Dodaj do ulubionych

co za rok! ;-) ANTONY & THE JONHSONS w Poznaniu?

19.02.06, 23:06
Sensacja-rewelacja! Na poznański festiwal Malta w czerwcu organizatorzy
przygotowują - w ramach prezentacji amerykańskiej sceny związanej obecnie z
Nowym Jorkiem - koncerty Antony'ego & The Johnsons, Devendry Banharta, Animal
Collective i Joanny Newsom. I to nie jest Prima Aprilis. To się dzieje
naprawdę... Trzymamy kciuki, żeby do koncertów doszło.
źródło HCH.blox.pl

czyżby Polska przestała być za przeproszeniem zadupiem Europy po względem
koncertów? Deep Purple, Depeche Mode x2, The Rolling Stones, Simple Minds,
The Prodigy, gwiazdy na Opener Festival (Placebo, Franz Ferdinand, Pharrell),
Tool, może David Gray i Morrissey, a może nawet Sigur Ros na Opener... a to
dopiero początek roku smile
Obserwuj wątek
    • jan_telecki Re: co za rok! ;-) ANTONY & THE JONHSONS w Poznan 20.02.06, 11:24
      niestety to tylko jaskólki,

      koncertowym zadupiem bedziemy jeszcze ze 20 lat
      dopóki nie ruszy w tym kraju normalna sprzedaż plyt
      tzn dopoki ludzi zacznie byc stac te plyty kupowac.
    • Gość: handsome devil Re: co za rok! ;-) ANTONY & THE JONHSONS w Poznan IP: *.chello.pl 20.02.06, 14:19
      >Morrissey

      oby.
    • volga_jasnowidzaca Re: co za rok! ;-) ANTONY & THE JONHSONS w Poznan 20.02.06, 16:14
      W jakich dokłądnie danich odbywa się Malta?

      Jezu, z pracy mnie wywalą przez te koncerty w tym roku, w lipcu Haineken
      (PLACEBO!!!!!!) i dwa Berliny (Depeche Mode), w czerwcy Legia i Budapeszt (też
      DM) i Malta...
    • sonia34 Re: co za rok! ;-) 17.06.06, 18:14
      A bilety do kupienia www.shortcut.pl
      • Gość: pani_dj Re: co za rok! ;-) IP: *.acn.waw.pl 17.06.06, 21:07
        bileciki zanabyte.
        umieram, po prostu umieram z ekstazy na sama mysl.. a jak to sie faktycznie
        bedzie dzialo.. to.. o boze!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka