glupawo nazywa > > jakies tam stetinium a nie można normalnie było szczecin.pl > > primo: szczecin.pl jest zarezerwowany dla miasta > secundo: stetinum dlatego żeby przygotować nas na powrót prawowitych dawnych > właścicieli tego miasta, a dla nich wymówienie zgłosek "szcz" jest niemożliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 23:01 mieszkaniecszczecina napisał: > Oj łośku, do szkoły! > Stetinum to łacińska nazwa miasta stosowana przez wiele narodów. > O jakich właścicielach zatem myślisz? ..................... zapewne o Łymianach myślał Odpowiedz Link Zgłoś
glut2 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 22:20 aaaa to teraz kumam :-)a krzystek jak one wymowią/ wymamiają krystek czy jak ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zmęczony69 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy IP: *.chello.pl 01.03.09, 22:01 Stronka OK, tylko mam nadzieję, że z naszych podatków nikt do tego dopłacać tym razem nie będzie! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=91946347&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masa Jesszwin nigdy własnym groszem nie ryzykował IP: 77.242.225.* 01.03.09, 22:06 całe życie na drapanym, pensyjce lub państwowym... zatem nie zdziwię się jeśli to kolejna inicjatywa marnująca grosz publiczny :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masakra portal dla kabla i zeda :)) IP: 77.242.225.* 01.03.09, 22:00 a na bramce bendom stać beatrix i exman. nie, dziękuję... Odpowiedz Link Zgłoś
glut2 Re: portal dla kabla i zeda :)) 01.03.09, 22:25 a co to otwiera sie kolejny burdel hahahahahah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZED Re: portal dla kabla i zeda :)) IP: *.ipspace.xilinx.com 02.03.09, 00:26 oj, jak mi was szkoda, biedne miejskie zarazki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.szczecin.mm.pl 01.03.09, 23:01 I po co było zapraszać tą miernotę? Jedyne co potrafią robić to ujadać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Off Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.chello.pl 02.03.09, 00:41 coollturalny napisała: > zapraszam do komentowania: www.stetinum.pl. Red. Naczelny - Rafał > Jesswein Jesswein, czy to przypadek, że takie samo nazwisko nosi żona niejakiego Wójcika z OFFicjalnej Cyny? Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: A co to znaczy portal społecznościowy? 02.03.09, 09:10 A czemu niektórzy uciekają od nazwy naszego miasta Szczecin? Wymyślają fonetyczne zapisy czy łacińskie nazwy? Ciekaw jestem czy to ułatwi identyfikację nazwy miasta z miastem czy wręcz przeciwnie powodując zamieszanie z nazwami? Czy inne miasta też wymyślają inne nazwy? Powiedzmy polskie miasta ale i inne? Jak jest Berlin po Lacinie? Odpowiedz Link Zgłoś
hsps Berlin po lacinie? 02.03.09, 09:17 andreas.007 napisał: > Jak jest Berlin po Lacinie? Po lacinie to nie wiem, ale niedawno slyszalem chyba wloska nazwe: Berlinale :) :) :) Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Berlin po lacinie? 02.03.09, 09:28 Włosi to nawet Rzym i Wenecje inaczej nazywają. Czy takie odmienne nazywanie nie spowoduje, ze trudniej będzie znaleźć nawet w GPS? Miałem problem właśnie z nazwami we Wloszech. Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Berlin po lacinie? 02.03.09, 09:43 Dlaczego promocja miasta idzie u nas w parze z tworzeniem różnych alternatywnych nazw? A jak jest Szczecin po chińsku? Może czas na promocje Szczecina po chińsku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Berlin po lacinie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.09, 09:50 andreas.007 napisał: > A jak jest Szczecin po chińsku? > Może czas na promocje Szczecina po chińsku? translate.google.com/translate_t#pl|zh-CN|szczecin Całkiem zgrabne krzaczki: 什切青 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc Berlin po lacinie: 02.03.09, 10:49 To Berolina, a po slowiansku, to Kopanica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -.- Re: po lacinie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 20:59 Witam SzP Andreasie-nastała taka dziwna maniera jakby przedstawiciele władz tego miasta wstydzili się jego nazwy,- to wymyślają jakiś dziwoląg pseudo-fonetyczny,to powstają portale powielające wydania gazetowe tylko ....właśnie co to wnosi-moim skromnym zdaniem nic nowego,nic świeżego,na ten czas takie jakieś mało wyraziste,a może czas zareklamować portal stetinum i cynki papuasom...... ,chyba się czepiam,ale Szczecin to Szczecin, Gryf powinien być Gryfem,a nie takie rozmemłane dziwolągi i ...... ,ja jestem i chcę być mieszkanką Szczecina-a nie błednie fonetycznego zawijasa w rozdeptanej plamie z jakimiś cynkami i oskubanym z piór Gryfem,a może jednak lepiej- ....-albo lapillo notare diem...... . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -.- Re: A co to znaczy portal społecznościowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 23:08 SzP A-007- Zdjęcie-FALA-świetne,CHMUR-bardzo fajne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: floating.president co mi sie nie podoba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 13:40 Nie podoba mi się skrytość tej strony WWW. Większość stron WWW trzyma sie standardu i podaje w działach : O Nas/Inwestorzy/Kontakt itp działach kto jest właścicielem strony, kto ją finansuje itp Ta strona jest taka skryta w tej kwestii i anonimowa.Czyja Ona jest ? Kto ją założył, kto finansuje, czy jest prywatna czy jest w tym jakiś budzet itd itd. W tej kwestii nie trzyma elementarnych standardów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mojzes przed każdymi wyborami pojawiają się sępy IP: 94.254.180.* 02.03.09, 13:55 pokroju kudłatego red.nacza krążące dookoła publicznej kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.09, 10:28 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michu Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: 83.168.111.* 16.03.09, 17:12 Uważam ze jest to bardzo dobra stronka , a raczej duża strona. Mam nadzieje, ze szybko się rozwinie... Odpowiedz Link Zgłoś
mar_fi Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 16.03.09, 20:33 Bardzo fajna, przyjazna stronka. Zapodałem na niej już trochę zdjęć. Pozwólcie mu sie rozwinąć. Totalny bałagan jaki wprowadził Andreas na FF - Szczecin, brak jakiejkolwiek reakcji Alberta spowodował, że ja i wielu fotomaniakow zwinęło manatki i odeszło. Umieszczanie tam swoich zdjęc przestało sprawiać przyjemność. Pozdrawiam serdecznie! mar_fi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.chello.pl 21.03.09, 22:44 Gość portalu: po in fo napisał(a): > Dni ich są policzone, to zagrywka piskorczyków(zreanimowane SD) > pod eurowybory. > Jak tylko przerżną to portal się wyłączy :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=93038368&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
otuspodatki Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 22.03.09, 18:29 No cóż, czas pokaże czy podejrzenia występujące na tym forum się potwierdzą. Wiem od znajomego, że tak być nie powinno. Poczekam - zobaczę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exe Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.static.espol.com.pl 01.04.09, 19:14 LOT na MARSA jednak sie odbędzie: www.naszemiasto.stetinum.pl/pl/wiadomosci/felietony_wiadomosci/Poleca_na_Marsa01042009 :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: echhh Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.static.espol.com.pl 07.04.09, 21:43 związkowcy rozwalą ostatni duzy zakład w miescie : www.biznes.stetinum.pl/pl/wiadomosci/szczecinskie_firmy/Wewnetrzny_sprzeciw_w_Policach Odpowiedz Link Zgłoś