Dodaj do ulubionych

Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecinie

01.03.09, 18:48
zapraszam do komentowania: www.stetinum.pl. Red. Naczelny - Rafał
Jesswein
Obserwuj wątek
    • Gość: vx Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.cyberlynx.eu 01.03.09, 19:10
      coollturalny napisała:

      > Red. Naczelny - Rafał
      > Jesswein

      Bu ha... bu ha ha Bu hah hah hah ahhahhahahahhahaaa !!!!!!!!
      • Gość: ZED :) IP: *.ipspace.xilinx.com 02.03.09, 00:29
        z internetem, moje drogie malkontenckie pierdoly, jest tak, ze jak wam sie nie
        podoba jakas strona to nie musicie na nia wchodzic.

        ja wszedlem, mi sie podoba. o ile nie zatonie w temacie spraw drobnych i
        blachych to bedzie ciekawe miejsce dla odwiedzin i lektury. na razie poczekamy,
        miejmy nadzieje, ze bedzie sie rozwijac. na razie jest za wczesnie by skreslac a
        niektorzy juz to zrobili, ale to ich problem.

        zycze powodzenia.
        • Gość: ABW Re: :) IP: *.chello.pl 02.03.09, 00:47
          Widzę, że tu część szuka układów, a część jak zwykle tylko krytykuje. Wszędzie
          tylko szukacie podstępu i kto i ile na tym zarabia..

          Przyłączam się do wypowiedzi ZEDa.
          • Gość: do psów ogrodnika Re: :) IP: *.szczecin.mm.pl 02.03.09, 02:07
            spiskowa teoria dziejów! a oni się tym karmią... Na szczęście zostało im tylko
            kłapanie na forum, chowając się za swoimi (pseudo)nimami. Nie pasuje im że ktoś
            zamiast kłapać i biadolić bierze się do roboty.
            • Gość: -.- Re: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 06:40
              Co kto pisze to jego wolna wola,ale za czym ty się chowasz.
              Nim kogokolwiek określisz jakimkolwiek mianem-POMYŚL.Przeglądałam
              stronę,jest jaka jest,zobaczę za jakiś czas co i w jakim stylu
              będzie zawierała,a gwoli ścisłości to tym stylem wypowiedzi
              zniechęcasz.
        • switonemsi Re: :) 02.03.09, 09:51
          Właśnie!
    • Gość: Gość Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.chello.pl 01.03.09, 19:42
      www.naszemiasto.stetinum.pl/images/default/rafaljesswein.gif
      red. nasz.?
      • Gość: gość Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.09, 19:50
        Gość portalu: Gość napisał(a):

        > www.naszemiasto.stetinum.pl/images/default/rafaljesswein.gif
        > red. nasz.?

        Nasz, swój człowiek znaczy.
        :)))))
    • Gość: z absztyf stracił pracę w banku ? słaby był :)))) IP: 77.242.225.* 01.03.09, 19:46
      wyjątkowy syf prowadzony przez wyjątkową miernotę...
    • Gość: aster Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.09, 19:49
      ale co ja mam komentować jak tam nic nie ma?
      • Gość: shalalala Już wkrótce! IP: 62.141.52.* 01.03.09, 19:58
        Na portalu stetinum spodziewajmy się felietonów krytykujących radną Jacynę-Witt,
        pisanych przez "red. naszego" :D:D:D:D:D
        • prawdziwy-partyzant Re: Już wkrótce! 01.03.09, 20:02
          za to wychwalających pod niebiosa Jacka Piechotę i Dariusza Wieczorka :))))

          ale Rafi, oni są już historią, dla kogo teraz będziesz miauczał ?
          • Gość: abe Re: Już wkrótce! IP: 194.73.229.* 01.03.09, 20:10
            prawdziwy-partyzant napisał:
            > ale Rafi, dla kogo teraz będziesz miauczał ?

            Nie chce mi się z tobą gadać...
            • Gość: twarda wazelina Re: Już wkrótce! IP: *.chello.pl 01.03.09, 20:53
              czy ta strona i redaktorzy z obsługą są dotowanie przez urząd miasta?
              Skąd macie na to pieniądze? Bo nie robicie tego za friko.
              tam na zdjęciu pod tyt,O nas jest kilka paszczy z UM.
              Kolory strony tez w tak zwanych Kolorach chińskiej bielizny , czyli blado to
              wygląda.
              Ja rozumiem ,że pan RJ jest zasłużony dla miasta i lewicy , ale ja chyba nie
              muszę do tego dokładać ze swoich podatków .

              www.stetinum.pl/bindata/images/IMGa08ecea0839c3cc3d4a5b76453d59904.jpg
              To jak?
              • Gość: . Re: Już wkrótce! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.09, 21:06
                Gość portalu: twarda wazelina napisał(a):

                > czy ta strona i redaktorzy z obsługą są dotowanie przez urząd miasta?
                > Skąd macie na to pieniądze? Bo nie robicie tego za friko.
                > tam na zdjęciu pod tyt,O nas jest kilka paszczy z UM.
                > Kolory strony tez w tak zwanych Kolorach chińskiej bielizny , czyli blado to
                > wygląda.
                > Ja rozumiem ,że pan RJ jest zasłużony dla miasta i lewicy , ale ja chyba nie
                > muszę do tego dokładać ze swoich podatków .


                "
                www.naszemiasto.stetinum.pl/pl/wiadomosci/komentarze_wiadomosci/stetinum_powitanie
                ~absztyfikant (Centrum)
                2009-03-01 - 20:53 | Zgłoś do moderacji
                ten portal jest super, ten portal jest cool!!! uwielbiam takie portale,
                uwielbiam uwielbiać! do boju Polsko!!!! Jacek Piechota naszym przyjacielem jest!!!"

                :))))

                Wszystko jasne
      • mieszkaniecszczecina Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:59
        Widzę, że Panowie tryskają jadem jak ktoś coś dobrze zrobi. Od razu
        najlepiej wyzwać od czerwonych, potem zarzucić proniemieckie
        konotacje i na koniec dorzucić, że to strona Krzystka.

        Ludzie - opamiętajcie się! Czy to miasto nie zasługuje na dobry
        portal?

        Gość portalu: aster napisał(a):

        > ale co ja mam komentować jak tam nic nie ma?

    • tateti Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:24
      Czyżby to przygotowanie do kampanii wyborczej? Rozumiem, że SLD
      rozpoczęło bój o mandaty. Żeby nie skończyło się na mandatach za
      prowadzenie pod wpływem alkoholu i oraz zły stan techniczny.
    • switonemsi Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:28
      Ładnie wyglada, ale zero oryginalnosci...
      • beatrix13 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:29
        a mnie się podoba jakem szczecinianka
        • prawdziwy-partyzant Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:34
          beatrix13 napisała:

          > a mnie się podoba jakem szczecinianka

          tobie Krzystek się podobał...
    • glut2 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:36
      Portal jak portal tylko dlaczego sie tak glupawo nazywa
      jakies tam stetinium a nie można normalnie było szczecin.pl
      • Gość: info Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.dyn.optonline.net 01.03.09, 21:52
        glut2 napisała:

        > Portal jak portal tylko dlaczego sie tak glupawo nazywa
        > jakies tam stetinium a nie można normalnie było szczecin.pl

        primo: szczecin.pl jest zarezerwowany dla miasta
        secundo: stetinum dlatego żeby przygotować nas na powrót prawowitych dawnych
        właścicieli tego miasta, a dla nich wymówienie zgłosek "szcz" jest niemożliwe.
        • Gość: gość Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.szczecin.mm.pl 01.03.09, 21:54
          stetinum to nazwa łacińska, nie niemiecka
          • glut2 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 22:21
            a jak łacina ?ta brukowa hahaah
        • mieszkaniecszczecina Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 21:57
          Oj łośku, do szkoły!
          Stetinum to łacińska nazwa miasta stosowana przez wiele narodów.
          O jakich właścicielach zatem myślisz?

          Gość portalu: info napisał(a):

          > glut2 napisała:
          >
          > > Portal jak portal tylko dlaczego sie tak glupawo nazywa
          > > jakies tam stetinium a nie można normalnie było szczecin.pl
          >
          > primo: szczecin.pl jest zarezerwowany dla miasta
          > secundo: stetinum dlatego żeby przygotować nas na powrót
          prawowitych dawnych
          > właścicieli tego miasta, a dla nich wymówienie zgłosek "szcz" jest
          niemożliwe.

          • beatrix13 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 23:01
            mieszkaniecszczecina napisał:

            > Oj łośku, do szkoły!
            > Stetinum to łacińska nazwa miasta stosowana przez wiele narodów.
            > O jakich właścicielach zatem myślisz?
            .....................

            zapewne o Łymianach myślał
        • glut2 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 01.03.09, 22:20
          aaaa to teraz kumam :-)a krzystek jak one wymowią/ wymamiają krystek
          czy jak ?
      • Gość: Zmęczony69 Re: Ruszył nowy portal społecznościowy IP: *.chello.pl 01.03.09, 22:01
        Stronka OK, tylko mam nadzieję, że z naszych podatków nikt do tego dopłacać tym
        razem nie będzie!
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=91946347&v=2&s=0
        • Gość: masa Jesszwin nigdy własnym groszem nie ryzykował IP: 77.242.225.* 01.03.09, 22:06
          całe życie na drapanym, pensyjce lub państwowym... zatem nie zdziwię się jeśli to kolejna inicjatywa marnująca grosz publiczny :(((
    • Gość: masakra portal dla kabla i zeda :)) IP: 77.242.225.* 01.03.09, 22:00
      a na bramce bendom stać beatrix i exman.

      nie, dziękuję...
      • glut2 Re: portal dla kabla i zeda :)) 01.03.09, 22:25
        a co to otwiera sie kolejny burdel hahahahahah
        • Gość: ZED Re: portal dla kabla i zeda :)) IP: *.ipspace.xilinx.com 02.03.09, 00:26
          oj, jak mi was szkoda, biedne miejskie zarazki.
    • Gość: gość Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.szczecin.mm.pl 01.03.09, 23:01
      I po co było zapraszać tą miernotę? Jedyne co potrafią robić to ujadać!
      • Gość: Off Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.chello.pl 02.03.09, 00:41
        coollturalny napisała:

        > zapraszam do komentowania: www.stetinum.pl. Red. Naczelny - Rafał
        > Jesswein

        Jesswein, czy to przypadek, że takie samo nazwisko nosi żona niejakiego Wójcika
        z OFFicjalnej Cyny?

    • andreas.007 A co to znaczy portal społecznościowy? 02.03.09, 08:49

      • andreas.007 Re: A co to znaczy portal społecznościowy? 02.03.09, 09:10
        A czemu niektórzy uciekają od nazwy naszego miasta Szczecin?
        Wymyślają fonetyczne zapisy czy łacińskie nazwy?

        Ciekaw jestem czy to ułatwi identyfikację
        nazwy miasta z miastem czy wręcz przeciwnie
        powodując zamieszanie z nazwami?

        Czy inne miasta też wymyślają inne nazwy?
        Powiedzmy polskie miasta ale i inne?
        Jak jest Berlin po Lacinie?
        • hsps Berlin po lacinie? 02.03.09, 09:17
          andreas.007 napisał:

          > Jak jest Berlin po Lacinie?

          Po lacinie to nie wiem, ale niedawno slyszalem chyba wloska nazwe:
          Berlinale :) :) :)
          • andreas.007 Re: Berlin po lacinie? 02.03.09, 09:28
            Włosi to nawet Rzym i Wenecje inaczej nazywają.

            Czy takie odmienne nazywanie nie spowoduje,
            ze trudniej będzie znaleźć nawet w GPS?
            Miałem problem właśnie z nazwami we Wloszech.
            • andreas.007 Re: Berlin po lacinie? 02.03.09, 09:43
              Dlaczego promocja miasta idzie u nas w parze
              z tworzeniem różnych alternatywnych nazw?
              A jak jest Szczecin po chińsku?
              Może czas na promocje Szczecina po chińsku?
              • Gość: gość Re: Berlin po lacinie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.09, 09:50
                andreas.007 napisał:
                > A jak jest Szczecin po chińsku?
                > Może czas na promocje Szczecina po chińsku?

                translate.google.com/translate_t#pl|zh-CN|szczecin
                Całkiem zgrabne krzaczki:
                什切青

