-
Która, przynajmniej częściowo nadaje się na spacer z wózkiem (spacerówka-parasolka więc z kiepskimi kołami) ? Częściowo na pewno Kościeliska, ale może coś jeszcze ? Bliżej Białki Tatrzańskiej może ?
-
Planuje wyjazd w góry jesienią, młodszy syncio bedzie zbyt mały na nosidło
wiec tego roku pozostają nam spacery dolinami. Nie znam okolic zakopca ale
wydaje mi sie ze to chyba jedyne miejsce gdzie mozna połazic z wózkiem i
nasze ukochane bieszczady na młodszego muszą poczekac do przyszłego roku ;)
Proszę o rade, które dolinki sa przejezdne solidnym terenowym wózkiem z
maleństwem, ewentualnie jakies inne propozycje tras spacerowych dla dzielnego
piechura 3 latka i mamy z wózkiem
...
-
Lipowa Dolina (gosp. agro pod Kazimierzem Dln)pojawia się tu na forum w wielu
postach ale może ktoś jeszcze nie słyszał o tym miejscu? Byłam w ostatni
weekend i szczerze polecam - miejsce magiczne, pięknie położone wśród wzgórz,
wokół kwitnące sady, wąwozy do których można wybrać się na spacer, otwarci,
pełni pomysłów właściciele. Pyszne domowe konfitury a nawet specjały, o
których w życiu nie słyszałam - konfitury z mniszka!!!. Jedzonko generalnie
bardzo dobre, domowe aczkolwiek ...
-
Byliśmy z 2 dzieci: 6 miesięcy i 4 lata w Tatrach. Starsza chodziła dzielnie,
w nagrody dostawała naklejki i odznaki, pocztówki z pieczątkami z dolinek.
Młodsza była noszona w nosidełku i czasem w chuście. Polecamy Dolina Małej
łąki, Strążyska, Chochołowska,Polana Kalatówki, Hala Kondratowa,Dolina Białej,
Ku Dziurze, Miętusia, wjazd Kasprowy i Gubałówka. Szczegóły podam jeżeli ktoś
jest zainteresowany.
-
Kochani co można zwiedzić w Zakopanem wózkiem z dzieckiem, jakie
szlaki, doliny. Z góry dziękuję za podpowiedz:)
-
kochane, mam pytanko o to gospodarstwo. czy spokojnie można tam pojechać z
półtora roczną córeczką? czy za te pieniądze można dobrze zjeść? byłam na
stronce - oferta kusząca, a co z waszym doświadczeniem? wybiera tam się ktoś w
zbliżające się wakacje? dzięki za odpowiedzi.
-
Mam pytanko do osób mieszkających w Zakopcu lub znających go. Otóż na
początku września chcemy wybrać się z naszą półroczną córeczką na tydzień
właśnie do tego miasta. Sądzę, że o tej porze roku nie powinno być problemów
z zakwaterowaniem, dlatego pomyślałam,że najlepiej będzie jak pojedziemy "w
ciemno" i tam na miejscu coś znajdziemy.
Może podpowiecie mi, w którym rejonie Zakopanego (nazwa ulic) najlepiej jest
szukać kwatery tak, aby było blisko do centrum spacerkiem, nie było gł...
-
Witam
Mam pytanie czy może ktoś był z małym dzieckiem w Zakopanym?Jeśli
tak to gdzie można dostać się wózkiem np.Morskie oko a oprócz tego
to co jeszcze innego możecie polecić gdzie warto sie wybrać
Dziękuje
-
Gdzie mozna wybrać sie z 5 letnim synkiem w góry na parę dni, że by sie nie
nudził, by było miło i przyjemnie? Zakopane? Co polecanie? Jak w ogóle
wyglada dzień w górach z takim dzieckiem? Wjazd na szczyt? chodzenie ? Gdzie
mozna z rowerami?
-
Chcemy jechać na tydzień-półtora w góry. Jesteśmy z tych, co to
Krupówki z założenia omijają i pędzą od razu na szlak, jednak nigdy
nie patrzyłam na góry pod kątem chodzenia z wózkiem. Mamy chustę,
ale młoda (6,5mies) nie chce w niej siedzieć dłużej niż godzinę.
Zaczyna brykać, podskakiwać, kopać po żebrach lub wątrobie (w
zależności od tego czy jest na plecach czy na brzuchu:) niezależnie
od tego jak dobrze chusta jest dociągnięta. Zostaje nam więc zabrać
również spacerówkę. No...
-
na weekend majowy jadę do Zakopanego z mężem i 14-miesięcznym dzieckiem. Będę
nocowała w Bukowinie Tatrzańskiej. Proszę o pomoc mamy które były z maluchami
w Zakopanem o informacje co warto zwiedzić gdzie watro pójść, pojechać. Dokąd
mogę wziąć wózek a gdzie nosidełko. Z góry dzięki :)
-
Może ktoś był lub zna fajne miejsce niedaleko Kazimierza ( bo lepiej
nie w centrum) dla rodzinki z czterolatkiem - jakiś plac zabaw,
zwierzątka i dobra baza wypadowa do Kazimierza i okolic? Chcemy
gdzieś pojechać w II poł. czerwca. Słyszał ktoś o Lipowej Dolinie? A
może ktoś był i podzieli sie swoją opinią?
-
witam. jak pokazać dzieciom góry, żeby je pokochały na całe życie. dzieci wwieku 2 latka, 5latek , 7latek. maluszek ma wielka ochotę już teraz ręke podnosi wysoko na pytanie w jakie góry pojedzie. czytałam na forum o Dolinie Kieźmarskiej , Zimnym Wodospadzie czy to jest po Słowackiej stronie? będe wdzięczna za wszystkie sugestje. pozd
-
Witam wszystkich bardzo serdecznie :D
Mam pytanko dotyczące wyjazdu z 4 miesięcznym dzieckiem w góry, (konkretnie
Tatry), czy zmiany ciśnienia są dokuczliwe dla dziecka przebywającego na
nizinach i od którego miesiąca można nosić dziecko w nosidełku bo producenci w
zależności od firmy różne dane podają (którym zresztą nie ufam ;P
-
Jestem pasjonatką Tatr-schodziłam już trochę.Ale ostatni raz byłam dwa lata
temu.W międzyczasie urodziłam córeczkę,która ma teraz 15 miesięcy.Chciałabym
w sierpniu pojechać z nią w góry.Czy znacie namiary na kwatere ,w której
można czuć się swobodnie z małym dzieckiem?
I jakie są wasze doświadczenia w tej materii,tzn.co radzicie mamom
wędrującym.Trochę mam obawy,szczególnie jeśli chodzi o podróż,bo mieszkamy na
Pomorzu.Proszę o kilka cennych rad.Z góry dziękuję.
-
Cześć dziewczyny.
Byłyście w Zakopanem z takim dzieckiem? Że jedziemy to pewne ale gdzie oprócz
trasy nad Morskie Oko można wybrać się z wózkiem. Ach i taki mały dylemat:
mała nie nosi już pieluszki i co jeśli zachce jej się siku gdzieś w trasie
przecież nie wytłumaczę że musi wytrzymać...
Pozdrawiam
-
Ponieważ w 11 listopada mój mąż ma imieniny stwierdziłam że może wybralibyśmy
się do Kazimierza. Niestety lub stety (zależy od podejścia) musimy jechać z
naszym prawie 2-letnim łobuziakiem. Szukam więc kwatety z miarę przystępnymi
cenami ale z warunkami dla dzieci, tj, jakiś plac zabaw , może pokoik zabaw
etc. Jeśli ktoś z was ma sprawdzone namiary bardzo proszę o inforamcję. Jedną
kwaterę mam już na oku, tj. Lipową Dolinę , ale jest 4 km za Kazimierzem i
nie mogę zdecydować. W ka...
-
Jadę z synkiem prawie 6mies do zakopca. Poradzcie dziewczyny, jesli ktoraś
była z dzieckiem, jakieś łatwiejsze i krótsze trasy (poza doliną kościeliską,
która mi przychodzi do glowy)Bede nosic dzieko w nosidełku lub chuście. Czy w
zakopcu sa parki, gdzie mozna posiedzieć z dziekiem (nigdy wcześniej nie
zwracałam na to uwagi! Podobno zrobili tam aquapark, czy to prawda? czy jest
bezpieczny dla dziecka (cieply, higieniczny)?
-
Może ktoś był i może polecić jakieś przyzwoite apartamenty w dolinie
Zillertal, najlepiej niedaleko wyciągów
-
Wybieramy się na tydzień z dwójką dzieci - 8 i 4 lata.
Gdzie można się wybrać z takimi dzieciakami, co byście poleciły, czy
do Morskiego Oka można dojechać tym ich wozem (remont?).
Pozdarwiam