                ;)
                • swarozyc Berlin po lacinie: 02.03.09, 10:49
                  To Berolina, a po slowiansku, to Kopanica.
              • Gość: -.- Re: po lacinie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 20:59
                Witam SzP Andreasie-nastała taka dziwna maniera jakby
                przedstawiciele władz tego miasta wstydzili się jego nazwy,-
                to wymyślają jakiś dziwoląg pseudo-fonetyczny,to powstają portale
                powielające wydania gazetowe tylko ....właśnie co to wnosi-moim
                skromnym zdaniem nic nowego,nic świeżego,na ten czas takie jakieś
                mało wyraziste,a może czas zareklamować portal stetinum i cynki
                papuasom...... ,chyba się czepiam,ale Szczecin to Szczecin, Gryf
                powinien być Gryfem,a nie takie rozmemłane dziwolągi i ...... ,ja
                jestem i chcę być mieszkanką Szczecina-a nie błednie fonetycznego
                zawijasa w rozdeptanej plamie z jakimiś cynkami i oskubanym z piór
                Gryfem,a może jednak lepiej-
                ....-albo lapillo notare diem...... .
      • Gość: -.- Re: A co to znaczy portal społecznościowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 23:08
        SzP A-007- Zdjęcie-FALA-świetne,CHMUR-bardzo fajne.
    • Gość: floating.president co mi sie nie podoba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 13:40
      Nie podoba mi się skrytość tej strony WWW.
      Większość stron WWW trzyma sie standardu i podaje w działach : O
      Nas/Inwestorzy/Kontakt itp działach kto jest właścicielem strony,
      kto ją finansuje itp
      Ta strona jest taka skryta w tej kwestii i anonimowa.Czyja Ona
      jest ? Kto ją założył, kto finansuje, czy jest prywatna czy jest w
      tym jakiś budzet itd itd. W tej kwestii nie trzyma elementarnych
      standardów.
      • Gość: mojzes przed każdymi wyborami pojawiają się sępy IP: 94.254.180.* 02.03.09, 13:55
        pokroju kudłatego red.nacza krążące dookoła publicznej kasy.
    • Gość: r Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.09, 10:28
      :)
    • Gość: Michu Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: 83.168.111.* 16.03.09, 17:12
      Uważam ze jest to bardzo dobra stronka , a raczej duża strona. Mam nadzieje, ze
      szybko się rozwinie...
      • mar_fi Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 16.03.09, 20:33
        Bardzo fajna, przyjazna stronka. Zapodałem na niej już trochę zdjęć.
        Pozwólcie mu sie rozwinąć.

        Totalny bałagan jaki wprowadził Andreas na FF - Szczecin, brak jakiejkolwiek reakcji Alberta spowodował, że ja i wielu fotomaniakow zwinęło manatki i odeszło. Umieszczanie tam swoich zdjęc przestało sprawiać przyjemność.

        Pozdrawiam serdecznie! mar_fi
        • Gość: ; Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.chello.pl 21.03.09, 22:44
          Gość portalu: po in fo napisał(a):

          > Dni ich są policzone, to zagrywka piskorczyków(zreanimowane SD)
          > pod eurowybory.
          > Jak tylko przerżną to portal się wyłączy :)
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=93038368&v=2&s=0
    • otuspodatki Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin 22.03.09, 18:29
      No cóż, czas pokaże czy podejrzenia występujące na tym forum się
      potwierdzą.
      Wiem od znajomego, że tak być nie powinno.
      Poczekam - zobaczę.
    • Gość: exe Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.static.espol.com.pl 01.04.09, 19:14
      LOT na MARSA jednak sie odbędzie:

      www.naszemiasto.stetinum.pl/pl/wiadomosci/felietony_wiadomosci/Poleca_na_Marsa01042009
      :-))
    • Gość: echhh Re: Ruszył nowy portal społecznościowy w Szczecin IP: *.static.espol.com.pl 07.04.09, 21:43
      związkowcy rozwalą ostatni duzy zakład w miescie :

      www.biznes.stetinum.pl/pl/wiadomosci/szczecinskie_firmy/Wewnetrzny_sprzeciw_w_Policach
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka